320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lublinis ei tea. Kuna seda kaudu pole kiirteid ja ilm oli sitt siis venis meil teekond suwalki-bialystok-lublin-rzeszow pikaks ja jalka mm surus peale ning võtsime öömaja poolas kaks korda-suwalkis http://www.private.firmy.suwalki.pl/. Ja kuskil rzeszowis maantee ääres. Oli norm hinnaga, puhas tuba, wifi, telekas, lauad ja toolid maja ees
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Kas keegi oskaks soovitada suveks kahte euroopa linna mõnda normaalset ööbimiskohta(hea hinnaga). Jutt käib nimelt Brnost ja Egerist. Mõlemas linnas on plaan peatuda üks öö.
      Mul pakkuda selline Egeri kodumajutus nagu Apartment Bakos,Diofaküt(see peaks tänava nimi olema) 8-10.Väljast väike ja seest suur.hind oli ka väga odav.Reis toimus küll kümne aasta eest,aga äkki veel toimib.Eger oli suht norm.linnake,veinikeldrid oli puhas turistikas,termaalbasseinid seevastu tipp-topp.Kui tohib küsida,miks läbi Lublini?Paar aastat tagasi tulin Ukrainast läbi selle Poola piirkonna ja peab ütlema,et väga kitsad ja kurvised teed,palju väikeseid asulaid,palju kiirusepiiranguid.Ajaraisk.

      Kommentaar


        Pigem põhjus oli selles, et kaks korda sama teed ei sõidaks. Vähem rekkasid ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Pigem põhjus oli selles, et kaks korda sama teed ei sõidaks. Vähem rekkasid ka.
          No selle rekka värgiga võib seal päris nihu minna. Samas kui aega on ja poolas seigelnud ei ole siis valiks ise ka selle tee uuesti
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Parkimine ja riia lennujaam?
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              Pidi suht odav olema. Tavaliselt kui Riia lennujaamas käinud olen, küll ilma autota, kuid vabu kohti on seal küll piisavalt olnud. (4-5 korda olen käinud). Mul paljud tuttavad ongi nii käinud, et on autoga läinud siit, sest ei viitsi selle bussiga tiksuda sinna. Kui tagasi jõuad saad kohe rooli istuda ja tuld tõmmata, mitte kartma et kas jääd bussist maha või siis üldse öö kuskil Riias veetma.

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Parkimine ja riia lennujaam?
                Aasta tagasi oli 3.-eurot ööpäev.Sellise hinnaga parkla on vahetult enne terminaali paremat kätt,jalgsi minna vast 300 meetrit.Kindlasti mite parkida lennujaama ees olevas parklas,mis on kordades kallim.Esimesi parklaid reklaamivaid viitu ära vaata.

                Kommentaar


                  Parkla nr 3 (paremat kätt) on ööpäev 3,50 € ja kui sul on PINS-kaart, siis peaks alet ka saama. Ja parkla nr 2 on 4€ ning parkla nr 1 sohvritele.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Keegi autoga valgevenes on trippinud?
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Krt, olin läinud aastal Ukrainas ja tahtsin tagasi Eesti tulla läbi valgevene, aga viisa probleem oli. Eeltööd natuke jõudsin teha ja mingi hot.ee koduleht oli, kus vana kirjeldas päris pikalt nii enda eeltööd kui ka sõite. Praegu kiire guugeldamine seda kodulehte ei andnud.

                      Sõprade punt läheb juunikuus mootorratastega valgevenesse. Rääkisid, et ilma turisimifirmata hakkama ei saa, sest valgevenesse turiste muidu ei lasta sisse, kui pole ööbimist kogu riigis viibimise perioodiks olemas (?). Täpsemalt kommenteerida ei oska, võin küsida kui mujalt abi ei saa.

                      Endalgi plaanis sügisel uuesti autoga euroopat vallutama minna, seekord vähe rohkem eeltööd teha ning kindlasti tahaks leedu vahele jätta ning lätist valgevenesse kihutada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marcello Vaata postitust
                        Keegi autoga valgevenes on trippinud?
                        Tuttav oma perega mingi nädal-paar tagasi käis, kiitis et väga normaalne oli. Väga turvaline maa, kord on majas, kuskil ei pidanud isegi politsei vms tegelased mingit raha küsima. Söök-jook, bensiin ulmeodav. Rahadega arveldamine pisut segane, 100€ eest saad mitmekordseks miljonäriks ja nii kadus tunnetus ära mitme nulliga rahasid kuskil tahetakse.
                        Viisa tegi eestis ära miskis kohalikus firmas, passid, pildid jms, ja viisa järgmisel päeval sai kätte.
                        Ja veel - tagasitulles jäi miski posu kohalikku raha pihku, ja ei olnud mingit muret, piiril oli miski Luka (?) pank, kus täitsa normaalse kursiga vahetati kõik viimse sendi täpsusega eurodesse tagasi.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Kas ma saan õigesti aru, et kui ma juulis Roomat külastan, siis mingit võimalust Stadio Olimpicot külastada mul pole (a la mingi tuur vms)?

                          Ja need, kes Roomas käinud. Mis ägedaid kohti soovitaksite?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            May god have mercy on your soul. Juulis trambivad turistide hordid su põrmuks seal. RIP.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kas ma saan õigesti aru, et kui ma juulis Roomat külastan, siis mingit võimalust Stadio Olimpicot külastada mul pole (a la mingi tuur vms)?

                              Ja need, kes Roomas käinud. Mis ägedaid kohti soovitaksite?
                              Mine jaluta antiikne Rooma läbi, sisene Kolosseumi et linnuke kirja saada. Tee Totti grafiti juures selfi ja rohkem nagu polegi vaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                May god have mercy on your soul. Juulis trambivad turistide hordid su põrmuks seal. RIP.
                                Tahtsin septembris minna. Tasub siis testament ära teha ja kirst kaasa võtta?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X