320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Reisimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina olen rentinud. Lennujaama juures on kõige kallimad pakkumised. Aga seal on 24h avatud. Samas saad autoga rohkem näha, kui tee pealt kõrvale keerad.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Kuradi raske on uut sobivat reisikohvrit leida. Kui keegi oskab soovitada, siis andke märku
      Minu tingimused:

      *hind alla 100euro
      *Kahe suurema rattaga. Need nelja minirattalised sobivad küll vist ainult nendele, keda viiakse alati autoga ukse eest otse lennujaama ning rattad lume, asfaltiga ja kivipuruga kokku ei puutu.
      *peab olema parem kui mu vana suvaline supermarketi 30eurine kohver, mille rattad kiirelt ära kulusid ning mille plastrattad ärritavalt kõrisevad liikudes. Kas bränd üldse toob alati soovitud kvaliteedi kaasa või kasutavad ka nemad kehvasid materjale?
      *Ei soovi sellist plastikust mudelit. Kohvril peaks olema väljapool mingisugune väiksem sahtel kust vajaduse korral saaks kiirelt miskit kätte ilma et peaks maha panema ja kogunisti avama.
      *Peaks vastama Euroopas kehtivatele cabin size tingimustele. kõrgus max 55cm mäletamistmööda
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar




        Kerge, vajadusel võid ka selga visata.
        Tõsi, rattad ei ole just kõige suuremad, aga liigub küll. Vahepeal swedi preemiapunktidega sai -20% kah

        Kommentaar


          Lükkasin Ugandas nalja pärast Tinderi sisse. Esimese 15 minutiga on mingi 30 matchi, kellest pooled hakkavad ise rääkima ja põhiline on "hey hot one". Suurem osa on "self-employed". Tea, mis tööd nad ka teevad?

          Kommentaar


            Algselt postitas risto Vaata postitust
            http://www.cabinmax.ee/cabin-max-pag...thall-44l.html

            Kerge, vajadusel võid ka selga visata.
            Tõsi, rattad ei ole just kõige suuremad, aga liigub küll. Vahepeal swedi preemiapunktidega sai -20% kah
            Uurisin natuke ja tundub, et see kukub ära supermarketi koti kvaliteedi tõttu. Vähemalt amazonis olid kommentaarid, kus inimestel kott lagunes juba esimestel kasutuskordadel.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
              Kuradi raske on uut sobivat reisikohvrit leida. Kui keegi oskab soovitada, siis andke märku
              Minu tingimused:

              *hind alla 100euro
              *Kahe suurema rattaga. Need nelja minirattalised sobivad küll vist ainult nendele, keda viiakse alati autoga ukse eest otse lennujaama ning rattad lume, asfaltiga ja kivipuruga kokku ei puutu.
              *peab olema parem kui mu vana suvaline supermarketi 30eurine kohver, mille rattad kiirelt ära kulusid ning mille plastrattad ärritavalt kõrisevad liikudes. Kas bränd üldse toob alati soovitud kvaliteedi kaasa või kasutavad ka nemad kehvasid materjale?
              *Ei soovi sellist plastikust mudelit. Kohvril peaks olema väljapool mingisugune väiksem sahtel kust vajaduse korral saaks kiirelt miskit kätte ilma et peaks maha panema ja kogunisti avama.
              *Peaks vastama Euroopas kehtivatele cabin size tingimustele. kõrgus max 55cm mäletamistmööda
              mingi aeg sai Kristiine Keskuses mingist kohvri poest ostetud spets cabin bag, Samsonite oma
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Lükkasin Ugandas nalja pärast Tinderi sisse. Esimese 15 minutiga on mingi 30 matchi, kellest pooled hakkavad ise rääkima ja põhiline on "hey hot one". Suurem osa on "self-employed". Tea, mis tööd nad ka teevad?
                Popp poiss, mis teha..

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Popp poiss, mis teha..
                  seda ka kindlasti. aga mujal maailmas ongi inimesed suuremad suhtlejad. proovitud FakeGPS-i ja toimib väga hästi
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Lükkasin Ugandas nalja pärast Tinderi sisse. Esimese 15 minutiga on mingi 30 matchi, kellest pooled hakkavad ise rääkima ja põhiline on "hey hot one". Suurem osa on "self-employed". Tea, mis tööd nad ka teevad?
                    Eeldan et vabakutselised HIVi edasikandjad?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Lükkasin Ugandas nalja pärast Tinderi sisse. Esimese 15 minutiga on mingi 30 matchi, kellest pooled hakkavad ise rääkima ja põhiline on "hey hot one". Suurem osa on "self-employed". Tea, mis tööd nad ka teevad?
                      Mis seal Ugandas veel põnevat teha saab? Mida sa üldse sellisesse kohta ära kaotasid?!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Mis seal Ugandas veel põnevat teha saab?
                        Mõnes Wakaliwoodi actionfilmis valget meest mängida?

                        Kommentaar


                          Uurisin natuke loomaga Maltale kolimisest. Nii palju kui ma siit aru saan, siis on mul vaja et loomal oleks mikrokiip, vähemalt 21 päeva enne marutaudisüst tehtud. Mingit sertifikaati pole vist vaja kuna EU riigist pärit? Segadusse ajab vaid 6. punkt : A Prenotification Form from the Ministry of Sustainable Development is required to be filed at least 3 working days in advance.

                          On seda tõesti vaja ja mida see endast kujutab? Äkki keegi kogenum oskab öelda? On keegi koera või kassiga mõnda teise EU riiki reisinud?

                          Your pet's passport to transport your dog, cat or ferret to Malta will include proof of microchip, current rabies vaccination and an EU health certificate. A Blood Titer test may be required if entering from certain countries. Find out what you need to do on PetTravel.com.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                            Uurisin natuke loomaga Maltale kolimisest. Nii palju kui ma siit aru saan, siis on mul vaja et loomal oleks mikrokiip, vähemalt 21 päeva enne marutaudisüst tehtud. Mingit sertifikaati pole vist vaja kuna EU riigist pärit? Segadusse ajab vaid 6. punkt : A Prenotification Form from the Ministry of Sustainable Development is required to be filed at least 3 working days in advance.

                            On seda tõesti vaja ja mida see endast kujutab? Äkki keegi kogenum oskab öelda? On keegi koera või kassiga mõnda teise EU riiki reisinud?

                            http://www.pettravel.com/immigration/malta.cfm
                            Ma paraku ei oska looma kohta öelda, aga kirjuta "Eestlased Maltal" FB gruppi - seal keegi kindlasti teab. Kui muid küsimusi on, siis anna tuld ja kirjuta näiteks privaatsõnum.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas szandor Vaata postitust
                              Ma paraku ei oska looma kohta öelda, aga kirjuta "Eestlased Maltal" FB gruppi - seal keegi kindlasti teab. Kui muid küsimusi on, siis anna tuld ja kirjuta näiteks privaatsõnum.
                              Tänu nõuande eest!
                              Giggs will tear you appart.

                              Kommentaar


                                Mis värk sellega on, et kõik maltale kolivad? Seal on ainult suvel tööd ju. Räpane ka veits, kuid muidu soe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X