320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kampsun Vaata postitust
    Ega seal palju variante vast polegi. Shuttle buss Charleroi keskusesse ja sealt rongiga Brüsseli. Ajakava jooksis viimati nii, et pidin mõned tunnid varahommikuni ootama, et saaks bussi ja rongi peale. Võib-olla on muutunud midagi. Lennujaama kodukal peaks mingi inf olema transpordifirmade kodulehtedega. Saad edasi uurida sõiduplaane ja klapitada neid. Buss lennujaamas Charleroisse oli vist mingi sümboolne 5€.

    Kommentaar


      Bingo. Tänan.

      Kommentaar


        Keegi siit Californias on käinud? Sai nüüd pikalt mõeldud ja plaanitud. Järgmine aasta minek - San Fransisco - Las Vegas - Los Angeles.

        trip.ee-st olen ka piisavalt lugenud ja omajagu infot saanud. Ehk keegi on siit käinud ja oskab miskit põnevat veel soovitada, et mida vältida, mida mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Keegi siit Californias on käinud? Sai nüüd pikalt mõeldud ja plaanitud. Järgmine aasta minek - San Fransisco - Las Vegas - Los Angeles.

          trip.ee-st olen ka piisavalt lugenud ja omajagu infot saanud. Ehk keegi on siit käinud ja oskab miskit põnevat veel soovitada, et mida vältida, mida mitte.
          Vahest saad häid soovitusi,kui vaatad "Kaks kanget Ameerikas"?

          Kommentaar


            Seda ka. Kuid vaevalt nad just kõige odavamates kohtades ööbivad..

            Kommentaar


              Transport palju kirutud weese lennuväljalt düsseldorfi õhtuti? Või eindhoveni
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Võibolla on veel keegi samade vedajatega (või ka muudega) reisi planeerinud ning ostnud.

                Ühesõnaga 10.11.2015 Tallinn - Stockholm - Doha - BKK
                02.12.2015 BKK- Doha - Oslo - Tallinn
                Tallinna otsad Estonian Air, teised Qatar airways

                Kas Estonian Air pani kolm päeva enne väljalendu pildi tasku? Jep, pani küll
                Kas asenduslend on? On.
                Kas pilet ostetud läbi Qatar airwaysi? jep
                Kas Qatar tunnistab seda asenduskompaniid Adria Airwaysi? Eip. Vähemalt täna veel mitte, technical issues, nagu mulle öeldi. Ehk uttivis värk.

                Qatrist pakuti kolme varianti - täielik refund, hakka kohe läbi meie partnerite Stockholmi lendama ja siis jõuab vist õigeks ajaks, vaata ise kuidas Stockholmi saad ja pärast Oslost koju.
                OK, ütlesin, et vaatan kas saan piletid ja helsitan siis tagasi )ajasin asju läbi Norra kõnekeskuse, arvasin, et need räägivad OK inglise keelt).
                No saingi iseseisvalt uued piletid. Suht mõistliku hinnaga. 2 inimest stockholm 310 eur, 2 inimest Oslost 200 eur kokku. Oleks võinud ka hullemini minna.
                Qatariga muidugi veel oma teema. Saatsid mulle voucheri 728 NOK peale, et cash in või tuleviku tarbeks. Aga meeldiv klienditeenindus.

                Eks nüüd siis hakkan kindlustusega jaurama, et vähemalt teoorias võiks selle lisakulutuse neilt sisse nõuda.

                Ehk on abiks neile, kes ka oma reisi Tallinnast peavad lähiajal alustama selle kadunukesega. Sest mul on kahtlane tunne, et kuna Qatar on teises lennundusliidus kui Adria, siis ehk on biif selles, et lihtsamalt ei saanud. Ma ei tea.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust


                  Suht mõistliku hinnaga. 2 inimest stockholm 310 eur, 2 inimest Oslost 200 eur kokku. Oleks võinud ka hullemini minna.
                  Qatariga muidugi veel oma teema. Saatsid mulle voucheri 728 NOK peale, et cash in või tuleviku tarbeks. Aga meeldiv klienditeenindus.

                  Eks nüüd siis hakkan kindlustusega jaurama, et vähemalt teoorias võiks selle lisakulutuse neilt sisse nõuda.
                  Võib olla, et kindlustused ei maksa kinni lennufirma pankroti, uuri seda asja.

                  Ja need oslo ja stockholmi piletihinnad on küll meeletult kirved. Helsingist täna vaatasin (loomulikult mitte sinu aegadel), siis üks inimene alates 39 euri stockholmi ja oslosse alates 59.

                  Kommentaar


                    Mul oli Air Lithuanicaga ka pankroti keiss.
                    Kindlustus maksis uute piletite vahe kohe kinni ja pärast hiljem saime Air Lithuanicalt piletite raha ka tagasi.
                    Meil muidugi nii kiire nende uute piletitega ei olnud nagu sul.
                    Ehk siis arvan, et vahe makstakse kinni ka sul ja kunagi poole aasta pärast saad äkki EA piletite raha ka tagasi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Minu reis Euroopa igavaimasse linna:
                      10.19 avastan Hobujaamas, et järgmine lennujaama buss läheb 40 minuti pärast. Nagu päriselt? Sõidan trammiga Ülemistesse ja sealt jalutan lennujaama. Jõuan kohale 10.50 ehk 7 minutit varem, kui buss Hobujaamast läinuks.
                      Lennuk stardib täpselt. Vaatan lennukis filmi Child's Play, kõrval istub mingi paks ja vinniline soome eit, kes pidevalt enda jalga vastu minu jalga surub (äkki ta lihtsalt ei mahtunud muudmoodi istuma, tho)

                      Stanstedis ostan pähkleid ja vett. Kõrvaklapid on peas, aga teenindaja tahab minu käest muudkui midagi küsida (How are you? Do you want a bag?), et pean klapi ära võtma. Pärast avastan, et kummist kõrva käiv osa on kadunud. Olen üsna paanikas, aga õnneks leian kotist varud.

                      Londoni Golders Greeni peatuses on bussini aega 40 minutit. Käin pubis ja võtan baar ale'i. Lähen seejärel õigel ajal bussile, kui saabub suur National Expressi kirjadega neeger, kes ütleb, et meil on suur probleem - buss hilineb. Sain tema jutust valest aru, et hilineb 40 minutit, kuid lõpuks träkin bussi ja selgub, et hilineb tund ja 40 minutit. Vahepeal tõuseb tuul.

                      Bussisõit on okei. Ainult, et avastan vahepeal, et olen enda adapteri pubisse kahe joodud ale'i juurde unustanud. Elik ma ei saa akut laadida. Film "inside Llewyn Davis" jääb seetõttu pooleli. Bussis on teine übersuur neeger, kellel tuleb bussijuhiga suur tüli. Nimelt räägib suur must rastamees kõvasti telefoniga ja kui bussijuht ütleb, et ta vaiksemalt räägiks, siis käratab must mees, et ta peab enda elu nüüd hilinemise pärast korda ajama ja muidu ta ei kuule. Olen bussis üks kahest valgest inimesest. Teine on valge naine, kedagi siiski ei vägistata.

                      Jõudes sihtkohta käin mitu poodi läbi ja küsin, et ega neil adapterit pole. Ei ole. Ühes poes oli see-eest purjus pikk must mees, kes küsis, et ma talle äkki suvalist alksi ostaks. Selle peale tuli pakistanlasest poemüüja ja viskas musta mehe välja. Must mees röökis, paki röökis samamoodi.

                      Kõndisin läbi hiinalinna, võtsin ruttu ühe kiire seenekarri riisiga. Köögis oli neli hiinlast süüa tegemas, leti ääres kaks hiinlast, ukse peal veel üks vanem hiinlane.

                      Jõudsin hotelli. Kaks päeva varem saatis booking mulle kirja, et jee-jee, ülehomme ole selles ja selles hotellis ja head seda linna. Hotellis öeldi, et booking on mu broneeringu käntseldanud. Ma olin üsna ahastuses juba, aga siis ütles teenindaja, et tegelikult on meil ruumi küll, hinna jätame samaks ja voila!

                      Öösel magasin 11 tundi jutti, see on minu viimase aasta rekord.

                      Nüüd lähen Villa Parki otsima.

                      Kommentaar


                        Kui sul laadija ära kaob, mine hotellist küsima jutuga "ma peatusin siin hiljuti, kuid unustasin omalaadija siia". Neil on enamasti suur karbitäis neid. Töötab!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                          Nüüd lähen Villa Parki otsima.
                          Mis seal Villa Parkis teed täna?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Mis seal Villa Parkis teed täna?
                            Ostsin endale T-särgi ja lapsele vannipardi. Tegin mõned pildid. Sain teada, et lammas koos tükeldamisega maksab 45 poundi. Et Astonis näed valget inimest ainult siis, kui ta on turist või lihtsalt alaarenguga. Ja seda, et Villa Parkis pole Village People'ga mingeid seoseid.

                            Kommentaar


                              Aga kas Aston ja Aston Martin on kuidagi seotud? Sry, ma pole autofänn aga praegu linkis kuidagi ära.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Aga kas Aston ja Aston Martin on kuidagi seotud? Sry, ma pole autofänn aga praegu linkis kuidagi ära.
                                On küll aga mitte Villaga, ega isegi mitte Birminghamiga
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X