320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eurovisioon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No mis ma ikka jauran. Nagu sedastas terviseameti menetlus, siis lollus pole karistatav ja kui riigieelarvest raha köetakse kuhugi, siis mis seal ikka.
    Aga vasta mulle, et kumb oleks sinu arust ETV eesmärgipärasem tegutsemine Olümpia või Eesti Laul?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Aga vasta mulle, et kumb oleks sinu arust ETV eesmärgipärasem tegutsemine Olümpia või Eesti Laul?
      Ilmselt Eesti Laul. Aga ses osas, et kellelegi makstakse iga laulu eest autoritasusid niiehknaa, et miks siis mitte maksta neile, kes Eesti Laulul osalevad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ilmselt Eesti Laul. Aga ses osas, et kellelegi makstakse iga laulu eest autoritasusid niiehknaa, et miks siis mitte maksta neile, kes Eesti Laulul osalevad.
        Aaa, et siis Olümpia näitamisest rahvustelevisioonis on sinu meelest palju normaalsem kui me teeme ETV-st muusikamaailma supiköögi, kus kõik superstaarisaate hakatised, keda Erameedia on valmis vorpinud saaksid ikka vorsti leivapeale?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Aaa, et siis Olümpia näitamisest rahvustelevisioonis on sinu meelest palju normaalsem kui me teeme ETV-st muusikamaailma supiköögi, kus kõik superstaarisaate hakatised, keda Erameedia on valmis vorpinud saaksid ikka vorsti leivapeale?
          Noh, heategevus, et nad autoraadiod varastama ei läheks

          Kommentaar


            Autoraadioid ei varasta tänapäeval küll vist kesgi?
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Autoraadioid ei varasta tänapäeval küll vist kesgi?
              No näed, seegi leib käest võetud.

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Autoraadioid ei varasta tänapäeval küll vist kesgi?
                Vähemalt 10 aastat juba ei varasta autost keegi makke, võid isegi ukse lahti jätta, ikka ei taheta. Varastatakse premiumautode peegleid ja muid kergesti osandatavaid keredetaile. Tööriistadesse investeerinud ettevõtjahingega pätid saevad küljest katalüsaatoreid ja maapiirkondades ka GPS mooduleid. Lauljahakatistele jääb vaid onlyfans või Selveri kassa

                Kommentaar


                  No siin eelmine aasta vist mingid leedukad tegid rüüsteretkesid bemaritesse, aga siis ei piirdutud makiga, vaid võeti kogu elektroonika.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    evelin samuel tuli peale 20 aastat eurovisioonile sama looga mis tollal

                    Kommentaar


                      Jaagup Tuisu laul jättis väga hea esmamulje ja täna päris mitu korda kuulanud. Kõvasti potensiaali, aga teades Eesti Laulu, siis lõpuks eurokale pääseb ikkagi mingi keskpärane jura.

                      Kommentaar


                        Kas Maneskin on reaalselt üle 100 aasta üks Eurovisiooni edulugudest. Ameerika muusikaauhinnad jne. Oli vaja lihtsalt ühte mitte poliitilise sõnumiga ning wannabe 5 klassi tiinekate armastusest nõretavat laulu, kes panustab muusikasse ning tõestab, milleks Eurovisioon võib hea olla?

                        Kommentaar


                          Toredalt eksponeeritakse üksteise võidu kehasid jm, aga päris kena scam see värk muidu .

                          Kommentaar


                            ainus hea lugu ja video seni on olnud esimese veerandfinaali Fiona & Me - Feel Like This, aga see ka relegeeriti.

                            Kommentaar


                              Sattusin nüüd hommikulauas saadet nägema ja Tätte kraami olen veel nõus kuulama.

                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Mina oma primitiivse muusikamaitsega näen seda, et veerandfinaalidega on see supp väga lahja ikka. Mõni üksik laul on okei olnud. Eilne Zevakin x Paia oli ka pettumus.

                                Tätte teose puhul tekib küsimus, et mis aineid peab tegema, et selline asi välja mõelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X