320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaalo Vaata postitust
    me käisime omal käel seal. suht tuim on minujaoks kuskil grupis giidi sabas sõrkida, tihti jäävad hoopis paljud asjad nägemata nii
    Mis praami hinnaks tuli ja kaua sõit kestis?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kriket olla rohkem perekondlik ettevõtmine. Et võetakse piknikukorvid ja siis vaadatakse, kuidas mingi mäng kuus tundi kestab. Või ka rohkem. Seega niisama lampi minemine on üsna karm laks.
      Kõrvalepõikena. Kriketis on täitsa toredaid publiku- ja ajasõbralikke formaate tekkinud. Näiteks Twenty20, kus mängud peaks ca 3 tunniga õhtule saama. Lisaks kuna see on 20 overiga (120 "söötu" per sats) piirnev variant, siis minnakse iga löögiga täispangale ning mingit test matchide stiilis nikerdamist ei ole. Pealegi saab põhilised reeglid suhteliselt lihtsalt selgeks. Kriketisõbralikus riigis ilusa ilmaga õlle kõrvale nautimiseks kindlasti tore kogemus.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Tai, Phuket

        1. Kas ma pean millegi vastu ekstra vaktsineerima? Kus ma tean, mille vastu ma juba olen vaktsineeritud?

        Kuna endal Kambodzasse veebruaris minek, siis käisime täna Merimetsa nakkuskliiniku vastuvõtul. Jagan seal saadud infot, kuna kant on sama, siis kehtib ka Tai kohta.

        Soovitas teha teetanuse/difteeria süsti. Mul on 4 aastat tagasi tehtud. Proual pole, lasi endale teha. Maksis 3.8 euri. Kaitse on 10neks aastaks.
        A-hepatiidi vastu vastu lasime samuti mõlemad vaktsineerida. Maksis 38 euri kopikatega. Kestab väidetavalt aasta ja kui 6-12 kuu pärast veel üks süst teha, siis on eluaaegne kaitse.
        Malarone tabletid, malaaria vastu. Lasime endale retsepti kirjutada. 12 tabletti maksab 23 euri. Võtta tuleb üks tablett päevas. Kuuriga alustada 1 päev enne ohtlikule regiooni sisenemist, kogu viibimise aja ja 7 päeva peale lahkumist. Kuna Kambodzas on sellised ohtlikud alad Phnom Phenist põhja poole ja plaanime seal maksimaalselt veeta 2-3 päeva, siis tõenäoliselt neid välja ei osta ja kasutama ei hakka. Küsimuse peale kas nõuisataja ise meie asemel neid võtaks, ütles ta, et tõenäoliselt nii lühikese aja jaoks ei võtaks. Kuna malaaria levib sääskedega, siis soovitas Autani sääsespreid või siis deeti sisaldavat sääsespreid.
        Tengi palaviku vastu vaktsiini pole, aga neid levitavad samuti sääsed ja eelpool nimetatud spreid töötavad samuti nende vastu.

        Tabletidest soovitas igaks juhuks kaasa võtta valuvaigisteid Paracetamoli 500 mg,
        Rehydron, Hydra Plus rehüdratsioonipulbrid- need taastavad kõhulahtisusest/oksendamisest põhjustatud vee ja elektrolüütide kao.
        Caps Sorbex- söekapslid. Sama mis söetabletid, aga pidid paremini töötama
        Tab Loperamid 2 mg- kõhulahtisuse vastane preparaat

        Igaks juhuks allergiaravimid, juhul kui oled mõne putukahammustuse või teab mille vastu allergiline Tab Cleratine 10 mg või Tab Zyrtec 10 mg

        Plaastrid igaks petteks ja päikesekreem 30 +.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Ma olen vahelduva eduga guugeldanud aga aru pole saanud. Teemaks Ameerika Ühendriikidesse reisimine ja sealne elekter. Läpaka adapteril on kirjas, et sööb 100-240V ja 50-60Hz, ehk elektrifitseerimise kohapealt peaks nende elektriga ühilduma. Küll aga pole ma sellest aru saanud, kas seal on eraldi pistikupesade tüüp, st kas peaks sellekohase adaptri kuskilt Oomipoest krabama? Sest mida edasi ma guugeldan, seda segasemaks "plug & socket" teema muutub. Ehk ei viitsi lennukis oma läpaka akut ära kulutada, et kohapeal avastada portsu otsas olemist ja siis meeleheitlikult kuskilt Walmart'ist midagi otsima minna
          308

          Kommentaar


            Googeldasin, tundub, et neil on 2 erinevat tüüpi.


            A ja B siis. Ehk vajad kahte erinevat siis.

            Kommentaar


              Kuulge kiisud, mu küss on üleval alles...

              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Aga minu küsimus on kindlustuse kohta. SEB Pank pakub Gold-reisikindlustuse paketti. Miskine 45eur aasta. Piisab sellest või on midagi juurde vaja kui Aasiasse minna?

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Kuulge kiisud, mu küss on üleval alles...
                Pole aimugi, meie tegime Salvas tervise ja reisitorke. Maksma läks 58 euri nägu. Lihtsam on Seebi helistada ja küsida mida see sisaldab.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Markko Vaata postitust
                  Ma olen vahelduva eduga guugeldanud aga aru pole saanud. Teemaks Ameerika Ühendriikidesse reisimine ja sealne elekter. Läpaka adapteril on kirjas, et sööb 100-240V ja 50-60Hz, ehk elektrifitseerimise kohapealt peaks nende elektriga ühilduma. Küll aga pole ma sellest aru saanud, kas seal on eraldi pistikupesade tüüp, st kas peaks sellekohase adaptri kuskilt Oomipoest krabama? Sest mida edasi ma guugeldan, seda segasemaks "plug & socket" teema muutub. Ehk ei viitsi lennukis oma läpaka akut ära kulutada, et kohapeal avastada portsu otsas olemist ja siis meeleheitlikult kuskilt Walmart'ist midagi otsima minna
                  tavaliselt usas (või aasias) käies olen paar-kolm täiesti tavalist üleminekut kaasa võtnud. reaalses, mitte googli-elus, on sul peale läpaka ka muid asju vaja laadida, pakuksin maksavad mingi paar euri tükk, ehk pmst mittemidagi.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Pole aimugi, meie tegime Salvas tervise ja reisitorke. Maksma läks 58 euri nägu. Lihtsam on Seebi helistada ja küsida mida see sisaldab.
                    jep, vist ka sama partei (st tõrke, mitte torke) mees. pagasit olen ka kindlustanud, ja korra on sellest isegi abi olnud.
                    see mille vastu sa end kindlustada tahad, ega me ju ei tea. plaanidki muidu aastaks minna?
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Plaanin minna kuuks Aasiasse. Aga kindlustusdiili saab terveks aastaks. Edasi plaani veel Rooma minna ja mine sa tea mis aasta jooksul veel ette tuleb.

                      Kuna asi on soodne kuldkliendile, siis tundus et peab kaaluma. Kuna pole aega peensusteni tingimusi lugeda ja võrrelda, siis lootsin et foorumis äkki näkkab. Kui ei siis helistan kliendiinfosse ja lasen tädil põhitrikid ette laulda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Plaanin minna kuuks Aasiasse. Aga kindlustusdiili saab terveks aastaks. Edasi plaani veel Rooma minna ja mine sa tea mis aasta jooksul veel ette tuleb.

                        Kuna asi on soodne kuldkliendile, siis tundus et peab kaaluma. Kuna pole aega peensusteni tingimusi lugeda ja võrrelda, siis lootsin et foorumis äkki näkkab. Kui ei siis helistan kliendiinfosse ja lasen tädil põhitrikid ette laulda.
                        ma kujutan ette et võrreldes kogu reisi kuludega on see erinevus eri kindlustuste vahel üsna marginaalne. lihtsalt tsekka üle kas kõik sulle eluliselt vajalik on olemas ja voila. optimeerida seda viimast eurot... polegi tõepoolest aega, ega ka mõtet. parem ela ja naudi.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kuna endal Kambodzasse veebruaris minek, siis käisime täna Merimetsa nakkuskliiniku vastuvõtul. Jagan seal saadud infot, kuna kant on sama, siis kehtib ka Tai kohta.
                          Millal minek? Ise stardime 20 veebruar helsinki-amsterdam-hongkong- siem reap ja sealt 22 siselennuga sihanoukville. Vaktsineerinud ei ole ( reisifirma omanik kes meile ka piletid sebis, stardib see laupäev suurema seltskonnaga ja kellegil pole hepatiidi vaktsiini), kindlustuse tegime samuti tema kaudu. Tuli soodne.
                          Kust viisa - netist või ostad lennujaamast!
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Aitäh Reinule põhjaliku vastuse eest.

                            Mul tekkis üks lisaküsimus: kui meil on mitu ümberistumist, siis kas ma pean ka pagasi pärast samal ajal muretsema? Või nad kärutavad need ise õigetele lennukitele?
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Aitäh Reinule põhjaliku vastuse eest.

                              Mul tekkis üks lisaküsimus: kui meil on mitu ümberistumist, siis kas ma pean ka pagasi pärast samal ajal muretsema? Või nad kärutavad need ise õigetele lennukitele?
                              Mis garderoobi sa kaasa vead? Seljakotiga aasiasse
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Mis garderoobi sa kaasa vead? Seljakotiga aasiasse
                                Tühjalt sinna, täidetult tagasi.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X