320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Stok, semu - Eesti Vabariik ei osalenud II maailmasõjas.
    Oot nüüd. Kas enda neutraalseks kuulutamine võrdub sõjas mitte osalemisena?

    Kommentaar


      Semantika. Eesti inimeste jaoks oli kaks valikut: osaleda sõjas vabatahtlikult (mida tehti mõlemal poolel) või okupantide poolt mobiliseerituna (mida tehti mõlemal poolel, siinkohal meenutan, et ka sakslased olid okupandid). Eesti Vabariik de iure sõjas ei osalenud.

      Vabandan. Oli ka kolmas valik, mida kasutasid näiteks metsavennad.

      Kommentaar


        kõik mehed kes kannavad man-purse

        Kommentaar


          Miks kui küsida võib? näiteks mulle ei meeldi rahakotti tagataskus kanda, pahatihti veel kaasas märkmik, raamat ja veel asju mida päeva jooksul vaja läheb. Peaksin siis hoopis kilekotiga ringi lippama?

          Kommentaar


            Shparkzil on õigus närvi minna. Las ta siis läheb.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Man-purse on misasi? Juurespurse? Mille juures? Või laensõnamikstuur, et siis mehepurse? Aga naised ju ei purskagi. Ära tekita segadust, Shparkz.

              Tegelt ma saan aru küll, mida sa silmas pead, aga Zeleel on ka omamoodi õigus. Randmekotikest (tuntud ka kui "pederastikotike") ma tõesti ei kanna, aga suvisel ajal on üks korralik rihmaga üle õla käiv tasku omal kohal küll. Kuhu ma selle telefoni, rahakoti, auto- ja korterivõtmed, suitsupaki, välgumihkli toppima pean, kui shortsid jalas on, munade vahele või?

              Kommentaar


                Kui su pükstel pole taskuid, siis pole need shortsid, vaid ujumispüksid. Ja ükski endast lugupidav mees ei käi ujumispükste väel linna peal või muudes kohtades, kus võtmeid ja rahakotti vaja on.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Kui su pükstel pole taskuid, siis pole need shortsid, vaid ujumispüksid. Ja ükski endast lugupidav mees ei käi ujumispükste väel linna peal või muudes kohtades, kus võtmeid ja rahakotti vaja on.
                  Sina topid kogu kraami, mis ma üles lugesin, oma shortside taskutesse ära ja tunned end sealjuures mugavalt? Go, Fitti, go!

                  Kommentaar


                    Tunnen end äärmiselt mugavalt. Võibolla pead vähem liibuvaid pükse proovima, kui sul ei õnnestu.

                    Aga noh, teinekord kuluks kott ära küll. Näiteks raamat ja neli pudelit õlut enam taskusse ei mahu, munade vahest rääkimata. Pedekotti ka vist ei mahuks, nii et sellistel kottidel ei ole tõesti miskit mõtet. Aga mul kolleeg ostis selleks tarbeks viie euriga osta.ee-st vanakooli portfelli. Seanahast ja täiesti kasutamata! Piisavalt lühikeste sangadega, et saab ka ratta lenksu külge panna. Ma olin kohe kade.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      milline see pedekott on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        milline see pedekott on?

                        Kommentaar


                          Mis kuradi kontsert praegu keksklinnas on, ei saa rahulikult töödki teha?
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              milline see pedekott on?
                              Avame oma piiblid kohalt S9E12:
                              Nice carryall
                              - It's European!
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                milline see pedekott on?
                                midagi sellist, võib vist kutsuda ka bojaari kotikeseks või ridiküliks
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X