320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajateenistus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tõmba ikka kohe paber letti. Võib-olla jooksutaavd siis vähem sind ringi seal

    Kommentaar


      Praegu arstlikus komisjonis olevatest tüüpidest on küll pooled täpselt sellised, et teravmoonaga relva neile ei usaldaks. Ilmselt ei usaldaks nuga ka neile.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Praegu arstlikus komisjonis olevatest tüüpidest on küll pooled täpselt sellised, et teravmoonaga relva neile ei usaldaks. Ilmselt ei usaldaks nuga ka neile.
        Millest selline järeldus? Mingit vahet küll ei tee neil, kes praegu siin on või neil kes väes istusid.

        Kommentaar


          Osad olid ikka full retardid. Keegi vist proovis ennast narkomaaniks rääkida psühholoogi juures. Mingi tüüp jättis arstitõendi toomata ja siis kirus KRA töötajaid. Üks kadus ära vist korduvalt ja siis viidi teda käest kinni hoides arstide vahet.

          Kommentaar


            Kas keegi seda Vabad mehed nimelist jura on vaadanud? Ma olen kaks esimest seeriat vaadanud aga ausalt öeldes on seni valdavaks emotsiooniks vaid imestus, et Raag taolise ebaõnnestumisega on hakkama saanud. Ei nalja, ei põnevust, ei äratundmisrõõmu; täiesti ebaloomulikud dialoogid, eriti ülemuste-allluvate vahel, ebareaalsed intsidendid a la kaks noorsõdurit sigatsevad sööklas ja mingit tagajärge pole... Täielik umbluu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Kas keegi seda Vabad mehed nimelist jura on vaadanud? Ma olen kaks esimest seeriat vaadanud aga ausalt öeldes on seni valdavaks emotsiooniks vaid imestus, et Raag taolise ebaõnnestumisega on hakkama saanud. Ei nalja, ei põnevust, ei äratundmisrõõmu; täiesti ebaloomulikud dialoogid, eriti ülemuste-allluvate vahel, ebareaalsed intsidendid a la kaks noorsõdurit sigatsevad sööklas ja mingit tagajärge pole... Täielik umbluu.
              Sealt kumab päris palju välja seda, et ongi suunatud inimestele, kes pole ise ajateenistuses käinud. Nimekiri igasugustest erroritest saab päris pikk. Kohati on üle võlli keeratud ja teisest küljest on lahja.

              Aga kohati äratundmisrõõmu oli küll ja veebel on võrreldes esimese osaga ka oma rolli paremini sisse elanud
              308

              Kommentaar


                Aga kohati äratundmisrõõmu oli küll ja veebel on võrreldes esimese osaga ka oma rolli paremini sisse elanud
                Minu jaoks oli just see veebel kõige ebausutavam. Mina sellist lapsikut ajateenijate eest laia lehe mängimist (stiilis: hahaa, nüüd näete tõelist elu, mina olen veebel X!; millised on minu imeteod?!) küll ei mäleta, nagu ka mitte seda, et teist päeva teeninud tüübid oleks sedavõrd familiaarselt ülemustega suhelnud. Pigem oli kaadri suhtlusstiil noortega selline kuiv ja viisakas, samas karm ja konkreetne. Ma muidugi olin kaitseväes aastaid tagasi aga kui vahepeal on selline bardakk toimunud, siis ohjah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Minu jaoks oli just see veebel kõige ebausutavam. Mina sellist lapsikut ajateenijate eest laia lehe mängimist (stiilis: hahaa, nüüd näete tõelist elu, mina olen veebel X!; millised on minu imeteod?!) küll ei mäleta, nagu ka mitte seda, et teist päeva teeninud tüübid oleks sedavõrd familiaarselt ülemustega suhelnud. Pigem oli kaadri suhtlusstiil noortega selline kuiv ja viisakas, samas karm ja konkreetne. Ma muidugi olin kaitseväes aastaid tagasi aga kui vahepeal on selline bardakk toimunud, siis ohjah.
                  Noh. Klass 2. Mis loogilisust sa ikka taga ajad?

                  Kommentaar


                    No Klass 2 tundus siiski oluliselt paremal tasemel töö.

                    Kommentaar


                      Kas see šedööver on kusagil ka järelvaadatav?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Kas see šedööver on kusagil ka järelvaadatav?
                        tv3playst peaksid kätte saama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Minu jaoks oli just see veebel kõige ebausutavam. Mina sellist lapsikut ajateenijate eest laia lehe mängimist (stiilis: hahaa, nüüd näete tõelist elu, mina olen veebel X!; millised on minu imeteod?!) küll ei mäleta, nagu ka mitte seda, et teist päeva teeninud tüübid oleks sedavõrd familiaarselt ülemustega suhelnud. Pigem oli kaadri suhtlusstiil noortega selline kuiv ja viisakas, samas karm ja konkreetne. Ma muidugi olin kaitseväes aastaid tagasi aga kui vahepeal on selline bardakk toimunud, siis ohjah.
                          Esimeses osas oli nii veebli kui muu kaadri puhul aru saada, et tegemist on näitlejatega. Kasvõi kõne toon ja selle valjus ei ole tüüpilise kaitseväelase (kes ajateenijatega päevast päeva tegeleb) moodi.

                          Mis mulle teises osas hakkas veebli puhul sümpatiseeruma on just kõnelaad. Okei, seal on kõvatamist ja matšotamist, millega on üle piiri mindud (käisin afgaanis ja olen elukõvamees), aga just see kolmandas isikus rääkimine: "Teeb seda, saab aru, rivistub kasarmu ette" jne tõi mõned flashback'd. Imetabane eesti keel kokkuvõttes.

                          Loomulikult familiaarsus, ülemustele vastuvaidlemine, omavahel kaklemine jms pläust on asja juures küll ulme. Lisaks noorteajal kahekesi suitsunurgas tiksumine, noorteajal marsitakse mitte ei joosta, toas on piisavalt vaba aega, et lollusi korda saata, sööklas distsipliini rikkumine jms on puhas keskmisele tarbijale meelelahutus.

                          Mis puudutab vaatamist, siis Elionis peaks ta ka järelvaadatav olema
                          308

                          Kommentaar


                            See kolmandas isikus rääkimine tundus nii ülepingutatud/puine. Aga eks see olegi tavaline viga Eesti sarjade juures. Mulje jäi justkui selline, et Raag kuulis palju lugusi ajateenistusest aga näitlejad ei suuda seda usutavalt esitada.
                            Lisaks mingid momendid a la akna peal naissõdureid vahtida jms, no elu sees ei usu seda.
                            Algselt postitas Iceman
                            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                            Kommentaar



                              See kolmandas isikus rääkimine tundus nii ülepingutatud/puine.
                              Kolmandas isikus rääkimine oligi seal üks väheseid realistlikke asju nagu ka Markko ütles..

                              Kommentaar


                                Kui esimesed kaks osa olid minu arvates veel täitsa vaadatavad, siis mis asi see tänane on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X