320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See oleks päris vinge spordiala, kus mehed võitleksid külgkorviga mootorrattal, mis mööda ringrada ringi kihutab.

    Kommentaar


      Suurepärane võimalus teha retk Pärnu oma " malemängurite" alateadvusse.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar



        Ei ma ei lähe, vaatama:
        Jaapanis sumot, sest mind see ei kõida, küll aga või minna vaatama näiteks kevadist kirsipuu õitsemist või templit
        Ameerika ühendriikides lakrossi, küll aga Yellowstone hiid sekvoiasid või New Yorki pilvelõhkujaid
        Indias kriketit, küll aga... ok india ei tõmba niiehknaa
        Sildistada inimesi oma eelistuste järgi on nõme.
        Sama hea on öelda, et sa oled juhm, et ei pane tais litse, kuna see on ju nii odav ning ladyboyd on osa kultuurist.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Sama hea on öelda, et sa oled juhm, et ei pane tais litse, kuna see on ju nii odav ning ladyboyd on osa kultuurist.
          Ära hakka jälle Roma fännidega teravat tõmbama.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            See oleks päris vinge spordiala, kus mehed võitleksid külgkorviga mootorrattal, mis mööda ringrada ringi kihutab.
            Tehtud, nähtud

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

              Ei ma ei lähe, vaatama:
              Jaapanis sumot, sest mind see ei kõida, küll aga või minna vaatama näiteks kevadist kirsipuu õitsemist või templit
              Ameerika ühendriikides lakrossi, küll aga Yellowstone hiid sekvoiasid või New Yorki pilvelõhkujaid
              Indias kriketit, küll aga... ok india ei tõmba niiehknaa
              Sildistada inimesi oma eelistuste järgi on nõme.
              Sama hea on öelda, et sa oled juhm, et ei pane tais litse, kuna see on ju nii odav ning ladyboyd on osa kultuurist.
              Olen leidnud foorumi romantiku
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma pole ise käinud, aga olen kuulnd, et CdG on kõige õudsem lennukas euroopas.
                Oot oot, kas sa teed nalja või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Oot oot, kas sa teed nalja või?
                  Ei tee. Ma olen mitmest kohast kuulnud, et seal orienteerumine on üsna arusaamatu shit. pmst nagu Tallinna Ülikool.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ei tee. Ma olen mitmest kohast kuulnud, et seal orienteerumine on üsna arusaamatu shit. pmst nagu Tallinna Ülikool.
                    Kus kuradi kohast sa seda oled kuulnud, delfist or õhtulehest? Sa väitsid, et sa pole kunagi france põhi lennujaamast lennanud, aga oled kuulnud külajutte mari ja juku käest. palun, käi seal korra ära ja saada mulle pm, kuidas tundus..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Kus kuradi kohast sa seda oled kuulnud, delfist or õhtulehest? Sa väitsid, et sa pole kunagi france põhi lennujaamast lennanud, aga oled kuulnud külajutte mari ja juku käest. palun, käi seal korra ära ja saada mulle pm, kuidas tundus..
                      Kui ma meenutan, siis seda ütles korra üks kunagine minister ja siis vist ka üks hilisem Ekspressi peatoimetaja (toona oli tegu Kuku raadio peatoimetajaga). Sealt ongi meelde jäänud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui ma meenutan, siis seda ütles korra üks kunagine minister ja siis vist ka üks hilisem Ekspressi peatoimetaja (toona oli tegu Kuku raadio peatoimetajaga). Sealt ongi meelde jäänud.
                        Üllar Jörberg käis ka seal.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Ma olen siis järelikult eriti juhm, kuna mind ei huvita kui kaks inimest teineteist kolgivad. Mis on muidugi eriti kunn välimääraja kriteerium.

                          Alkoholist-ämber näppu ja juhei.
                          +1


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Kui sa lähed sinna riiki kus on seda spordiala aastasadu harrastatud, kus on pikad traditsioonid ja inimesed üle kogu maailma lähevad sinna treeninglaagritesse, siis vähemalt minimaalselt tuleks sellest ka kinni haarata ja näha miks see inimesi võlub.
                          Ära võta kõike enda mõõdupuu järgi.
                          Elasin 2 aastat Austraalias ja ei käinud kordagi kriketit vaatamas. Vaat ei viitsinud sellest võimalusest kinni haarat, sest see lihtsalt ei huvita mind.

                          Järgmine kord kui Lätti lähed, siis lähed kelgutamist vaatama?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Üllar Jörberg käis ka seal.
                            Jörps oli Frankfurdis ikka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Jörps oli Frankfurdis ikka.
                              Ta on igal pool käinud.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Üllar Jörberg käis ka seal.
                                üllar eksis ju Frankfurdis, ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X