320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kõik eelnev on umbluu, ainuüksi Sinu seitsmendast põhjusest piisab, et Soome tööle minna.
    Igal firmapeol juuakse end täis ja üritatakse voodisse minna. Kui tegu on muidugi Soome ehitusfirmaga, siis võib see puhta per**es variant olla ja ses mõttes on muidugi Eestis mõistlikum.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ilmselt peaksin IT-sektorist ajakirjandusse ronima, seal on vist sookvoodiga paremad lood.
      IT-sektoris joovad kõik end peol täis ja hakkavad porri vaatama?

      Kommentaar


        Seda haudvaikset kontorit tahaks ise ka..
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Seda haudvaikset kontorit tahaks ise ka..
          Väetid ja viletsad ehk Keskerakonna noortekogu käib pidevalt piketeerimas?

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kõik eelnev on umbluu, ainuüksi Sinu seitsmendast põhjusest piisab, et Soome tööle minna.
            Kuidas kellelegi, mulle meie kontori ülekaalus memmedega see idee küll ei meeldinud

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Väetid ja viletsad ehk Keskerakonna noortekogu käib pidevalt piketeerimas?
              Ei mina neid kuule ja ei peagi kuulma aga avatud kontori rõõmud - iga jutt, iga samm on kuulda ja näha. Ainus lohutus on kõrvaklappides, hea meelega kasutaks ka silmaklappe aga siis läheb töötamine raskeks.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                1)inimesed kes ei saa aru, et kaldega väikse vannitoa põranda puhul pole 33x33 plaat maailma parim idee.
                2)inimesed kes ei saa aru, et plaatides plaadiliimiga kaldeid anda pole maailma parim idee.

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  1)inimesed kes ei saa aru, et kaldega väikse vannitoa põranda puhul pole 33x33 plaat maailma parim idee.
                  2)inimesed kes ei saa aru, et plaatides plaadiliimiga kaldeid anda pole maailma parim idee.
                  Need on miskised ehitaja tähelepanekud. Mina ei tea plaatimisest mitte muffigi. Kas ma nüüd ajan sind närvi?
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Päris tigedaks ajavad haisvad vennad jõusaalides. Mis inimesed need on kes oma treeningriideid pesevad kord kuus või harvem? Endal ei ole halb olla?
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Need on miskised ehitaja tähelepanekud. Mina ei tea plaatimisest mitte muffigi. Kas ma nüüd ajan sind närvi?
                      see on common sense

                      Kommentaar


                        Mulle käivad närvidele:
                        - inimesed, kes seisavad eskalaatoril nii, et neist pole võimalik mööduda.
                        - inimesed, kes pargivad poes ostukäru nii, et neist pole võimalik mööduda.
                        - inimesed, kes seisavad bussis troppi ukse ette, kuigi mujal on vabu pinke ja pinkide vahel pole ka suurt kedagi. Eriti on seda näha eestlaste puhul ehk Nõmme suunal. Ma ise ei lähe sinna seepärast, et ma kasutan bussi enamjaolt kahe peatuse jaoks. Mis käib ka närvidele, et kurat, kõnni, aga need valgusfooridega ristmikud on kohati liig tüütud.

                        Kommentaar


                          Mulle käivad närvidele bussipeatuses bussi ukse juurde otsekoheselt tropi tegevad vanainimesed. Tra, ma pean bussist stagedive'iga väljuma?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Need on miskised ehitaja tähelepanekud. Mina ei tea plaatimisest mitte muffigi. Kas ma nüüd ajan sind närvi?
                            kui sa oleksid tellija ja ma seletaksin sulle tund aega kõik asjad üsna puust ja punaseks ette ja sa arvaksid endiselt et nii on ikka maru äge, siis küll.

                            Kommentaar


                              Mind ajavad närvi need inimesed kes tahavad eskalaatoril minust mööda minna. Meelega teen seal end laiaks.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Mind ajavad närvi need inimesed kes tahavad eskalaatoril minust mööda minna. Meelega teen seal end laiaks.
                                vähemalt Euroopas on üldiselt kombeks, et eskalaatoril seistakse paremal pool ja vasak äär jäetakse liikumiseks vabaks. see on elementaarne viisakus, eriti metroos, kus üles-alla sõidud on pikad ja ruttajaid palju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X