320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
    Kas keegi on Logistikakeskuse Tagalapataljonis käinud? Muljetage kui olete! Endal muidu kutse käes 7.01.2008.
    see on see, mis marja tänaval on vää???

    sõber on seal... pidi suht pull olema. sportimisvõimalused on sitad, välja saab suhteliselt kergesti.... lebo noh... nagu sidegi

    Kommentaar


      Marja tänav 4. Minu ajal oli suhteliselt lebo, samas oleneb kõik, mis ala ja ameti peale saad.

      Kommentaar


        kle jan , siis aasna ka sinuga ühes!
        AILTON

        Kommentaar


          Hentsu sai ka kutse.

          Kommentaar


            miks hents ise ei postita???

            Kommentaar


              Tal pole kasutajat ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack
                kas keegi foorumlastest homme kuperjanovisse ka läheb?
                jah te saite õieti aru - saate ballackist mõneks ajast lahti

                Jumal on ikka olemas.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  ja kas mitte seal olles ka netti ei pääse?
                  Mõelge parem sellele, kui igav tal seal on ja kui palju siis foorumit külastab

                  Huvitav teada, et miks härra valis küll selle väeosa? On soov siiski natuke kogeda seda sõjeväe asjandust kaa, mitte niisama vedeleda ilmselt, jah?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack
                    kas keegi foorumlastest homme kuperjanovisse ka läheb?
                    jah te saite õieti aru - saate ballackist mõneks ajast lahti
                    mul kolm tuttavat lähevad
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Kas tänapäeval maksab kaitseministeerium kinni pileti kui eesti teisest otsast noorsand koju tahab minna?Vanasti mingi kompensatsioon vist oli või pidi avalduse kirjutama.Kui ei maksa siis lasid endale lihtsalt rämedalt ära teha.
                      Ja kui oidu on siis saab noorte ajal ka netti ja isegi esimesel nädalal patist jalga lasta.Kõige magusam on ennast LKP päevnikuks (andekamad ka korrapidajaks ) sebida,et siis normaalse patkori ajal külla tulnud sõpradega aia taga õlli lasta.
                      Igatahes edu.Kroonu on nii mõnelegi mõistuse pähe pannud
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack
                        noorteajal ei pääse ei netti ega saa oma mobiilidega helistada ega telekat vaadata ega midagi. peale seda saab aga tung arvuti taha on "vähe" suurem kui kodus.
                        väeosa valimisega ei tegelenud mina vaid öeldi et sinna minek, oleks saanud küll vaidlustada ja oleks ise saanud seda muuta tutvustega aga ei viitsinud mässama hakata.
                        Eestis ma elan ja Eesti jaoks ka tahan midagi teha ja normaalne inimene ka peab ajateenistuses ära käima.
                        mobiilid korjatakse küll alguses teilt seal ära, kuid nädalapärast antakse uuesti tagasi...soovitan mobla kaasa võtta, kuna ma ise kuulsin samuti jutte, et telefone ei või olla ning jätsin enda oma koju. Alles esimesel külastuspäeval (1 kuu pärast teenistusse asumist) sain omale sinna mobla.
                        telekat saate vaadata küll...samuti läheb sinna mõni nädal aega, kuid kella viiest üheksani on nö 'vaba aeg' , mille ajal võid raamatukogu külastada, sõdurikodus 'tšillida' või siis olmeruumis telekat vaadata..
                        Muidugi oleneb kompaniist...ise teenisin noorteajal II õppekompaniis (selles kõige räbalamas kasarmus) hiljem piinipilduja patareis
                        võõin öelda, et noorteajal oli võrreldes jalaväe omadega meil elu hulga roosilisem ning lihtsam
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Ballache, mine siis ikka NAK'i ja siis aspirantuuri ja seejärel Iraaki. Ma usun, et sinu isikuomadustega inimesele oleks see sobiv elutee.

                          Kommentaar


                            Noh, aga siis üleajateenijaks. Saad kapralipulga peale ja siis Iraaki?

                            Kommentaar


                              Suht raske on orienteeruda siin foorumis peale kahte kuud või midagi.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                keegi veel 7.jaanuar sõtta?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X