320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minust iial ei saa, ajateenija...
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Algselt postitas ek Vaata postitust
      sarnaste avalduste pärast hoiavadki osad poisid ajateenistusest kõrvale.
      kellelegi ei meeldi kui põhiharidusega idioot teda kamandama hakkab. eriti kui vanust juba üle kahekümne ja ülikool selja taga
      njah. ka mul endal oli säärane ülemus. kes ei jaganud ööd ega mütsi. aga me tihti elus ei saa valida kelle all me töötame. onju nii. õpetab kuuletuma ka ja kui oled inimene, siis lõpuks sai mu jaoülem ka aru, et tasub teisi ka kuulata

      ja martinile, et nato test oli äärmuslik näide, aga kui sa muust aru ei saa, siis tuleb lolli liha juurde. õlleka asemele... mõnele ei hakka miski külge
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Ajateenistus ja selle sobimine sõltub loomulikult igast indiviidist endast. Oleneb inimesest, iseloomust ja mentaliteedist. Ise ennast küll ajateenijana ei näeks. Lihtsalt nii palju on vaja ära teha ning aega napib - miks ma peaksin kuskil metsas passima?

        See on minu arvamus. Osad inimesed on lihtsalt sellised, kellele selline elu meeldib. Seega võiks kogu süsteem ülesse ehitatud olla nii, et ajateenistus oleks vabatahtlik.

        Kommentaar


          Nii ongi, et kaitsemini idiootsused aetakse kaitseväe kaela. Aga jõuame jälle tagasi harimatuse juurde.
          Ja praeguse korra järgi ei saa ilma keskhariduseta nooremallohvitseri auastet. Harva tehakse pädevamate puhul siiski vist ka erandeid.

          Kommentaar


            Ja isegi kui sa oled keskkooli lõpetanud, ei tähenda see, et sa oled taibukas ...
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              mina pole taibukas ja küsin, et kuidas need punnid seal nato testis jaotuvad

              Kommentaar


                Mina aga olen täielik tohlakas ja küsin, et mis asi see Nato test on?
                Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                Cry welcome to the song.
                And as it lifts you, time to move on.
                We go!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sajets Vaata postitust
                  Mina aga olen täielik tohlakas ja küsin, et mis asi see Nato test on?
                  Kõhulihased ja kätekõverdused mingi ajaühiku sees, kahjuks väga täpselt ei mäleta ning lisaks mõned miilid jooksu.

                  Või oli kellelgi teistmoodi?

                  Kommentaar


                    2 min kõhulihaseid(kõhupeal maas, keegi hoiab jalgu?) ja 2 min pushe

                    jooksu 3,2km?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Darren Vaata postitust
                      Kõhulihased ja kätekõverdused mingi ajaühiku sees, kahjuks väga täpselt ei mäleta ning lisaks mõned miilid jooksu.

                      Või oli kellelgi teistmoodi?
                      Minu mäletamist mööda tuli kõhulihaseid ja kätekõverdusi teha 2 minuti jooksul,ning joosta tuli 3,2 kilomeetrit.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        no kuhu need ekspertide vastused on jäänud, kus on vastutustunne rsk ah!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                          Minu mäletamist mööda tuli kõhulihaseid ja kätekõverdusi teha 2 minuti jooksul,ning joosta tuli 3,2 kilomeetrit.

                          Nii ongi!
                          Proovige

                          Kommentaar


                            tra seda ma tean, ma küsisin muud

                            Kommentaar


                              100+100+100?

                              Kommentaar


                                sada pumpa ja sada kõhule mõistan veel aga saja sekiga 3,2 km :P

                                ja elementaarne on muidugi, et ma küsin palju selle läbimiseks ma midagi tegema pean ehk siis Jaan hakka seletama!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X