320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Mul on küll siiralt hea meel, et mind ei tahetud. Kuigi ma minna ei tahtnud, siis ega ma väga vassinud, kui komisjonis käisin... Nüüd olen isiksuselt sobimatuna täiesti kõlbmatu.

    Kui ma oleks seal metsas külmetama pidanud, siis arvatavasti mina oma seljaga oleks lõpetanud invaliidina. Seega on minu kõlbmatusel pisut alust ka.

    Ja üliagarad ametnikud võiks vahel akna lahti teha ja vaadata kuidas tegelikult elu käib.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Suurepärase üksuse nagu kaitsevägi seisukoht ja suhtumine on ju küllaltki selgelt esile toodud:

      Kaitseministeeriumi avalike suhete nõunik Aet Kukk selgitab, et erandlikud on ootamatult ilmnenud asjaolud, samuti juhtumid, mida kaitseväeteenistuse seadus ei käsitle ja kus ajapikenduse andmine loob suurema hüve ühiskonnale või riigile tervikuna.


      Blabla
      Kaitseministeerium pole kaitsevägi.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Jaan Vaata postitust
        Kaitseministeerium pole kaitsevägi.
        Ja mis Martin siis valesti ütles? Kaitsevägi on ju Kaitseministeeriumi haldusalla kuuluv üksus.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #94
          no pole hullu mis te vaidlete siin......statistika järgi on enamus eestlasi invaliidid või debiilikud. ainult vähesed on need kes on "liiga vanaks" saanud selle ajaga ja pääsenud sellega või siis lapse või muu sellise loogilise asjaga ära pääsenud. mõtle milline tüüp sina oled kes sa seda teksti praegu loed. kui hakkad vastu sõimama minu tekstile siis läks see sulle hinge ja sa oled suure tõenäosusega seesama invaliid või debiilik.......muidu sa ju ei hakkaks vastu vaidlema ega sõimama *sina = sina kes seda teksti loed...................sorry, ma ütlen alati kõik otse välja ega hakka keerutama, sorry, peace

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Ja mis Martin siis valesti ütles? Kaitsevägi on ju Kaitseministeeriumi haldusalla kuuluv üksus.
            Loe kümneni ja loe uuesti Martini postitus läbi. Kaitseministeeriumi seisukoht edastati, jah? See, et kaitsevägi on kamina all, ei tee kaitseministeeriumi arvamusest veel nende arvamust. Siseministri arvamus pole ju politsei peadirektori arvamus, või mis? Kaitseväe enda arvamuse avaldamine on aga selline delikaatne teema.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #96
              Mul see kohustus täidetud....pole seal nii hullu midagi.Esimese paari nädalaga võtsin mina juba 7-8 kilo juurde.....kui minnes jooksin 3,2 kilomeetrit üle 16 minuti,siis noorteaja lõpu testis jooksin sama vahemaa juba 11,midagi.
              Eks see sõjavägi annab kõike natuke,aga 160 krooni kuus palka saada on tõesti natuke vähe.

              Siinkohal tervitaks kõiki kes 12.mail 2001 aastal Paldiskisse ROK-I minuga aega teenima tulid
              Mehed minge käige ära,ajateenistus pole nii hull,et selle eest põgeneda.....aga noh,igaühe enda teha.
              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

              Kommentaar


                #97
                mina pääsesin, kuna olen selline, nagu olen. kes tahab, see ütleb, et debiilik, kes tahab, öelgu invaliid, mõnele olen homo, mõnele suhkrukannikas... aga tegelt olen kõrsik/täkk

                Kommentaar


                  #98
                  Uskumatu millised asjatundjad kõik äkki on. Tahate küll, et oleks hea elada, aga ise ei ole nõus selle jaoks midagi tegema. Tõesti võib-olla on seal jah palju passimist, aga seda saad ise ära kasutada enda harimiseks. Võta raamat loe, tee sporti .. kõik võimalused on olemas .. aga siis on kõik, et ma ei viitsi ja ma ei taha ja milleks. mõtle ise, kui 24 tundi oleks tamp taga... pooled memmetissi alt välja saanud ei jaksa ajateenistusse tulles nato testigi ära teha
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    pooled memmetissi alt välja saanud ei jaksa ajateenistusse tulles nato testigi ära teha
                    nato testi? tra. nüüd on küll elu persses. miks sa küll pidid nii ütlema?

                    /me (beetaisane) tormab tissede manu
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Uskumatu millised asjatundjad kõik äkki on. Tahate küll, et oleks hea elada, aga ise ei ole nõus selle jaoks midagi tegema. Tõesti võib-olla on seal jah palju passimist, aga seda saad ise ära kasutada enda harimiseks. Võta raamat loe, tee sporti .. kõik võimalused on olemas .. aga siis on kõik, et ma ei viitsi ja ma ei taha ja milleks. mõtle ise, kui 24 tundi oleks tamp taga... pooled memmetissi alt välja saanud ei jaksa ajateenistusse tulles nato testigi ära teha
                      sarnaste avalduste pärast hoiavadki osad poisid ajateenistusest kõrvale.
                      kellelegi ei meeldi kui põhiharidusega idioot teda kamandama hakkab. eriti kui vanust juba üle kahekümne ja ülikool selja taga
                      Last edited by ek; 05.10.06, 09:31. Põhjus: mis loomulikult ei tähenda et ma härra futboliidipauli sarnaseks harimatuks inimeseks pean

                      Kommentaar


                        Huvitav, mul õnnestus viibida ca' 5 aastat tagasi vahipataljonis ja seal olid enamus mehi ikka vähemalt keskharidusega, vähemalt nii meile väideti. Oleneb vist sõjaväeosast. Keskharidus ei ole loomulikult mingi näitaja. Paber on paber ja kipun nõustuma pigem ühe eelpool kõnelejaga, et haridus ei näita haritust.
                        Üldiselt on nii, et need kes käinud väga ei kahetse. Mina nende hulgas.Aga nähes seda, mida tehakse, et sõjaväest pääseda(hullumajad ja kõikvõimalikud haiglad, kange tee joomine enne arstlikku, et saada vererõhk kõrgeks jne. jne. jne), siis see ei ole seda väärt. Päris omamoodi kogemus oli see 8 kuud. Ja igav ka ei olnud, kuna A-Kompanii kohustuseks oli presidendi auvalve kadriorus ja kõikvõimalike kõrgete väliskülaliste vastuvõtt, siis kulus triikimisele, viikimisele ja viksimisele oma aeg Lisaks sai ka Männikul meeldivalt kaevikuid kaevates ja sööstes kattes aega veedetud jne. Igavus oli meil seal päris ihaldatav nähtus. Siis sai lugeda ja raadiotki kuulata, kusjuures see on midagi sellist millest just sõjaväes hakkad puudust tundma ja rohkem väärtustama. Mobiilid, telekas, internet sellest võisid und näha, ehkki oli vendi, kel oli telefon olemas ja tänu sellel sai nii mõnelgi korral oma olukorda parandatud( näljalaager kui selline).
                        Füüsilisest. Mäletan esimest NATO testi või midagi sellist. 300 punkti ei teinud esimesel korral mitte keegi. Kui ma ei eksi siis ei saanud sellega hakkama ka mitte keegi spordirühmast, kes tol ajal vahipati koosseisus oli (N: Lindpere ja veel mõni jalgpallur ning korvpallurid - üks Dorbekitest meenub). Ise olin teises rühmas, seal oli nö rohkem tavainimesi ning esimese NATO testis suutisn saada miski 250 pts(kui ma ei eksi) igatahes olin rühmas teine. Seal olid vennad, kes tulles suutsid teha 5-20 pumpa esimesel korral, nooreaja lõpus aga oli vähe neid kes alla 80-ne tegid. Kõhulihastega sama asi. 300 punkti vendi oli palju. Areng oli toimunud.
                        See tunnetuslik ebakõla, mis teikib et nooremad ja "lollimad" käsutavad. Ka sellega saab hakkama, ehkki kohati võivad närvid päris üles öelda. Samas, sellist asja tuleb ju ka tavaelus ette. Käsutamine kui selline on peidetum, kui militaarses keskkonnas, aga seda siiski esineb. Kahjuks ei ole ju asjad üldiselt nii seatud, et keskharidusega isik käsutab põhiharidusega inimesi, kõrgharidusega omakoda keskhardusega, magistrid bakasid jne. Vanusega sama lugu. Kõik paberid ei ole võrdsed ja iga kraad paberil ei taga haritust ega elusündmuste käiku, motiveeritust ega saavutusi. Kusjuures ka meil oli tendents, et need vennad, kes sõdurieksami tegid hindele "väga hea" ei viitsinud seerukooli minna, kuna see lisanuks teenistusajale 3 kuud. Motivatsiooni ei olnud. Samas ilmselgelt madalama vaimse võimekusega tüübid(mõni ikka oli kõrgemaga kah) läksid sinna hea meelega, ju oli neil siis rohkem tõestada. Saad Sa siis üht või teist hukka mõista. Ühel on paremad eeldused, aga motivatsioon antud valdkonnas puudub, teisel aga eeldusi ei ole, aga võimuiha on nii suur, et läheb seerukooli.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ek Vaata postitust
                          sarnaste avalduste pärast hoiavadki osad poisid ajateenistusest kõrvale.
                          kellelegi ei meeldi kui põhiharidusega idioot teda kamandama hakkab. eriti kui vanust juba üle kahekümne ja ülikool selja taga
                          Proovige rääkida asjadest, millest teate. Keskharidus on eeldus käsutajaks saamisel.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Meil oli 80 mehest vist 70 keskharidus, kümnel põhiharidus. Allohvitseriks said huvitaval kombel just need põhiharidusega tüübid. Niiet see eelduse asi...
                            Aga noh see oli 6 aastat tagasi, kusjuures me olime need kes lõpetasid gümnaasiumit sel hetkel, kui tuli teatavaks, et kes kõrgkoolis - see pääseb.
                            ja veel seda, et sinna minnes olin 80 kg ja ei suitsetanud, tulles rõõmsalt 90 kg ja suitsetasin paki päevas...
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaan Vaata postitust
                              Proovige rääkida asjadest, millest teate. Keskharidus on eeldus käsutajaks saamisel.
                              Just nimelt, eeldus. Samas poel põhiharidus takistuseks käsutajaks saamisel.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Just nimelt, eeldus. Samas poel põhiharidus takistuseks käsutajaks saamisel.
                                See, miks seda VÄGA konkreetset reeglit ei täideta, kui ei täideta, on vägagi teine teema. Kasvõi see, et keskharidusega vennad "ei viitsi". Või siis see, et lihtsalt vilistatakse paika pandud reeglitele.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X