320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    KV ei saa kunagi kindel olla, millal uus '' üllatus '' postkasti tuleb.

    Kommentaar


      FM räägib jah, et SBK ajal ära saades, võidakse tagasi kutsuda aga olen ka teistel (kes peale 5-6 kuud ära saavad) sama asja näinud paberi peal.(Ajutiselt ei vasta kaitseväeteenistuskohustuslase tervisenõutele, tähtajaga üks aasta.

      Kommentaar


        Mina sain Kaitseväes asjast niimoodi aru, et kui sa ajutiselt mittekõlbulik oled (nägin pabereid kus oli 6 kuud mittekõlbulik), siis neil on võimalik sind hiljem igast õppustele kutsuda. Et ajateenistuse pärast pole küll enam mõtet põdeda.

        Kommentaar


          Arvestades, et kasarmukohti on nagunii vähem kui saaks reaalselt ajateenistusse mehi võtta, siis "poolvigast" täna ei kutsuta enam tagasi. Seda enam, et ajateenistusse võetakse nagunii ülekattega, ehk mingi protsent mehi on arvestatud ära kukkuma, seega kuskil peale noorteaja lõppu või ajateenistuse keskel on olukord normaliseerunud ehk kasarmuruumiga peaks olukord paigas olema ja saab vajalikud allüksused välja õpetada. Viimane on kokkuvõttes ka eesmärk, mille poole ajateenistuses püüeldakse, mitte igal võimalusel mehi tagasi saada ja kinni hoida
          308

          Kommentaar


            Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
            Mina sain Kaitseväes asjast niimoodi aru, et kui sa ajutiselt mittekõlbulik oled (nägin pabereid kus oli 6 kuud mittekõlbulik), siis neil on võimalik sind hiljem igast õppustele kutsuda. Et ajateenistuse pärast pole küll enam mõtet põdeda.
            Nii see on. Ka minu tutvusringkonnast on üks Siilile kutsutud, kuigi oli oma kaheksast kuust vaid 3 teenistuses.

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Arvestades, et kasarmukohti on nagunii vähem kui saaks reaalselt ajateenistusse mehi võtta
              Sa väidad seda sest?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Sa väidad seda sest?
                Kasarmud on ülerahvastatud? Vahipatis pidid ju kolmekordsed narid olema ja juba noorteajal lasti linnaloale, et nv söögi arvelt kokku hoida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Kasarmud on ülerahvastatud? Vahipatis pidid ju kolmekordsed narid olema ja juba noorteajal lasti linnaloale, et nv söögi arvelt kokku hoida.
                  Kui mina käisin, Kuperjanovis, siis ruumi oli küll ja veel ning noorteajal välja ei saanud. Ja Vahipatt on kahtlane koht lihtsalt. Kuid võibolla on asi muutunud nelja aastaga
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Kasarmud on ülerahvastatud? Vahipatis pidid ju kolmekordsed narid olema ja juba noorteajal lasti linnaloale, et nv söögi arvelt kokku hoida.
                    Kolmekordseid narisid pole oma viie ja poole kuu jooksul kordagi näinud. Ning noorteajal lasti ka välja täpselt 0 korda. Vähesed said linnaloale noorteajal ja seda ainult väga suure vajadusega.

                    Kommentaar


                      Küsimus on siit vb juba läbi käinud, aga kas sportlased, ehk vaid SBK läbinud ajateenijad, kutsutakse ka kordusõppustele?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Neid sõpru kes läbinud, pole küll kutsutud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                          Küsimus on siit vb juba läbi käinud, aga kas sportlased, ehk vaid SBK läbinud ajateenijad, kutsutakse ka kordusõppustele?
                          negatiivne, teil pole eriala ju.

                          Kommentaar


                            Keegi autojuhiks on käinud? Tasub minna või mitte?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Brick Vaata postitust
                              Keegi autojuhiks on käinud? Tasub minna või mitte?
                              Kui sittagi teha ei raatsi, siis mine. Kui tahad natuke huvitavamat teenistust, siis ära mine.

                              Kommentaar


                                Tekkis selline küsimus, et kui lähen sinna arstliku komisjoni ja mul on eriarsti paber, et selg on tuksis ja opile minek ja värkisärki, siis kus ja kellele ma seda paberit näitama pean? Kas seal esimeses kabinetis, kus nad mu perearsti tõendit vaatavad või alles kirurgi juures?
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X