320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eston mõtles nende sadade all punkte siiski, mitte et sa kahte miili peaksid pooleteise minutiga leekima .

    parandage, kui eksin, aga kas mitte ei olnud mingid sellised numbrid:

    kätekõverdused 100p = 82x
    kõhulihased 100p = 96x
    jooks 100p = 11min 52sek (2 miili)


    ja mitte et ma ise sellest testi tegemisest suurt teaks, aastal 2000 lasti ilma palumatagi ära enam-vähem kõigega, mis muret tegi (või siis ei teinud ega tee siiani, nagu minu selg...)
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      jooks ja kõhulihased teeb ehk ära vast aga 82 kätekõverdust ... uh jah

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        tra seda ma tean, ma küsisin muud
        Tra, mida Sa siis küsisid?

        Mine väkke, küll Sulle selgeks tehakse


        kätekõverdused 100p = 82x
        kõhulihased 100p = 96x
        jooks 100p = 11min 52sek (2 miili)

        Nii vist oli jah! Pumbad ja kõhulihased oli köömes, aga rsk jooks valmistas raskusi.
        Kusjuures seal oli nüanss, et kui sõdurisaabastega jooksid siis võeti 30 sek ajast maha Tänu sellel sain ikka kuskile 12 poole peale

        Kommentaar


          tjah

          suur põhjus küll miks väkke minna.

          ei lähe igastahes, kuigi vahepeal on naljaviluks idee tulnud, et võiks ära proovida.

          Kommentaar


            Algselt postitas dwideng Vaata postitust
            Nii ongi!
            Proovige
            Mida ma proovin,ammu proovitud juba.
            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

            Kommentaar


              kodus võib ka stopperi käima panna ja sit-upe ja press-upe teha. ja aja peale joosta võib ka

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                sada pumpa ja sada kõhule mõistan veel aga saja sekiga 3,2 km :P

                ja elementaarne on muidugi, et ma küsin palju selle läbimiseks ma midagi tegema pean ehk siis Jaan hakka seletama!
                Mul töö ajal polnud aega
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Kas kõhulihaseid polnud mitte sutsu vähem kui pumpasid? 72/82? Aga vahet pole, üldiselt pole need pumbad kerge treeningu tulemusena midagi, keerulisem oli enamikule kõhulihaste harjutusega 100 punktile ligilähedalegi saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Antz- Vaata postitust
                    Kas kõhulihaseid polnud mitte sutsu vähem kui pumpasid? 72/82? Aga vahet pole, üldiselt pole need pumbad kerge treeningu tulemusena midagi, keerulisem oli enamikule kõhulihaste harjutusega 100 punktile ligilähedalegi saada.
                    Kui ma ei eksi, oli meil keskkoolis kõhulihaste norm 60 ja mul õnnestus 63 korda minuti jooksul teha, seega see vähemalt sel hetkel väga ületamatu norm poleks tundunud.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                      Tra, mida Sa siis küsisid?

                      Mine väkke, küll Sulle selgeks tehakse


                      kätekõverdused 100p = 82x
                      kõhulihased 100p = 96x
                      jooks 100p = 11min 52sek (2 miili)

                      Nii vist oli jah! Pumbad ja kõhulihased oli köömes, aga rsk jooks valmistas raskusi.
                      Kusjuures seal oli nüanss, et kui sõdurisaabastega jooksid siis võeti 30 sek ajast maha Tänu sellel sain ikka kuskile 12 poole peale
                      92on kõhulihased
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        92on kõhulihased
                        No mul rohkem kui 5 aastat möödas kah sellest, mälu pole see endine enam
                        Ma ise tegin üle saja, nii et 92 või 96 tähtsust ei omanud.
                        Aga saalis, kus nimetet harjutust tehti oli igatahes pärast sooritusi kõva peeruhais üleval Omajagu pingutust nõudis see jah...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                          Ma ise tegin üle saja, nii et 92 või 96 tähtsust ei omanud.
                          jaan......

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                            No mul rohkem kui 5 aastat möödas kah sellest, mälu pole see endine enam
                            Ma ise tegin üle saja, nii et 92 või 96 tähtsust ei omanud.
                            Aga saalis, kus nimetet harjutust tehti oli igatahes pärast sooritusi kõva peeruhais üleval Omajagu pingutust nõudis see jah...
                            Hehe, peeruhais Mäletan, et millalgi enda noorteaja alguses pidin jaoülemate toas ennast peaaegu pildituks pumpama. Vastutasuks peeretasin nende toa täis. Beat that!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                              jaan......
                              92 vist ikka. See selleks, alati on neid, kes lihtsalt teistest eristumiseks teevad paarkümmend üle maksimumi. Mitte et selle eest punne rohkem saaks.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                                92 vist ikka. See selleks, alati on neid, kes lihtsalt teistest eristumiseks teevad paarkümmend üle maksimumi. Mitte et selle eest punne rohkem saaks.
                                Mõni teeb asju iseendale, mitte selleks et numbreid kirja saada. Olles suht maksimalistlikud, antakse endast ka maksimum igal võimalusel. Vaevalt et keegi niiväga eristuda üritas...
                                Ja alati on neid kes peale 92 ära punnitades argumenteerivad...seda sõnadega - "ei viitsind" rohkem. Põhjenduse leiab alati...
                                Kui ma ei eksi siis oli sel ajal ka miski "kompensatsioon" linnaloa vms. näol pataljoni rekordi eest. Ja ka esikümnesse pääsejad said "tasustatud" mõne privileegi näol.
                                Orienteerumise võitjaidki said väljaspool järjekorda loale...
                                Pole muud kui loe kaarti ja jookse...lihtne elu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X