320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Otseselt väga kettasse ei aja,aga mille kuradi pärast on artiklite vahel õhtulehes mingid pihuvagiinade reklaamid.
    HAlllllooooooooooooooooooo
    Suhkruhaige

    Kommentaar


      Algselt postitas Milanista Vaata postitust
      Otseselt väga kettasse ei aja,aga mille kuradi pärast on artiklite vahel õhtulehes mingid pihuvagiinade reklaamid.
      HAlllllooooooooooooooooooo
      see oleneb sellest palju sa porri vahid. nö reklaam, mis on tingitud lugeja harjumustest

      Kommentaar


        Aaa hui,seda huvitavam,kuna see pole üldse minu arvutigi
        Ehk siis võib lisada miks mul hetkel arvutit pole.
        Võtsin järelmaksuga sügisel euronicsist läpaka,elioni kaudu onju.Ilmselgelt kaotasin garantiilepingu ära,mis tähendas euronicsi vendadele seda,et ma pean sõeluma elioni ja euronicsi vahelt ja siis hiljem viima arvuti üldse kuskile mustamäe teele.
        Sasipundar igastahes,mu enda kala ka
        Jällegi aint natuke närvi ajav,rohkem tüütav
        Suhkruhaige

        Kommentaar


          ei tegelt ma ei tea, kas õhtulehe puhul mu väide paika peab hetkel. aga kuuldavasti pidavat paljudel netilehtedel nii olema küll, et pakutakse nö seda, mille vastu huvi on inimesel.

          Kommentaar


            jajah. loomulikult ei ole see enam sinu arvuti. Nice try
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Söö mingi ginger shemaili peenist,või rotti oma siis
              Suhkruhaige

              Kommentaar


                See kuidas käituvad mootorratturid liikluses. Jäin foori taga seisma, minu ja kõrval seisva auto vahele sõitis tsikkel. Rohelise tule süttides vuhises minust vasakult teine ratas.
                Milleks on meil vaja üldse seda kampaaniat- märka ratturit?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  nõmme uus liikluskorraldus
                  Eesti suurim nädalaleht Maaleht on muhedalt uudishimulik ning inimeste juures, puudutades teemasid igas Eestimaa nurgas, ka seal, kuhu teised väljaanded tihti ei jõua.

                  tere-tore.

                  nüüd peab venima ja iga nurga peal passima, et mingi jorss paremalt ei tuleks...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    nõmme uus liikluskorraldus

                    nüüd peab venima ja iga nurga peal passima, et mingi jorss paremalt ei tuleks...
                    Nõmmel kihutajad ajavad ilgelt närvi. Väikestel tänavatel ei peagi saama kiiresti sõita.

                    Kommentaar


                      40-50ga sõitmine pole kihutamine

                      mööda põllu tänavat ja mööda raudtee tänavat oli hea sõita... peatee ja värki.

                      tahad väita, et kui sõita hiiu poole mööda raudtee tänavat... siis on sinu jaoks 50ga sõitmine kihutamine???
                      ära aja jama palun...

                      Kommentaar


                        krt küll. On see Erki Korp igasuguseid sigadusi teinud, aga see Mihkel Raua suhtumine ja intervjuu üldine foon on ikka väga gay. mingit respekti võiks ikka üles näidata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          krt küll. On see Erki Korp igasuguseid sigadusi teinud, aga see Mihkel Raua suhtumine ja intervjuu üldine foon on ikka väga gay. mingit respekti võiks ikka üles näidata.
                          Piinlik tõesti.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            tahad väita, et kui sõita hiiu poole mööda raudtee tänavat... siis on sinu jaoks 50ga sõitmine kihutamine???
                            ära aja jama palun...
                            Sedapidi sõites on sul ju niiöelda peatee ka praegu, sest vasakult tulijad on varem pidanud ja peavad ka nüüd teed andma.


                            Aga üldiselt on see olukord seal veits mõttetu küll. Eriti need väikesed tänavad, kus aia tagant vaikselt välja sõidad ja siis autot nähes igal juhul kindluse mõttes pidurit pressid, sest kurat teab, kas tema oskab reeglite järgi liikuda.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              mõtlesin raudtee tänava seda osa, mis ujula poolt tuleb(ujula-hiiu suunas).... nüüd peab seal iga sissetuleva teejupi juures (kõik jupid tulevad paremalt poolt) teed andma... mis ongi põhimõtteliselt see, mida maarek ütles...

                              Kommentaar


                                Olen selles osas takuga ühes paadis... see on puhta idiootsus ju. Mis seal siis enne viga oli ? Inimesed jõudsid liiga kiirelt punktist A punkti B ? Loogiline et normaalne sirge tänav on peatee, ei pea iga aiateiba juures passima kas mingi kaasliikleja sealt välja ei kavatse hüpata.

                                Aga mind ajas täna närvi see, kui s**t oli Tartu Ülikool KML finaalseerias. Finaalseerias polnud sisuliselt mingit pinget ju. Nii on igav ! Mõttetud mehed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X