320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõsiselt ajab närvi, kuidas Realisõpradest fännid hakkavad iga Barca kasuks vilistatud väiksemagi kohtuniku eksimuse või daivimise peale räuskama.

    Kommentaar


      Iisrael (mitte Märt)
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Kui su tellitud ajakirjad enam vähem pooltel kuudel sinuni ei jõua ja sa pead mingied kaebekirju pidevalt kirjutama, et oma raha eest manti kätte saada.

        Kommentaar


          Mu Ekspress jõuab küll tavaliselt kohale, aga väga räsituna igakord. Tüdruku vanemad tellivad National Geographicut (see inglisekeelne) ja see on mitu korda tulnud kohviplekilisena ja kapsaks loetuna. Endale jõudsid ka ajakirjad mingi aeg alles kuu lõpus koha, aga siis sai helistatud ja uuritud mis värk on ja kohe hakkasid õigeks ajaks tulema.

          Kevad on autojuhtidel ajud minema viinud. Fakk sa must mööda pressid kui sa pead kohe pidurdama, et mingit pööret teha. Debiilikud.

          E: Ja rattatreeningute järel sõitvad masinad. On vaja sõita keset teed et keegi ei näeks kas vastu tuleb masinaid või mitte. Tropid. Peaksid seal olema nagu ohutuse pärast, aga hoopis põhjustavad liiklusohtlikke olukordi.

          Kommentaar


            Mul on kontori rendiarve (ära küsi, miks seda paberkujul saadetakse...) ümbrik mitu korda olnud ilmselgete avamistunnustega. No kurat temaga, tore, kui keegi targemaks sai. Aga mõni päev tagasi tuli täitsa ametlik kiri riigiasutuselt ja jälle muukimisjäljed peal. Wtf? Hakata seda asja treissima... Valvelaua mutte-onusid ei oska nagu kahtlustada ja kui küsikski, siis ega nad ju tunnistaks. Eesti Post saadab mu ilmselt kurele sellise päringuga. Ja nii ongi siis, et keegi tunneb elavat huvi mu firma korrespondentsi vastu ja mina ei tea, kes see on ja miks tal see huvi on. Vaat see ajab tõesti närvi.

            Kommentaar


              lase endale/ettevõttele kirjapomm saata
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Pane ümbrikusse valget pulbrit

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  E: Ja rattatreeningute järel sõitvad masinad. On vaja sõita keset teed et keegi ei näeks kas vastu tuleb masinaid või mitte. Tropid. Peaksid seal olema nagu ohutuse pärast, aga hoopis põhjustavad liiklusohtlikke olukordi.
                  Kuidas noored spordilootused sinu arust siis treenima peaksid?
                  Kümnekesi tee servas rivis sõites, et nii autojuhtidel kui neil närvis krussis oleksid?
                  Olen sel hooajal mõned korrad oma poja treeningrupiga koos saateauto eest sõitnud ja õnneks on vaid üksikud tegelases otsustanud signaalitada ja kätega vehkida. Paar korda on teevalik natuke vale olnud ja saba tekkinud, aga õnneks on autojuhid üldjuhul mõitsvad ja ei kujuta ette, et peaksid teel end kuningatena tundma.
                  Kui sa tahad, et ka tulevikus Eesti rattasportlastele võistlustel kaasa saaksime elada, siis ela üle.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Mul pole midagi selle vastu, et nad maanteedel liiguvad ja trenni teevad saateauto saatel, aga see saateauto võiks mitte sõita tee keskel, et ma jumala eest ei näeks kas keegi vastu tuleb või mitte ja pean selle enamvähem vastassuunda hoidma et midagi näha ja mõtlema kas tuleb nüüd laubakas või mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Kuidas noored spordilootused sinu arust siis treenima peaksid?
                      Kümnekesi tee servas rivis sõites, et nii autojuhtidel kui neil närvis krussis oleksid?
                      Olen sel hooajal mõned korrad oma poja treeningrupiga koos saateauto eest sõitnud ja õnneks on vaid üksikud tegelases otsustanud signaalitada ja kätega vehkida. Paar korda on teevalik natuke vale olnud ja saba tekkinud, aga õnneks on autojuhid üldjuhul mõitsvad ja ei kujuta ette, et peaksid teel end kuningatena tundma.
                      Kui sa tahad, et ka tulevikus Eesti rattasportlastele võistlustel kaasa saaksime elada, siis ela üle.
                      Kuidas seduses on sellised asjad reguleeritud?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Kuidas noored spordilootused sinu arust siis treenima peaksid?
                        Kümnekesi tee servas rivis sõites, et nii autojuhtidel kui neil närvis krussis oleksid?
                        Olen sel hooajal mõned korrad oma poja treeningrupiga koos saateauto eest sõitnud ja õnneks on vaid üksikud tegelases otsustanud signaalitada ja kätega vehkida. Paar korda on teevalik natuke vale olnud ja saba tekkinud, aga õnneks on autojuhid üldjuhul mõitsvad ja ei kujuta ette, et peaksid teel end kuningatena tundma.
                        Kui sa tahad, et ka tulevikus Eesti rattasportlastele võistlustel kaasa saaksime elada, siis ela üle.
                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Kuidas seduses on sellised asjad reguleeritud?
                        Saateauto kasutab kollast vilkurit ja selget viidet autol, et tegemist on treeninguga.


                        Algselt postitas zelee
                        Mul pole midagi selle vastu, et nad maanteedel liiguvad ja trenni teevad saateauto saatel, aga see saateauto võiks mitte sõita tee keskel, et ma jumala eest ei näeks kas keegi vastu tuleb või mitte ja pean selle enamvähem vastassuunda hoidma et midagi näha ja mõtlema kas tuleb nüüd laubakas või mitte.
                        Mis krdi tee keskel? Saateauto sõidab täpselt sellel teeosal, mis seadus ette näeb.
                        Kuidas sul rekkadest möödasõit tavapraktikas muidu edeneb? Need mölakad sõidavad ka ju nii, et mitte s*ttagi pole näha. Keelaks äkki ära
                        90 km/h liikuvast rekkast või kuni 40 km/h liikuvast saateautost ja treeningrupist möödumine on muidugi hoopis erinevad asjad, aga kui tahtmist mõista pole, siis pole muidugi erilist vahet.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          viimasel ajal käivad pinda tõmmunahalised akordionivituoosid(neeger on vale vastus) trammis,kes oma imekaunite serenaadidega inimesi painavad,pärast seda käib üks murjam veel caffee inni topsiga ringi! Algul liikusid ainult kaks moori,ükspäev oli kambas juba eelmisest aastast tuttav vanamees poisiga! Monica Rand kus sa oled?
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Mis krdi tee keskel? Saateauto sõidab täpselt sellel teeosal, mis seadus ette näeb.
                            Kuidas sul rekkadest möödasõit tavapraktikas muidu edeneb? Need mölakad sõidavad ka ju nii, et mitte s*ttagi pole näha. Keelaks äkki ära
                            90 km/h liikuvast rekkast või kuni 40 km/h liikuvast saateautost ja treeningrupist möödumine on muidugi hoopis erinevad asjad, aga kui tahtmist mõista pole, siis pole muidugi erilist vahet.
                            Sa ka ei taha aru saada. Täpsustame siis veel rohkem. Saateauto sõitis oma sõidurajal võimalikult vasakul blokeerides sellega tagantulijat vaate eestoimuvale. Inimlik ja mõistlik tegu oleks olnud hoida paremale, et saaks mugavalt mööduda ja inimesed oleks sõbralikumad. Ma saan aru, et su laps teeb trenni ja sa toetad seda, aga päris silmaklappidega ka ei tasu olla. Kõike tuleb mõistusega võtta mitte lähtuda oma kivistunud arusaamadest.

                            Ja rekkadega probleemi pole kuna sõidan selliseid teid pidi kus rekkasid väga ei liigu ja need kes liiguvad annavad märku või hoiduvad paremale kui võimalik. Vajadusel võin ka rahulikult taga tiksuda mõnda aega.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                              viimasel ajal käivad pinda tõmmunahalised akordionivituoosid(neeger on vale vastus) trammis,kes oma imekaunite serenaadidegainimesi painavad,pärast seda käib üks murjam veel caffee inni topsiga ringi! Algul liikusid ainult kaks moori,ükspäev oli kambas juba eelmisest aastast tuttav vanamees poisiga! Monica Rand kus sa oled?
                              oleks siis virtuoos aga tase on umbes selline nagu külapoe ees keegi veidi vindisena mängiks. Vähemalt see, mis ma paar korda trammis olen kuulnud on küll mitte midagi erilist ja raha selle eest ei anna!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Saateauto kasutab kollast vilkurit ja selget viidet autol, et tegemist on treeninguga.
                                Ma homme uurin kuidas täpselt ka kas üldse on midagi selle kohta seaduses kirjas. Täna ei viitsi.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X