320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Elusitt päev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma võin väga kindlalt öelda, et devilil oli eile ja täna ülisitt päev eks ta kunagi räägib teile, aga ma usun, et tal pole mitte midagi meeles.

    märksõnad: hollywood, alkohol, suuremad inimesed, palju verd, haigla
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

    Kommentaar


      sai mingitelt skinnidelt hambasse ?

      Kommentaar


        Pole asi millega siin uhkustada . A noh traumapunkti oli vaja minna, sest nac oli vaja õmmelda .

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Pole asi millega siin uhkustada . A noh traumapunkti oli vaja minna, sest nac oli vaja õmmelda .
          Suu tõmmati koomale? Või tehti uued kulmud? :P

          Kommentaar


            testiti kas mu pea on kõvem kui pudel, selgub et oli

            Kommentaar


              tundub, et tuleb lausa elusitt nädal. Kurk ja mandlid põletikus ning valusad. Elurõve tunne tekib igakord, kui neelatad. Arst pani antibiotikumid peale, mis tähendab, et reedeni vähemalt on alkohol vastunäidustadu. Fakk, neljapäeval ja reedel on dub fx juuuuuuuu.

              Kommentaar


                Eriti haige jalle. 43 kraadi varjus.

                Kommentaar


                  ütle Honolulu
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    super. perse.pelikan.

                    Kommentaar


                      tööd on vaja.

                      Kommentaar


                        Põhimõtteliselt algas eile, kui autole sisse tagurdati. Täna magasin sisse, avastasin ülikonnalt viimase jooma rummikoksi, koolis sain teada, et homme on mingi kirjaliku töõ tähtaeg (mille kohta eelmine sess öeldi, et sellega aega sitaks ja täna öeldi, et "facebookis ja räägiti sellest". Jah, käige perse. Politseist helistati nüüd, et jo teil auto seisab uks pärani lahti. Homme on eksam, munnigi pole õppida jõudnud. Juua tahaks, aga ei saa.
                        Tra peab ikka fb ära tegema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                          Põhimõtteliselt algas eile, kui autole sisse tagurdati. Täna magasin sisse, avastasin ülikonnalt viimase jooma rummikoksi, koolis sain teada, et homme on mingi kirjaliku töõ tähtaeg (mille kohta eelmine sess öeldi, et sellega aega sitaks ja täna öeldi, et "facebookis ja räägiti sellest". Jah, käige perse. Politseist helistati nüüd, et jo teil auto seisab uks pärani lahti. Homme on eksam, munnigi pole õppida jõudnud. Juua tahaks, aga ei saa.
                          Tra peab ikka fb ära tegema.
                          mis jutt see on et juua ei saa?
                          sigpic

                          Kommentaar


                            kõhugripp on normull asi, nüüd tean miks eelmine aasta sõjaväes õnnelik olin kui teised seda põdesid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                              kõhugripp on normull asi, nüüd tean miks eelmine aasta sõjaväes õnnelik olin kui teised seda põdesid
                              siil perses.
                              ei ole hea tunne
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Faking ront otsustas keset tipptundi, kõige tihedama liiklusega ristmikul, otsad anda. Ja ohutulede lüliti ka ei töötand.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X