320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seoses IE11 tulekuga hakkasid naljad alles pihta. Kui sul on IE11,siis mõned infosüsteemid ei tunne seda IE-na ära ning keelduvad töötamast või töötavad nuditult. Juhtub sul aga vanem versioon olema, tuletavad osad infosüsteemid sulle igal nurgal meelde, et sa midagi kaasaegsemat kasutaksid.

    Uuemad digidocid kipuvad ka tujutsema, seega ei jäägi muud üle kui m-id-d edasi kiita.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kui ostukärud jäetakse keset parklat vedelema.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Kui ostukärud jäetakse keset parklat vedelema.
        Eriti hea on siis kui on täis parkla ja käru on keset vaba parkimiskohta. Õnneks mul suht kulunud ja väike auto

        Kommentaar


          Need unes kõndijad, kes keset tänavat larff nutitelefonis pimesi ringi koterdavad
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Sularahaga toidupoes arveldavad idioodid.
            Mitte päris täpselt selle kohta, sest üldiselt maksan ise ka sulli olemasolulgi kaardiga, aga üpris hea oli täna olla see, kes sai Selveris kärutäie kauba eest rahus maksta ja selle kotti laduda, samal ajal kui ülejäänud poetäis rahvast pea laiali mööda maja ringi jooksis ja töötavat automaati otsis.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Need unes kõndijad, kes keset tänavat larff nutitelefonis pimesi ringi koterdavad
              Kõndijad? Mulle oleks paar päeva tagasi otsa sõitnud säherdune jalgrattur.

              Kommentaar


                Noh, vähemalt polnud auto(juht).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Kõndijad? Mulle oleks paar päeva tagasi otsa sõitnud säherdune jalgrattur.
                  Jalakäia vs jalgrattur kokkupõrkes on tähelepanelikul jalakäijal võimalik end suhteliselt edukalt positsioneerida nii, et minimaalsete kahjudega pääseda ja vaadata, kuidas rattur lennuharjutusi teeb.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Saadetakse PDF arve, mis on pilt. Ei saa kontonumbreid ja viitenumbreid kopeerida.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Saadetakse PDF arve, mis on pilt. Ei saa kontonumbreid ja viitenumbreid kopeerida.
                      Tuletab meelde word failid, kuhu exceli tabelid on sisse kopitud.

                      Kommentaar


                        Kui oled poes ja on väga väga kiire ja siis müüa läheb lihtsalt viieks minutiks ära.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                          Kui oled poes ja on väga väga kiire ja siis müüa läheb lihtsalt viieks minutiks ära.
                          Üks irratsionaalselt närvi ajanud hetk. Oli minu süü, et ma varem joogiasja korda ei ajanud ja 15 mintsa enne 22 poodi läksin, aga kuna polnud R või L, siis eeldasin, et jõuab. Ja oleks jõudnud ka, 4st kassast töötasid kaks. Järjekorrad olid pikad, aga tehtavad. Ühes kassas läks midagi perse. Seda uuris neiu ise viis mintsa, seejärel kutsus abiliise ja vaatasid koos edasi. Selle asemel, et ise minna kõrvalkassasse ja järjekorda edasi võtta. Ronisin siis sinna, mis liikus vähemalt, aga seal oli vaja ühel memmel korvitäis salatit ja lihapalle minu ees osta. Olles ise see inimene, kes laseb kõik alkoga inimesed mööda, kui ajaga napiks läheb ja mul üksnes cola ja präänikud näpus(Kõnealune pood on Raatuse Comarket, avatud 23ni), siis korvitäiega tädi oli viimane piisk, korv kassa kõrvale ja minekut.

                          Ning noh, rõhutan veel, et oleks pidanud asjad varem ära ajama, aga juhtus nii ja siis 10 piinarikka minuti jooksul näha töötajate lollust ja osade klientide mõistmatust (kelle korvitäis oleks viibinud 2 minutit) viis totaalse ära flippamiseni. Tagantjärele mõeldes muidugi midagi katki polnud, õlu joomata ei jäänud ja põhjust endast sellisel moel välja minna polnud.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Saadetakse PDF arve, mis on pilt. Ei saa kontonumbreid ja viitenumbreid kopeerida.
                            Ei mõista. Kas keegi on arve kirjutanud tekstitöötlus programmis, sellest kuidagi pildi teinud ja siis pdf-ks vorpinud?

                            Või sa ei oska pdf-st teksti kopeerida?

                            Kui esimene variant, siis wow

                            Kui teine, siis lol
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                              Ei mõista. Kas keegi on arve kirjutanud tekstitöötlus programmis, sellest kuidagi pildi teinud ja siis pdf-ks vorpinud?
                              reaalsus. putsi. osadel jobudel on need ägedad pdf-id veel mingi kolm megabaiti... sellega seoses tekkis mõte, et kui on olemas eritariifiga gsm-numbrid, siis ehk saaks kuidagi enda e-posti ka tasuliseks muuta ning igast need spämmerid ja muidu debiilikud maksma sundida.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Ei mõista. Kas keegi on arve kirjutanud tekstitöötlus programmis, sellest kuidagi pildi teinud ja siis pdf-ks vorpinud?

                                Või sa ei oska pdf-st teksti kopeerida?

                                Kui esimene variant, siis wow

                                Kui teine, siis lol
                                ära küsi kuidas see tehtud on. Esimest korda näed sellist jaburust arve puhul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X