320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Korp käis Florida päikese all mõtteid ammutamas ja sai seda päikest veidi palju...või rääkisid jumalasulased midagi ilusat...ootame siis järgmisena seda, et Pärnu maantee peatee enam ei ole

    Kommentaar


      Mingi aju muutis kogu Haapsalu linna (noh umbes sama suur kui Nõmme linnaosa) paremakäe reegli järgi sõitvaks. Pärast massilist avariide tõusu ( noh, umbes kolmelt kuuele), muudeti kiirelt jälle peateede süsteemiks ümber.

      Kommentaar


        Mis te veel siis teete kui Tartusse satute. Näiteks Karlovasse, Tähtverre või Tammelinna. Ainult parema käe reegliga ristmikud ongi.

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          40-50ga sõitmine pole kihutamine

          mööda põllu tänavat ja mööda raudtee tänavat oli hea sõita... peatee ja värki.

          tahad väita, et kui sõita hiiu poole mööda raudtee tänavat... siis on sinu jaoks 50ga sõitmine kihutamine???
          ära aja jama palun...
          Kui palju sa sellega ajaliselt kaotad? Maksimaalselt paar minutit. Ehk kogu argument venimisest ja aja kaotamisest on puhas pask. Kui jalakäija jääb 50 km/h autole ette, siis on ta kindel laip. Piirkonnas, kus sisuliselt puuduvad kõnniteed, on iga kihutav jorss ohuallikas. Kiiremini sõitmiseks on põhitänavad. Elupiirkonnad ei ole selleks. 40-50ga sõitmine sellistes piirkondades on kihutamine. Kui sa näiteks jalutad naise või lapsega, siis sa ei soovi, et sinu külje alt keegi mööda lendaks. Terve arenenud maailm on elamupiirkondades sidukiiruse alla toonud. Ainult meil hakatakse kiunuma, kui ei saa enda ratsut rautada.

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            40-50ga sõitmine pole kihutamine
            50 km/h liikumiskiiruse korral on avariisse sattunud täiskasvanud jalakäijal surma saamise võimalus 60 ja lapsel 80 protsenti.

            30 km/h puhul kahanevad vastavad näitajad alla kümne protsendi.

            Ootan huviga edasist argumentatsiooni, taku.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              kiirus kiiruseks - tähenärijate ja muidumeeste argumendid on isegi mõistetavad (pealegi ei maksa siin kohe üldistada ja arvata, et ma mingi huligaanist kihutaja olen.... kes nõmmel sõitnud teavad, et paljudel tänavatel ei olegi võimalik kiiremini kui 30-40 sõita.. aga see-selleks)

              mis mind tegelikul kõige rohkem häirib on see samaliigiliste ristmike teema.

              minumeelest on ülim totrus põllu ja raudtee tänavatelt "peatee" staatuse ära võtmine.

              ERITI raudtee tänavalt, kust jooksevad pisikesed emotänavad kõik ühelt küljelt sisse. ühtepidi sõites veered ilusasti ilma probleemideta, teispidi pead iga aiateiba juures enamvähem seisma jääma.

              jutu lõpetuseks - nagu naksti... oleks üks jeebimees endal täna külje kriimuliseks saanud, sest endisel peateel liikuja ei jagand matsu lahti... õnneks sai noormees pidama.

              ootan huviga edasist argumentatsiooni mikd türadepräast on mõistlik T ristmikutel kasutada paremakäe reeglit? smutohfv ja vähem tuntud mees.

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                50 km/h liikumiskiiruse korral on avariisse sattunud täiskasvanud jalakäijal surma saamise võimalus 60 ja lapsel 80 protsenti.

                30 km/h puhul kahanevad vastavad näitajad alla kümne protsendi.

                Ootan huviga edasist argumentatsiooni, taku.
                kui nüüd veits nokkida, siis suurt rolli mängib ka see, millise autoga inimesele otsa sõita. junõu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  kes nõmmel sõitnud teavad, et paljudel tänavatel ei olegi võimalik kiiremini kui 30-40 sõita.. aga see-selleks)

                  ERITI raudtee tänavalt, kust jooksevad pisikesed emotänavad kõik ühelt küljelt sisse. ühtepidi sõites veered ilusasti ilma probleemideta, teispidi pead iga aiateiba juures enamvähem seisma jääma.

                  ootan huviga edasist argumentatsiooni mikd türadepräast on mõistlik T ristmikutel kasutada paremakäe reeglit? smutohfv ja vähemtuntud mees.
                  Boldiks tehtud kohad peaks selgitama. Ehk sina tahad elamurajaoonis, kus võiks eeldada, et jooksevad lapsed, veereda 50 kilti tunnis ja võimalusel tõenäoliselt kiireminigi, kui need lollid ristmikud ei segaks. Liikluskorraldajad mingil põhjusel seda ei taha. Viitan oma eelmisele postitusele.

                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  kui nüüd veits nokkida, siis suurt rolli mängib ka see, millise autoga inimesele otsa sõita. junõu.
                  kuidas palun?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    ära keeruta nüüd ja ära mängi lolli. ma poel kuskil kirjutanud, et tahan 50ga sõita küsisin ju hoopis, et MIKS on mõistlik T ristmikutel kasuatda parema käe reeglit (olgu kiiruspiiranguks kasvõi 10 km/h) ???? mina ei saa aru sellest. ausalt...

                    2) ja nii ongi. millest sa aru ei saa?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      ära keeruta nüüd ja ära mängi lolli. ma poel kuskil kirjutanud, et tahan 50ga sõita küsisin ju hoopis, et MIKS on mõistlik T ristmikutel kasuatda parema käe reeglit (olgu kiiruspiiranguks kasvõi 10 km/h) ???? mina ei saa aru sellest. ausalt...

                      2) ja nii ongi. millest sa aru ei saa?
                      1) Sest kui sul oleks vaba tee, sõidaksid sa märgist hoolimata 50ga. Nüüd pead hoogu maha võtma ja 30ga kulgedes saad rahulikult piiluda.
                      2) Viide?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Keeruline värk. Selle Nõmme liiklusega. Paraku, kuigi mulle see uus mõte ka närvidele käib, siis ma arvan, et see on vajalik ja loodetavasti me, autojuhid harjume sellega ka ära. Kuidagi tuleks kinnistada see, et neil tänavatel tuleb liikuda ettevaatlikult.

                        Kommentaar


                          1) võtame nüüd T ristmiku. auto1>>> T <<<<auto2
                          auto2 sõidab smuti jutu järgi niikuinii 50ga, sest teda ei takista parema käe reegel... auto1 sõidab 30ga ja piilub. Kogu lugupidamise juures Smutt... no ei ole mõistlikud põhjendused. lisaks veel see, et kui altpoolt tuleb auto, kes tahab sirgele teele pöörata (vahet pole, kas vasakule või paremale) peab niikuinii hoo väga väikeseks laskma... siis miks kurat ei võisk tal anna teed märk olla.

                          Võimalik, et olen nii rumal inimene ja ei saa aru, mida isandad sellega saavuatda tahavad.. aga T ristmikud ja parema käe reegel ei ole normaalne kombo

                          2) mis viidet sa tahad???? kasuta loogilist mõtlemist. a kui see ei funka, siis tutvu näiteks jevro ennkäppp testidega autode pedestrian safety osas

                          a ma usun, et loogikast peaks piisama.... (no toon näite ka... kängururaudadega loom-maastur või honda civic... kumma ette sa jääksid, kui oleks ainult nende kahe vahel valida)

                          Kommentaar


                            Mis puutub kiirusesse.... siis 30 ala pole liiga halb mõte.

                            Mis puutub teatud tänavate ja ristmike ümber pedereerimist - see on totrus.

                            Kommentaar


                              Mis sa tõesti arvad et 30 alal sõidavad inimesed 30-ga?

                              Kommentaar


                                kui see on minu pihta - siis arvata ei ole siin midagi. fakt on see, et sõidetakse stabiilselt +10 (ja seda igasuguste kiiruspiirangute juures)

                                aga see ei ole see, mille kallal ma virisen... vb väljendasin end esimeses postitsuses juba veits ebaselgelt.... aga kirjutasin ka seal, et peab venima ja iga nurga peal passima.

                                Just see T ristmikute ja parema käe reegel on mulle sitaks vastukarva ja minumeelest üdini ebaloogiline ja palju ohtlikum, kui sirgele teele sissejooksvale teejupile anna teed märk panna.

                                Ütlen veelkord. Ma ei virise kiiruspiirangu pärast - sellega ei kaota suur sittagi ajast. Aga lollus on see samaliigiliste ristmike korraldus.


                                //a no musueas..et foorumiässad saaks mulle puid alla panna.... tahaks näha neid foorumispetsialiste ise sõitmas... kas tõesti julgete käsi südamel vanduda, et ei sõida kunagi lubatust kiiremini....???//

                                Kommentaar

                                Working...
                                X