320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Euroopa Liidu poolt või vastu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

    Ma ei näe põhjust eriti lörtsida eestlaste kallal, kes olid tegevad kas siis sisuliselt tähtsal või tähtsusetul moel, aga kes siiski olid oma südamega väga raske võidu saavutamise nimel väljas ning, kes siiski teenisid välja Eesti vabaduse ja õiguse öelda kaasa oma sõna uue riigi kujunemises, kuid kes on selle praeguseks enamasti võimalsue kaotanud või siis lihtsalt nagu ka tugev europooldaja Marianne Mikko kinnitab, on langenud meediapimestuste küüsi.
    Ka mina oleksin nõus mängima 3 päeva klouni selle nimel, et saavutada rahvuslik vabadus.

    Ja kui üldse kellegi kallal lörstida, mis puudutab neid aastaid 12-13 tagasi, siis isegi kui mind ei saa pidada suurt pädevaks nendes küsimustes kaasa rääkima, siis ometi nii palju saab igaüks aru, et tõelised klounid olid vast sel ajal vaid NSVLile truud anastajad.
    See kiri siin on all

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

      mine olen oma risti teinud.. aga kumba kasti kas vasakusse või paremasse see jääb saladuseks

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

        hääletamiskabiinis on igaüks oma häälega kahekesi
        Käisin ükspäev jalgpallimatši vaatamas. Rahvas tribüünidel möllas ja elas kaasa.
        \\"Võitle, Eesti! Võitle!\\"
        Karjusin ühel hetkel meeletult: \\"Eesti olümpiavõitjaks!!!\\"
        Pärastpoole rahunesin natuke maha.
        Siis hüüdsin lihtsalt: \\"Veerpalu ja Mae! Veerpalu ja Mae!\\"
        \\"Kus?!\\" karjuti ümberringi.
        Hakkasin ise ka närveerima.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

          Originally posted by kaida


          hääletamiskabiinis on igaüks oma häälega kahekesi
          v.a. peaminister siis

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

            Hääletuskabiinis võib ka mitmekesi olla. Pole keelatud. Aga propagandat teha ei tohi.

            Ahjaa, sai kah kuhugi rist joonistatud. Lapsepõlv ja kunstiklass tuli kohe meelde

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

              Originally posted by Mätas


              Ütle mulle üks asi, mis me oleme ise teinud ning ma üritan seda ümber lükata.
              Isegi laulupeod on sakslaste poolt algatatud ja venelaste poolt lubatud asi.
              KAMA- selline jook on olemas, see vist meite v2ljam6eldis? V6i kuidas

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                nüüd on siis sellega ühelpool- käisin juba hääletamas ära ja viskasin ristikese sinna JAH kasti ;P

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                  niikuinii tuleb euroopa liit, a ma lihtsalt pulli pärast panen EI. tulgu või ärgu tulgu, niipeagi siin midagi ei muutu. ja need mõningad saadikukohad...turg venemaaga kaob...üle 20000 uue seaduse...vaatame mis siis saab.
                  Jalgpallifänniks ei saada

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                    Originally posted by Henri19
                    niikuinii tuleb euroopa liit, a ma lihtsalt pulli pärast panen EI. tulgu või ärgu tulgu,
                    Pulli pärast? Kah põhjus valimas käia

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                      Originally posted by Henri19turg venemaaga kaob...

                      siia juurde tahaks nüüd põhjendust.

                      annan veel väikse vihje ka: hetkel on venemaa kehtestanud meile topelttollid, mis vähenevad
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                        Originally posted by rohelineKonn
                        siia juurde tahaks nüüd põhjendust.
                        no teoreetiliselt venemaa poolt sisseveetavatele kaupadele lisanduvad ELi tollid, mis hetkel ei kehti, seega sissevedu väheneb. väljavedu ilmselt suurendavad ELi makstavad subsiidiumid ning topelttollide kaotamine tõesti.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                          Originally posted by Henri19


                          niikuinii tuleb euroopa liit, a ma lihtsalt pulli pärast panen EI. tulgu või ärgu tulgu, niipeagi siin midagi ei muutu. ja need mõningad saadikukohad...turg venemaaga kaob...üle 20000 uue seaduse...vaatame mis siis saab.
                          See v6ib tulla sulle yllatusena, aga ca 90% seadustest on Eestis kehtestatud (v6i siis eelnevat seadust parandatud) ehk siis nii 18000 ringis, mis j2tab ainult 2000 uut seadust-parandust-muudatust.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                            mu üx sõber viskab kulli ja kirja ja see mis tuleb kas jah või ei nii ta siis ka hääletab
                            karm värk on see jalgpall

                            ja ega see elu ka parem pole

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                              Originally posted by lookas
                              mu üx sõber viskab kulli ja kirja ja see mis tuleb kas jah või ei nii ta siis ka hääletab
                              ütle kes on su sõber ja ma ütlen kes oled sina ...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Euroopa Liidu poolt või vastu?\'

                                nujah, vahet enam pole, üle 70% on juba JAH öelnud. vaevalt see % väheneb. niiet minu väiksel eil pole enam tähtsust. eks me siis vaata mis saab edasi ja kas see asi siis on tõesti nii hea nagu räägitakse.
                                Jalgpallifänniks ei saada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X