320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud



    stalini bussid

    Kommentaar


      Säärane pask lööb vererõhu üles.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Sulaselge provokatsioon. Usun , et soviettide märjaks unenäoks see vaid jääbki!
        Where were you in '62?

        Kommentaar


          seeon pask

          Kommentaar


            Bensu hinnatõus.
            Once a Gooner, always a Gooner

            Kommentaar


              1. Koolivaheaeg - see tähendab, et kõik kohad on täis mingeid hängivaid noori, kes ei oska oma ajaga midagi paremat peale hakata kui kaubamajades hängida.

              2. Inimesed kes uimavad või jäävad seisma igalpool kitsastes kohtades, näiteks sissepääsude, eskalaatorite, trepikodade eesseeskohalvahel kus iganes võimalus takistada teiste inimeste liikumist.

              Kommentaar


                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                2. Inimesed kes uimavad või jäävad seisma igalpool kitsastes kohtades, näiteks sissepääsude, eskalaatorite, trepikodade eesseeskohalvahel kus iganes võimalus takistada teiste inimeste liikumist.
                "mina ja maailma" inimesed
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  2. Inimesed kes uimavad või jäävad seisma igalpool kitsastes kohtades, näiteks sissepääsude, eskalaatorite, trepikodade eesseeskohalvahel kus iganes võimalus takistada teiste inimeste liikumist.
                  Mina ütlen sellist kohta "tropp", sõna otseses mõttes.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Minge perse te kõik koerteomanikud, kes oma lemmiku väljaheiteid ei korista. Absoluutselt kõik kohad on neid täis, eriti nüüd, kui lumi sulama hakkab. Et onu Bruuno tõmbaks teid kõiki läbi nagu põldhiiri.
                    Lisatagu siia köik suitsetajad, kes koni tänavale viskavad. Kas nad kodus viskavad ka prügi pörandale ja siis talluvad selle peal?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Lisatagu siia köik suitsetajad, kes koni tänavale viskavad. Kas nad kodus viskavad ka prügi pörandale ja siis talluvad selle peal?
                      Tallinna tänavatel on muidugi ulmepalju prügikaste, eksole.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Tallinna tänavatel on muidugi ulmepalju prügikaste, eksole.
                        See õigustab kuidagi prügi mahaviskamist? Minupoolest käi seni koni käes, kuni prügikasti leiad.
                        Enidselt - kodus viskad ka prügi maha, kui see tekib mõnes toas, kus sul prügikasti ei ole?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          See õigustab kuidagi prügi mahaviskamist? Minupoolest käi seni koni käes, kuni prügikasti leiad.
                          Enidselt - kodus viskad ka prügi maha, kui see tekib mõnes toas, kus sul prügikasti ei ole?
                          Ei õigusta, aga koniga ringi käia ka ei viitsi
                          +
                          Ei

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            See õigustab kuidagi prügi mahaviskamist? Minupoolest käi seni koni käes, kuni prügikasti leiad.
                            Enidselt - kodus viskad ka prügi maha, kui see tekib mõnes toas, kus sul prügikasti ei ole?

                            Kunagi kui ma veel suitsetasin, siis käisin koni näpus järgmise prügikastini või kanalisatsiooni kaevuni, kuhu sai koni ära visatud. Ei olnud eriti raske.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              See, et (türr, kus viimasel ajal on alles palju asju, mis närvi ajavad...) Tallinna teed on perses nagu kusagil kuradi Ufaas. Kusjuures, ma usun, et Ufaas on teed paremad täna kui Tallinnas. Hommikune marsruut Lasnamäe-Kesklinn-Mustamäe muutub iga päev nagu mingi kuradi freestyle autotraieli rada, igal hommikul on mõni uus üllatusesineja-auk kusagil. Täna käis autol ees paremal mingi räme kolks ära ja viskas rattasse vibra sisse. Mingi päev siin sai nautida üllatusauku, mis oli nii sügav, et redel ja muud tööriistad autos hetkeks kaaluta olekusse sattusid. No ei ole normaalne raisk.

                              Kas toetate üleminekut tasuta ühistranspordile? Ei toeta, pasapead, sööge sitta ja tehke teed korda!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                See, et (türr, kus viimasel ajal on alles palju asju, mis närvi ajavad...) Tallinna teed on perses nagu kusagil kuradi Ufaas. Kusjuures, ma usun, et Ufaas on teed paremad täna kui Tallinnas. Hommikune marsruut Lasnamäe-Kesklinn-Mustamäe muutub iga päev nagu mingi kuradi freestyle autotraieli rada, igal hommikul on mõni uus üllatusesineja-auk kusagil. Täna käis autol ees paremal mingi räme kolks ära ja viskas rattasse vibra sisse. Mingi päev siin sai nautida üllatusauku, mis oli nii sügav, et redel ja muud tööriistad autos hetkeks kaaluta olekusse sattusid. No ei ole normaalne raisk.

                                Kas toetate üleminekut tasuta ühistranspordile? Ei toeta, pasapead, sööge sitta ja tehke teed korda!
                                Kannatada on jäänud veel kuu-kaks.
                                http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64103233

                                Kommentaar

                                Working...
                                X