320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohhui see nimi. Sisu on ju sama ning tn ei ole ka näiteks aastal 06/07 väljaantud tiitel "üle vabariigi ajateenijatele kõige sitemas seisus olevate kasarmutingimustega pataljon" mõne teise pati kätte rännanud ehk see koht pole uuendusi näinud. Samas nüüd on juba aasta 09. Hmm...

    Kommentaar


      29. juuni Vahipatti
      Algselt postitas aanvaller
      raamatud on pededele!

      Kommentaar


        aastaid tagasi sai Jõhvis Viru pataljonis minust tankitõrjeraketikompleksi Milan-2 sihtur. olid ajad, olid sõjad...

        Kommentaar


          Sügisest siis pean Tapale asumisele minema!
          Ehk keegi oskab öelda mis suunitlused seal on ja mis kõige lebom või siis normim oleks valida seal?
          Ja kuda tapa muidu on? Kuidas sportimisvõimalused ja üldse olmetingimused on?
          sigpic

          Kommentaar


            Ma arvatavasti saan sportlase lühiteenistuse
            Kuigi, mul pole pikema variandi vastu ka midagi.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Mis krdi allveemalet sa mängid siis?

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Sügisest siis pean Tapale asumisele minema!
                Ehk keegi oskab öelda mis suunitlused seal on ja mis kõige lebom või siis normim oleks valida seal?
                Ja kuda tapa muidu on? Kuidas sportimisvõimalused ja üldse olmetingimused on?
                Mul tuli mingi propaganda koju, kus mingi sõjard nimetas tapat pea, et maapealseks paradiisiks. Relvad pidid olema korralikud, kahurid mürisevad. Pidavat ka jõusaal, internet ja raamatukogu olema. Mina lähen 30ndal juunil sinna ja võin saada kunagi su rühmaülemaks. Ja siis ma sind õpetan tatistama alles!

                Kommentaar


                  HAHAHA IRW
                  Aga tee mulle siis elamine mugavaks seal, et saaksin ennast kenasti sisse säädida.VIP loos !
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    Mul tuli mingi propaganda koju, kus mingi sõjard nimetas tapat pea, et maapealseks paradiisiks. Relvad pidid olema korralikud, kahurid mürisevad. Pidavat ka jõusaal, internet ja raamatukogu olema.
                    Ai blääää, ootan sõjaväge.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Kurjad keeled räägivad, et praegu on sõjaväkke lausa tung riigi majandusliku olukorra tõttu. Ehk keegi, kes keset kooli ära tõmmatakse saab seda enda kasuks pöörata. Kuigi endal sama situatsioon, kavatsen siiski ära käia, et järgnevad 11 kuud kellegile koormaks poleks ning tagasi tulles hakkan firma juhiks.

                      Kommentaar


                        Siinset teemat vaadates jääb mulje, et kõik noormehed panevad padavi armeesse. Mina näiteks olen psühholoogiselt kõlbmatu

                        Kommentaar


                          Sai ka mõned päevad Tapal veedetud. Kevadtormi ajal näksis miskine putukas mind käest ja käsi läks 3x paksemaks. Viidi siis metsast Tapa patti ära. 3 päeva istusin seal, paistetus läks kiiresti alla, aga palavik säilis. Käisin saunas, istusin netis ja sõin head paremat. Kusjuures need 3 päeva sadas 24h sisuliselt vihma Nii et joppas jubedalt, tagasi metsa minnes säras juba päike ja tilkagi vett rohkem ei tulnud. Nii et Tapast ainult head mälestused.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                            Sügisest siis pean Tapale asumisele minema!
                            Ehk keegi oskab öelda mis suunitlused seal on ja mis kõige lebom või siis normim oleks valida seal?
                            Ja kuda tapa muidu on? Kuidas sportimisvõimalused ja üldse olmetingimused on?
                            Kõikse lebom on pioneeridel. Onje Aadu & Co

                            Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                            rühmaülemaks
                            sihid aspirantuuri?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Kõikse lebom on pioneeridel. Onje Aadu & Co



                              sihid aspirantuuri?
                              onon. Ise tahan sinna väga minna, ausalt.

                              kuradi sõjaväe mutt ütles mulle, et mul olevat oskusi ning võimekust saada kõrgemale auastmele. Ja kohe 11 kuud. Noh üritasin küll moosida-võttis lõpuks isegi natuke vedu, aga siis vanatüdruk kõrval lauast:"käsk on 11 kuud". Ja kurat, kui juba olla, siis miks mitte proovida kõrgemale...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                                onon. Ise tahan sinna väga minna, ausalt.

                                kuradi sõjaväe mutt ütles mulle, et mul olevat oskusi ning võimekust saada kõrgemale auastmele. Ja kohe 11 kuud. Noh üritasin küll moosida-võttis lõpuks isegi natuke vedu, aga siis vanatüdruk kõrval lauast:"käsk on 11 kuud". Ja kurat, kui juba olla, siis miks mitte proovida kõrgemale...
                                selle 11 kuuga annab laveerida. onje mazz.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X