320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    30. juuni siis endalgi ajateenistus ees. Ehk on kellegil veel jagada kogemusi Kuperjanovist? Olen ise seal paar korda käinud ka ja koht on küll korralik, aga omapoolseid soovitusi, mis Kuppi saab algul kaasa võtta?

    Kommentaar


      Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
      30. juuni siis endalgi ajateenistus ees. Ehk on kellegil veel jagada kogemusi Kuperjanovist? Olen ise seal paar korda käinud ka ja koht on küll korralik, aga omapoolseid soovitusi, mis Kuppi saab algul kaasa võtta?
      Veidi vara pole pakkimiseks?

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Veidi vara pole pakkimiseks?
        Vabandust, et hetkel huvi pakub. Las ta jääb siis.

        Kommentaar


          Selline küsimus, et kui kommisariaati tuleb minna sellises seisus, et alles ootad oma aega eriarsti juurde, kelle diagnoosist sõltub, kas oled üldse kaitseväe jaoks kõlbulik. Mis edasi tehakse ? Antakse mingisugune pikendus ja kutsutakse tagasi ? Või ei võeta seda arvesse ?

          Kommentaar


            Saad pool aastat pikendust ja sõimu, et õigel ajal arstile ei läinud.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Selline küsimus, et kui kommisariaati tuleb minna sellises seisus, et alles ootad oma aega eriarsti juurde, kelle diagnoosist sõltub, kas oled üldse kaitseväe jaoks kõlbulik. Mis edasi tehakse ? Antakse mingisugune pikendus ja kutsutakse tagasi ? Või ei võeta seda arvesse ?
              Mind võeti nii vastu. Esitasin vaide ning nüüd nad ootavad, millal ma eriarsti diagnoosi neile edastan.

              Kommentaar


                kui suur osatähtsus on komisjonis see perearsti tõend? ma lähen nüüd juba kolmandat korda ja unustasin selle tõendi ära. samas ma pole perearsti juures käinud kuna ta on ebapädev. kas saab ilma hakkama?
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  sa ütlesid mulle et sa oled ajateenistuse läbinud
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Mulle anti raisk aasta pikendust ja kuna mul midagi hullu viga pole, et igaveseks ära saada, ainult sitt füüsiline vorm, väike kehakaal ja selg nõrk jne, et siis huvitav, et kui ma nt juurde ei võtagi, et siis peangi iga aasta uuesti seal komisjonis 8 tundi passimas käima? Arstimutile ajasin küll, et miks peaks aastaga asi muutuma, et antku siis juba 3-4 aastat pikendust, aga seal aetii mingit demagoogiat vastu, et jajah ei muutu jah, aga tulema pead ikka iga aasta. Huvitav, et kas ma pean siis kõik protseduurid uuesti läbima, kuseproov jne, kuigi 99 protsenti asjadest sai positiivselt läbiud ja ainult ühe arsti taha jäi.

                    Kommentaar


                      uuesti pead käima ainult selle arsti juures kes sul häda välja kirjutas. ülejäänud on ükskõik.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Even Vaata postitust
                        .... kas saab ilma hakkama?
                        EI, boonusena saad tädide käest noomida ja ähvardavad, et kui järgmisel korral ka pole, saad kopsaka trahvi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Even Vaata postitust
                          uuesti pead käima ainult selle arsti juures kes sul häda välja kirjutas. ülejäänud on ükskõik.
                          Tartus pidi küll kõik uuesti käima.Sisearst, Kirurg ja psühhiaater.
                          Neid kuse ja vereproove ning silmateste ilmselt ei pea..kui aga aastane vahe, siis mine tea.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            EI, boonusena saad tädide käest noomida ja ähvardavad, et kui järgmisel korral ka pole, saad kopsaka trahvi.
                            boonusena sain tädidelt kiita, et vastavate ortopeedide diagnoosid ja saatelehed on olemas ning lasid edasi. määrasid 12 kuud veel pikendust lisaks kah.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              http://www.postimees.ee/2701644/kird...nud-ajateenija

                              Heheh. Ei teagi, mispidi küsida- et kuidas seda kohe ei avastatud või kuidas ta poole teenistuse ajal vahele jäi.
                              Aastaid tagasi rääkisin ühe eestlasest kunagise NL ohvitseriga, kes rääkis, et ühel hetkel avastas, et mingi mägedest pärit vend on justkui kahtlaselt pädev, justkui teab kõike jne, nagu oleks sõjaväes olnud. Võttis tüübi letti ja see tunnistaski, et oli ajateenistusse tulnud teist korda, seekord venna eest - ei mäleta, mitusada lammast hinnaks oli aga igatahes palju. Vist teeniski lõpuni, mis seal vahet.
                              Aga, et meil keegi kaks korda üritab sõjaväge läbida, ei mäleta isegi kurilka juttudest, kuigi seal levisid kõige uskumatumad linnalegendid.

                              Kommentaar


                                Vanemad mehed oskasid rääkida vene kroonuajast selliseid seiku, et hoia ja keela
                                Paljud mägedepojad pidid paar korda sõjaväes käima, sest polnud esitada dokumenti, mis oleks nime tõestanud. Kui paljudele neid dokumente ikka jagati, kui sündisid kuskil jurtas.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X