320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    On küll aga mitte Villaga, ega isegi mitte Birminghamiga
    Ehk siis ise küsin - ise vastan.
    "Nimi tuleneb ettevõtte ühe looja Lionel Martini ja mäkketõusuvõistluse Aston Hill Hillclimb nimest Buckinghamshire's, kus Martin edukalt võistles."

    "Martin raced specials at Aston Hill near Aston Clinton, and the pair decided to make their own vehicles."
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Korrektuur
      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ehk siis ise küsin - internet vastab.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Tere reisihuvilised

        Pole muidugi k6ige 6igem foorum selle kysimuse jaoks, aga what the hell, siin nii palju rahvast, 2kki trehvab. Kas keegi on lennates transportinud suuremat spordivarustust? Tahan oma surfilauda Vietnami kaasa v6tta, mis on 6'4 ehk siis 193cm. Finnairi reeglid ytlevad, et kuni 190cm lauad l2hevad tavapagasi alla, k6ik mis yle, maksab 150EUR. Kas kellegil on kogemusi, hakkavad nad m66dulindiga mul lennujaamas m66tma lauda, v6i kui rangelt nad seda v6tavad?

        Kommentaar


          Praha, kolm päeva.
          Soovitused?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Praha, kolm päeva.
            Soovitused?

            Käisin ise suvel Prahas. Katsun homme vastata, kui aega leian. Aga vaadata ja teha on sitaks.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas marcello Vaata postitust
              Praha, kolm päeva.
              Soovitused?
              Lossi minna, kus kompleksis katedraal ning ports muid vaatamisväärsusi, Karli sild, raekoda ning kellamäng. Muidu niisama ka tore vanas Prahas ringi uidata. Päikeseloojangu ajal soovitan minna vanalinna poolsele kaldale ning nautida vaadet kindluse suunas.Letenske sady on mõneti peidetud aare uuemas linnaosas. Mäe otsa ronides on super vaade tervele linnale ning park ise ka üpriski ilus. Lennoni sein on veel üks huvitavatest kohtadest. Googeldades peaks asukoha leidma. Peamiselt sein, kus erinevaid rahusõnumeid tänavakunsti stiilis kritseldatud. Üldjoontes õhtuatmosfäär on mõnus seal. Silla peal elav muusika ning mõlemal jõekaldal mõnusad vaated.

              Mõned pildid ka siin: https://www.dropbox.com/sh/mz8em18r9...pLt7jYJNa?dl=0

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Praha, kolm päeva.
                Soovitused?
                Olin ise oktoobri alguses seal täpselt sama perioodi. Siis oli kliima väga mõnus ja ilmad ilusad. Ei tea kuidas praegu seis on. Meie igatahes liikusime palju ringi vanalinnas, lossi juures, sildadel jne. Sõime alati kuskil erinevas välikohvikus/restoranis ja pruulikodade juurde tehtud söögikohtades. Hinnad isegi nooblites kohtades väga mõnusad. Ühesõnaga palju ringi liikuda lihtsalt kui ilm kannatab.

                kampsuni poolt välja toodud Lennoni sein oli minu meelest üsna lamp. Aga kindlasti on ka neid, kellele meeldib. Minule oleks ilmselt sellest kohast parem mulje jäänud, kui poleks sinna läinud. Jäänuks selline parem kujutluspilt pähe ilmselt .

                Õhtul kesklinnas lugematul arvul igasugu pimp-e ja stripiklubide promootoreid. Et kui huvi selle vastu, siis leiab endale sobiva ka selles valdkonnas. Tugeva vene aksendiga promootoreid tuleb juurde pidevalt. Tüüpiline dialoog midagi sellist:

                Promootor: "Hello mister!"
                Mina: "Hello."
                Promootor: "Wanna go to stripclub? Big boobs!"
                Mina: "At the moment, not really."
                Promootor: "Discount for you, mister. Girls with big boobs!"
                Mina: "Fake or real?"
                Promootor: "BIG!"

                Praha on ilus linn.

                Kommentaar


                  Seina all mõtlesin seda, et suvel oli mõnus istuda seal kõrval. Kirju seltskond käis läbi ning huvitavaid dialooge sai maha peetud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Praha, kolm päeva.
                    Soovitused?
                    OK, me käisime Prahas suvel ja 6 päeva, seega ilmselt natuke teised olud.

                    Kõigepealt paar fakti.

                    1. Söögikohad on seal odavamad kui Tallinnas. Õlu on odav. Ja seda suhteliselt igal pool.

                    2. Tehke endale trammiliiklus selgeks ja kasutage tramme. Põhimõtteliselt saab piletit ka osta, aga suvel ei kohanud ühtegi kontrolöri (ka bussides).

                    Üks abilink ühistranspordi jaoks: http://mapy.idos.cz/praha/?lng=E&lng=E

                    Üks abilink ühistranspordi jaoks: http://jizdnirady.idnes.cz/praha/zjr/

                    3. Praha vanalinn on tegelikult meeletult ilus. Kui ühe päeva kulutada rahulikult ringivaatamisele ning kaasata marsruuti mõned kirikud ja arhitektuursed iludused (et päris sihitult see asi välja ei näeks) ning vahepeal kusagil õlle libistades, saab ühe päeva hästi veedetud.

                    4. Külastage mõnd jalkamängu, kui nädalavahetusele satute (võimalik, et nädala sees mingid karikad või euromängud). Prahas on 4 jalkaklubi kõrgliigas: Sparta, Slavia, Dukla ja Bohemians. Ilmselt on mingi hokiteema ka seal, vähemalt mina nägin ka jäähalli.

                    5. Minu meelest sitaks lahe on seal loomaaed. http://www.zoopraha.cz/en

                    6. No ja siis võite nende "Eiffeli torni" ka külastada, kust avaneb vaade tervele Prahale. Hoiatuseks ütlen, et sinna üles mäkke saab kas eraldi trammiga. Suvel olid tunnised järjekorrad. Jalgsiminek väsitas rõvedalt ära.

                    7. Veel üks väiksem ülesmäkke minek on sinna lossi juurde. Aga sellest on ka räägitud.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kuidas Tsehhis nüüd tubakaseadusega huvitav on? Sai mõned aastad tagasi käidud ja siis oli suitsetamine toidukohtades lubatud. Ehk sööma minek oli mittesuitsetajana veidi keeruline.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Kuidas Tsehhis nüüd tubakaseadusega huvitav on? Sai mõned aastad tagasi käidud ja siis oli suitsetamine toidukohtades lubatud. Ehk sööma minek oli mittesuitsetajana veidi keeruline.
                        Oli lubatud. Küll mõned kohad ei lubanud ise sees suitsetada.
                        Pivovarsky Dumis ei tohtinud minu meelest suitsetada: http://www.pivovarskydum.com/index/index/lang/en

                        Beer Museumis tohtis: http://praguebeermuseum.com/en/beers-on-tap
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Kas ma paneks väga mööda, kui ütleks, et Praha ja Riia on väga sarnased linnad?
                          Käis endalgi mõte peast läbi minna kevadel Prahasse aga kui tegu oleks lihtsalt Riia kahega, siis valiks vast mingi muu sihtpunkti.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            Kas ma paneks väga mööda, kui ütleks, et Praha ja Riia on väga sarnased linnad?
                            Käis endalgi mõte peast läbi minna kevadel Prahasse aga kui tegu oleks lihtsalt Riia kahega, siis valiks vast mingi muu sihtpunkti.
                            No minu jaoks on Riial ja Prahal vahe sees. Atmosfääril võib mingi sarnasus olla, kuna idablokki kuulunud linnad siiski, aga teha ja vaadata on seal palju rohkem kui Riias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Kas ma paneks väga mööda, kui ütleks, et Praha ja Riia on väga sarnased linnad?
                              Käis endalgi mõte peast läbi minna kevadel Prahasse aga kui tegu oleks lihtsalt Riia kahega, siis valiks vast mingi muu sihtpunkti.
                              Paned mööda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                                Kas ma paneks väga mööda, kui ütleks, et Praha ja Riia on väga sarnased linnad?
                                Käis endalgi mõte peast läbi minna kevadel Prahasse aga kui tegu oleks lihtsalt Riia kahega, siis valiks vast mingi muu sihtpunkti.
                                Praha kõvasti multicultim, õhtul hakkavad murjamid inimesi klubidesse meelitama jms.

                                E: õlut saab muidugi mõlemas linnas ohtralt lasta
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X