320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    autojuhid kes viimasel hetkel suunatuld kasutavad või seda üldse ei tee!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      18+ isikud, kes kannavad koolikotti.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        milline see pedekott on?

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          18+ isikud, kes kannavad koolikotti.
          et nagu ranitsat või?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            jah, mis on koolikott? ja kui jutt käib lihtsalt seljakotist, siis wtf???
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              See. et mõnel vennal peab "näpp perses" kogu aeg olema, kui sa tahad, et midagi liiguks.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Päris palju pedekottide experte. Läpaka kott on ok (must, selline klassikaline) ja sportlik seljakott?

                Kommentaar


                  oot, cannu, sa kavatased enda klassikalist "kilekott õlut täis" suvestiili muuta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    Päris palju pedekottide experte. Läpaka kott on ok (must, selline klassikaline) ja sportlik seljakott?

                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      see on hea, kuidas reinsalu sealt minema kadus
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        seltsimees Kõlvart

                        Kommentaar


                          "Alpimaja"

                          Kommentaar


                            Tallinn
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              audid
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Nälja tunne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X