320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    see on nagu tavaliselt - EA "soodukas" on kallim kui airbalticu regulaarne pilet või on midagi paremat?
    Ei ole seal midagi paremat. Ainus mõeldav põhjendus on, et sa hoiad piletiga äkki EA-d elus, sest kui EA lõpetab tegevuse, siis on kohe ka Air Baltic kolm korda kallim ja muud lennufirmad samamoodi. Kunagi ajas Air Baltic enda heade pakkumistega mingi Leedu firma pankrotti ja siis lendas Vilniuse lennujaamast päevas umbes kaks lendu, kuna kõik tõmbusid sealt välja.
    Aga, noh, kui võtta asja enda rahakoti pealt, siis ma tõesti ei saa aru, et mis peab ühel inimesel viga olema, et EA-ga lennata?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ei ole seal midagi paremat. Ainus mõeldav põhjendus on, et sa hoiad piletiga äkki EA-d elus, sest kui EA lõpetab tegevuse, siis on kohe ka Air Baltic kolm korda kallim ja muud lennufirmad samamoodi. Kunagi ajas Air Baltic enda heade pakkumistega mingi Leedu firma pankrotti ja siis lendas Vilniuse lennujaamast päevas umbes kaks lendu, kuna kõik tõmbusid sealt välja.
      Aga, noh, kui võtta asja enda rahakoti pealt, siis ma tõesti ei saa aru, et mis peab ühel inimesel viga olema, et EA-ga lennata?
      eks näis võibolla Pant & co teevad EA'st ikkagi elulooma.
      pmst viimati kui eestlane 2006(?) EA'd juhtis oli ta veel kasumlik.
      Seisan üksi mere ääres
      jalas kollased sandaalid
      valged, merevahust sääred
      hüüan: "Elagu skandaalid!"

      Kommentaar


        Algselt postitas chac Vaata postitust
        eks näis võibolla Pant & co teevad EA'st ikkagi elulooma.
        pmst viimati kui eestlane 2006(?) EA'd juhtis oli ta veel kasumlik.
        Siis polnud ka masu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Siis polnud ka masu.
          masu või masuta - inimeste elujärg on üldjuhul anno 2015 siiski parem kui 2006.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas chac Vaata postitust
            masu või masuta - inimeste elujärg on üldjuhul anno 2015 siiski parem kui 2006.
            Ryanairi ka polnud. Ehk lennureiside kontseptsioon on veidike muutunud. Üle maailma on lennufirmad raskustes viimaste aasatte jooksul olnud. Nüüd on vähemalt kütus odavamaks läinud.

            Kommentaar


              Sain paar nädalat tagasi juuli nädalavahetuseks Air Lithuanicaga Pariisi piletid edasi-tagasi 136 euriga. EA üks ots on alates 86 euri. Ma ei usu elu sees, et sellise hinnaga reaalselt ka pileteid saaks. Lollidelt tulebki raha ära võtta.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sain paar nädalat tagasi juuli nädalavahetuseks Air Lithuanicaga Pariisi piletid edasi-tagasi 136 euriga. EA üks ots on alates 86 euri. Ma ei usu elu sees, et sellise hinnaga reaalselt ka pileteid saaks. Lollidelt tulebki raha ära võtta.
                Ma käisin suvel Wizzairiga Riia-Pariis(Beauvais)-Riia 60 euroga ära. Tuleb mainida, et lennujaam-Pariis-lennujaam lisas hinnale veel 30€.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kellelgi kogemusi selle lennujaamaga? On reaalne selle tunniga järgmisele lennule jõuda?

                  Pilt: http://i62.tinypic.com/x6db92.png
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Auba Vaata postitust
                    Kellelgi kogemusi selle lennujaamaga? On reaalne selle tunniga järgmisele lennule jõuda?
                    Korduvaid kogemusi. Muidugi on reaalne.

                    Kommentaar


                      pigem on küsimus riskis kas lennuk jõuab õigeaegselt kohale. iseenesest kui sul lennud ühel piletil, siis peaks piletimüüja-lennufirma selle eest ka vastutama et lennule jõuad, lennata saad.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        http://m.delfi.ee/article.php?id=71075373 ega eriti tark mõte pole raha kohvrisse jätta, nagu näha.

                        Kommentaar


                          Õuu, kes on Stockholmis käinud. Lähen Tallinki laevaga tüüpilisele kruiisile. Viimati sai aastaid tagasi käidud ja siis rammisin jalgsi sadamast kesklinna, aga kuna olen nüüd paksem ja vanem, siis liiguks ühistranspordiga sinna. Saan aru, et kesklinnaga ühendab sadamat liinid 1 ja 76. Kuna ma saan aru, et nad liiguvad eri teid pidi (ja vist eri tsoonides), siis kas ma saan piletiautomaadi juures mingist infotahvlist sellest sotti või pole neil liinidel vahet?
                          308

                          Kommentaar


                            Ise läksin metrooga Gärdeti peatusest T-Centralenisse, sadamast sildid juhatavad (T-Bana). Mingi 10 minutit jalutuskäiku max ja graafik on tihe.
                            Pileti saab kas metroojaamast automaadist või Tallinki laevalt infoletist.

                            Kommentaar


                              Retsepti muidugi selle matka jalgsi ettevõtmise eest. Ise soovitaks ka eelkõneleja pakutud varianti. Bussid lähevad küll kohe terminali kõrvalt, aga graafik on sama hõre kui minu pealagi ning laeva saabumisajal lähevad need vähesedki rõvedalt täis
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Järgmise kolme päeva kava:
                                Galatasaray - Karabukspor
                                Besiktas - Istanbul Basaksehir
                                Fenerbache - Mersin Idmanyurdu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X