320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    meil on dušširuum ju olemas
    See tundub kuidagi kahtlane.

    Aga mis mulle tõsiselt närvidele käib - mul hakati kõrvale maja ehitama. Iga nädalavahetus, iga päev, kuradi kella seitsmest hakkab mingi räme mürgel ja ukrainakeelne möla. Fakk.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See tundub kuidagi kahtlane.

      Aga mis mulle tõsiselt närvidele käib - mul hakati kõrvale maja ehitama. Iga nädalavahetus, iga päev, kuradi kella seitsmest hakkab mingi räme mürgel ja ukrainakeelne möla. Fakk.
      Lucky you rsk. Mul siin tehti kõrvaltänavat korda. Mingi 2 kuud vist, ma ei tea meibi pole siiani valmis (pole näinud et lindid oleks läbi lõigatud). Aga selle aja jooksul oli rutiin umbes selline, et veits enne 7 tõmmatakse kõik masinad korraga käima, ilge mürgel, aga kui ma siis 8 paiku toast välja vaarusin tööle olid vennad juba kuskile vilusse end puhkama tõmmanud. Õhtul tulen 6-7 paiku töölt siis on vaikus, aga 8-9 paiku tõmmatakse taas kogu tehnika pöördesse ja lastakse mingi 22-23ni.
      Ja sellistes tingimustes oodatakse meil majanduskasvu ja loomingulist õitsemist!??!!!

      PS ja miks prügiautod peavad kell 5 hommikul enda ringi tegema?

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Lucky you rsk. Mul siin tehti kõrvaltänavat korda. Mingi 2 kuud vist, ma ei tea meibi pole siiani valmis (pole näinud et lindid oleks läbi lõigatud). Aga selle aja jooksul oli rutiin umbes selline, et veits enne 7 tõmmatakse kõik masinad korraga käima, ilge mürgel, aga kui ma siis 8 paiku toast välja vaarusin tööle olid vennad juba kuskile vilusse end puhkama tõmmanud. Õhtul tulen 6-7 paiku töölt siis on vaikus, aga 8-9 paiku tõmmatakse taas kogu tehnika pöördesse ja lastakse mingi 22-23ni.
        Ja sellistes tingimustes oodatakse meil majanduskasvu ja loomingulist õitsemist!??!!!

        PS ja miks prügiautod peavad kell 5 hommikul enda ringi tegema?


        Mis kell nad siis peaksid hakkama? Viis on väga optimaalne aeg koristada kaka ära ja enne kui tööle hakkad minema on plats puhas.

        Kommentaar


          räägib mees, kes jätab prügikotte trepikasse?

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            räägib mees, kes jätab prügikotte trepikasse?
            Daa, muidu ei jõuaks kella kolmeks päeval veini limpsima!
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Daa, muidu ei jõuaks kella kolmeks päeval veini limpsima!
              Oi, millised moraalijüngrid, millised moraalijüngrid! Üks hullem, kui teine.

              Kommentaar


                rahu, rahu, sõbralik nöök.

                Kommentaar


                  +1
                  Võta vabalt
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas check Vaata postitust
                    Minge proovige kuuma päikese käes 8h füüsilist tööd teha ja öelge uuesti, et pole hullu midagi.
                    Olen mingil eluperioodil teinud teinud sellise ilmaga päikese käes tööd. Isegi veel hullematega kohati +45, päike lagipähe, tuult ei ole jne. Jäin ellu, päevas jood küll 6-7 liitrit vett ja lõpuks on juba vee maitse vastik
                    Kannatab selle kuua aega Eestis ka ära kui meil on 28 kraadi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Kontoris konditsioneeri all peesitajatel ilmselt tõesti vahet ei ole.
                      Algselt postitas check Vaata postitust
                      +1 Minge proovige kuuma päikese käes 8h füüsilist tööd teha ja öelge uuesti, et pole hullu midagi.
                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      "mõnus ja soe on olla" soovitaks korra õue astuda ja siis ootaks neid samu sõnu sult.. Mul siin päikese käes 40+ kraadi, tuult ei ole, varju all elab üle, aga muidu saaks vist päikesepiste veerand tunniga.

                      Usute või ei, pole terve elu olnud kontorirott. Olen teinud niimoodi terve päeva väljas tööd (lisaks veel pikkade riietega, sest metsas igasugu putukad) nii, et õhtul higi enam soolane ei ole - kõik soolad lihtsalt välja higistatud. Ja jäin elama.

                      Lihtsalt õue asumisest rääkides - ei olnud eile ega täna suurt häda kuigi käisin viigipükste ja vestiga tööl. Kannatab linnavahel ka täitsa arvestavaid vahemaid jalutada. Tõesti pole maailmalõpp.
                      Ja kannatab täiesti päise päeva ajal ka liival võrkpalli taguda tundide kaupa (veerand tundi my ass). Tõesti pole maailmalõpp.

                      P.S ilmseltelt olid kurtjad ka teised põhikohaga konditsioneeri all elavad olendid

                      Kommentaar


                        kui pead 6+ korda päevas numberkahel käima. Mitte et midagi lahti oleks aga et seedimine ongi selline ja igapäevane

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Usute või ei, pole terve elu olnud kontorirott. Olen teinud niimoodi terve päeva väljas tööd (lisaks veel pikkade riietega, sest metsas igasugu putukad) nii, et õhtul higi enam soolane ei ole - kõik soolad lihtsalt välja higistatud. Ja jäin elama.

                          Lihtsalt õue asumisest rääkides - ei olnud eile ega täna suurt häda kuigi käisin viigipükste ja vestiga tööl. Kannatab linnavahel ka täitsa arvestavaid vahemaid jalutada. Tõesti pole maailmalõpp.
                          Ja kannatab täiesti päise päeva ajal ka liival võrkpalli taguda tundide kaupa (veerand tundi my ass). Tõesti pole maailmalõpp.

                          P.S ilmseltelt olid kurtjad ka teised põhikohaga konditsioneeri all elavad olendid
                          Jaak, sina või?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Jaak, sina või?
                            Miskene Jack täpsemalt? Ei ühendanud nüüd päriselt ära ...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Miskene Jack täpsemalt? Ei ühendanud nüüd päriselt ära ...
                              Madison?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                                Madison?
                                Mhmh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X