320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänks veelkord! Panin endale mitu head asja kõrva taha.

    PS: kas SportDirect veel njuuka särke müüb?
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Plaan minna ussa paari nädala pärast. Aga Tanel ähvardab eriolukorraga. Meenutage mulle mis seis lendudega oli eelmise eriolukorra ajal. Lennud vist ei toimunud kui ma õigesti mäletan. Aga kas see oli Eesti eripära, lennufirmade otsus või ülemaailmne keiss?
      Ning olge hiromandid ja öelge, et kui tuleb uus eriolukord mis siis saab lendudega Eestist ja Eestisse.

      Marsuut Tallinn-Varssav-Chicago ja tagasi samamoodi. Seal nendses osariikides kuhu lähen on 100 000 näitaja alla 30. Poolas vist alla 100 praegu. Ja noh Eestis on päris hästi...

      Kommentaar


        Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
        Plaan minna ussa paari nädala pärast. Aga Tanel ähvardab eriolukorraga. Meenutage mulle mis seis lendudega oli eelmise eriolukorra ajal. Lennud vist ei toimunud kui ma õigesti mäletan. Aga kas see oli Eesti eripära, lennufirmade otsus või ülemaailmne keiss?
        Ning olge hiromandid ja öelge, et kui tuleb uus eriolukord mis siis saab lendudega Eestist ja Eestisse.

        Marsuut Tallinn-Varssav-Chicago ja tagasi samamoodi. Seal nendses osariikides kuhu lähen on 100 000 näitaja alla 30. Poolas vist alla 100 praegu. Ja noh Eestis on päris hästi...
        See lendude piiramine oli väga brain fart otsus. Seda ei tule enam. Pigem võib probleem tekkida sihtriigiga, kus Eesti on pandud mingisse punasesse listi ja sul võivad seal piirangud tekkida.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Usa peaks vist 1 november midagi deklareerima, et kuidas ja mis edasi saama hakkab. Olen samuti ootel
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
            Usa peaks vist 1 november midagi deklareerima, et kuidas ja mis edasi saama hakkab. Olen samuti ootel
            Ei teadnudki sellest 1 nov asjast midagi. Hetke uudised ja Bideni korraldused et alates 8 nov kõik lahti (vaktsineeritutele).

            Tundub hetkel et vaktiseeritult ei ole ei USA ega Poola puhul mingeid piiranguid.

            Kommentaar


              Yep 1. Novis usa euro läheb lahti jälle aga vaxxitud peab olema jah

              Kommentaar


                Kuubal mingi lockdown või USAga beefis jälle? Nägin soodsaid lennupileteid aga hotelle ei suuda kuskilt leida.

                Kommentaar


                  Teekonnal Tallinna Lennujaamast läbi Itaalia Hispaaniasse küsiti ÜKS kord koroonapassi näha - ja seda Tallinnas enne pardale minekut. Muu euroopat see üldse ei koti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                    Teekonnal Tallinna Lennujaamast läbi Itaalia Hispaaniasse küsiti ÜKS kord koroonapassi näha - ja seda Tallinnas enne pardale minekut. Muu euroopat see üldse ei koti.
                    Kipub nii olema jah. Viimase kuu aja jooksul läbitud seitsmest lennujaamast on ainsana küsitud ainult Tallinnas ning Münchenisse saabudes. Ja kui ma Münchenis ütlesin, et olen transiitlennul, siis lasti ka kontrollimata minema.
                    308

                    Kommentaar


                      Ise sai kuu tagasi Hispaanias käidud läbi itaalia. Eestis, kui ka Milanos kontrolliti ja tagasilennul kontrolliti Oslos ning Tallinnas. Et kotib ikka küll.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                        Teekonnal Tallinna Lennujaamast läbi Itaalia Hispaaniasse küsiti ÜKS kord koroonapassi näha - ja seda Tallinnas enne pardale minekut. Muu euroopat see üldse ei koti.
                        Minu käest küsiti Tallinnas ning tagasilennul Valencias. Rohkem näitama ei pidanud. Saksamaad (Frankfurt) seal vahepeal ei huvitanud üldse.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Ise sai kuu tagasi Hispaanias käidud läbi itaalia. Eestis, kui ka Milanos kontrolliti ja tagasilennul kontrolliti Oslos ning Tallinnas. Et kotib ikka küll.
                          Käisin ka kuu tagasi Milanos, siis kottis jah, aga nüüd Milanos ei huvitanud enam kedagi

                          Kommentaar


                            Autoga mööda maad sõites ei kontrollita kuskil. #passita.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                              Autoga mööda maad sõites ei kontrollita kuskil. #passita.ee
                              No ma üritasin just Leedu ankeeti täita. Küsis, kus ma ööbin. Kurat seda teab veel. Panin suvalise aadressi. Ehk ei lõpeta vanglas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                No ma üritasin just Leedu ankeeti täita. Küsis, kus ma ööbin. Kurat seda teab veel. Panin suvalise aadressi. Ehk ei lõpeta vanglas.
                                Mis Leedu ankeet?
                                Kui Lätti minna, siis tuleb SMS ilusti, et täida Covidpass.lv ära. Saksamaal saadetakse ka SMS, et mine sinna lingile ja tutvu meie reeglitega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X