320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    kas polari ja sellega kaasas olevad jubinad võib ka kotti pakkida või on targem koju jätta?
    Ei tohiks probleemi olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      Selline küsimus, et 8.oktoober arstlik ootamas aga mul on väga tugev allergia - igasugu erinevate asjade vastu allergia - varakevadel õtisvad taimed, kartulikoored, kassi ja koerakarvad ja igast puu ja juurviljad
      Mine parem Wismarisse ja lase endale alkohooliku ja narkomaani paberid kirjutada. Paberid mis näitavad et sa oma eluga ja sõltuvustega toime ei tule ning vii need koos perearsti paberitega sinna arstlikusse.

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Küsimus, kas ainult Haapasalus näpitakse arstlikus kontrollis nokut?
        Mul klassivennal paluti alasti võtta selle ülevaataja ees (Narva maantee koht), siis seisis seal palja kellaga, ei lastud isegi ümber keerata et selga või midagi muud üle vaadata, löödi kõlbulik sisse ja oligi kõik. Müstiline.

        Ma ei jõudnud kunagi 3 või 4 korda järjest meditsiinilisse, trahvi ei tehtud, kutsuti mingisse "distsiplinaarkomisjoni" maneeži, siis sealt öeldi et olge hea tulge kohale, poole aasta pärast sain uue aja, kui sinna jõudsin avastasin et perearst oli pannud mu paberile venna nime ja isikukoodi. Dokument oli rikutud ja kuna polnud minu viga siis sain uuesti 6 kuud pikendust.

        Kommentaar




          Ma sinna, neljaks päevaks.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Oskab keegi öelda, et kas spordirühmas läbinud ajateenijad kutsutakse ka reservõppekogunemistele?
            Koondise põhimängija

            Kommentaar


              Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
              Oskab keegi öelda, et kas spordirühmas läbinud ajateenijad kutsutakse ka reservõppekogunemistele?
              ei usu. pole ju peale SBK väljaõpet saadud.

              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
              Ma sinna, neljaks päevaks.
              mina ka, kümneks(?) päevaks.

              Kommentaar


                Oskab keegi öelda kas Jõhvis on ka jalkatiimi taoline asi nagu nt võrus ? On keegi käinud siit jõhvis ajateenistuses ?
                Loll, kes aru saab, et ta on loll, on juba pool geeniust.

                Kommentaar


                  endal varsti minek ..võtaks mõned t-särgid lisaks kaasa
                  peavad t-särgid olema oliivirohelised või sobivad ka lihtsalt musta värvi?

                  Kommentaar


                    Pigem katsu ikka rohelist värvi särgid võtta. Mustaga väga ringi ei saa käia. Vb ainult sportimisel, kui jakk ka peal.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      Pigem katsu ikka rohelist värvi särgid võtta. Mustaga väga ringi ei saa käia. Vb ainult sportimisel, kui jakk ka peal.
                      Või siis talvel metsas, kui kampsun/frentš/talvejope ka üll. Muidu suht võimatu jah
                      308

                      Kommentaar


                        Kaitseväes käinud rahvas, soovitusi mida tasuks kindlasti kaasa võtta lisaks KRA poolt väljatoodud asjadele?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                          Kaitseväes käinud rahvas, soovitusi mida tasuks kindlasti kaasa võtta lisaks KRA poolt väljatoodud asjadele?
                          Normaalne pealamp punase valgusega. Normaalne pussnuga. Rohelisi särke, alukaid. Läpaka/tableti, (ei anna ära ja ei saada koju. Paned kappi ja kui keegi kobiseb, siis tahaks näha seda seerut/leitnanti, kes selle konfiskeerib, pmst neile võrdub see kapo keissiga, kui huiata tahad) Kui hästi käitud saad vabal ajal kasutada ka. Eraldi nö. metsatelefoni (3210 lol) Süüa LOL. Hea tuju hahaha. Tegelt ka pole mõtet minna, kui midagi teha ei viitsi. Siis pigem mõtle ennast esimesel võimalusel psühiaatrihaigla kaudu koju vms. Kannatust!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Paned kappi ja kui keegi kobiseb, siis tahaks näha seda seerut/leitnanti, kes selle konfiskeerib, pmst neile võrdub see kapo keissiga, kui huiata tahad)
                            Kõike saab teha juuridiliselt korrektselt. Aga kui kõigil kästakse koju saata ja sa ei saada, on see otsesele käsule vastu hakkamine.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                              Kaitseväes käinud rahvas, soovitusi mida tasuks kindlasti kaasa võtta lisaks KRA poolt väljatoodud asjadele?
                              Kindad. Korralikud kindad.

                              Metsatelefoni jutt unusta ära (Siilini), ei ole selline memmekas, et ei saa nädal/kaks kõllamiseta hakkama. SBK ajal ei olegi sul sellist aega mil kasutada. Metsas kurnatakse viimse piirini ja igat vaba hetke kasuta söömisele ja magamisele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Kõike saab teha juuridiliselt korrektselt. Aga kui kõigil kästakse koju saata ja sa ei saada, on see otsesele käsule vastu hakkamine.
                                Nojaa, aga postiga ei saada ju. Kui külalistele ära ei anna, siis ega enne esimest linnaluba võimalust seda koju viia pole ju. Lisaks ei ole minu teada kusagil kirjas, et seda ei tohi tegelikult omada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X