320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
    Närvi ajab, et Youtube arvab, et ma olen venelane. Enne videot on reklaamid vene keeles üldjuhul.
    #absurd
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      vello99. Fantasys 2 punkti ja Eesti lõikes 3 kohta ees. Loogiliselt ja ratsionaalselt võttes ei peaks selline pisiasi kulmugi kergitama panema. Aga kuna tegemist on velloga.....
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
        Närvi ajab, et Youtube arvab, et ma olen venelane. Enne videot on reklaamid vene keeles üldjuhul.
        arvutis seda probleemi tänu adblockile pole, aga nutitelefonis küll. lisaks Youtube'ile üllatab ka Facebook venekeelsete reklaamidega. käigu kuradile. #absurdivennad ajavad ka närvi. ja jutud, et vene immigrant on parem kui neegus.

        Kommentaar


          Tartu elanikele saadeti 2-3 nädalat tagasi skeemid kuidas millal mis suletud on ja kuidas liikuda saab.

          E: see ei aita sind? http://tartumaraton.ee/et/yritused/r...tulla/liiklus/

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Jalgratturid. Nagu peaaegu igal aastal, obv. Õhtul on vaja õigeks ajaks õigesse kohta jõuda, aga praegu puudub igasugune info, kuidas ma auto parklast kätte saan, kuidas ma koju saan ja kui palju pean aega varuma. Seni pole meediast ka infot leidnud, ainult Postimehes on mingi tasuline artikkel. Kuulipilduja unustasin ka maha raisk!
            Kas mitte täpselt 365 päeva tagasi Sa ei teinud sama postitust ja said samad vastused jne? Eks ootame uue aastani jälle.

            Kommentaar


              Allergiad. Ja ma mõtlesin ca kuuke tagasi, et tea kas organism on tugevamaks saanud, et nii nõrgalt seekord tunda annab (natuke nina andis tunda aga oli nagu lapsemäng).
              Nüüd ca nädal-paar jutti aevasta nagu loom (suutsin täna rekordina 14 korda jutti lasta. jei), üks hetk nina täiesti puhas järgmine hetk sügeleb mis hull ning vett tuleb nagu kraanist, silmad sügelevad ja on punased nagu oleks mingi narkouimas lasnakas... oeh.
              Ja need igasugu tabletid asjad on mul ka vist juba mõttetud, kehal oleks nagu immuunsus tekkinud kuna mingit vahet pole kas on ravimit võetud pikka aega jutti juba või pole üldse midagi võetud.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Allergia jutt.
                Claritin ei toimi või? Pead suurema doosi võtma!

                Kommentaar


                  Allergiaravim ei saagi toimima hakata, kui allergeenidest eemale ei hoia.
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Claritin ei toimi või? Pead suurema doosi võtma!
                    ega antihistamiin ei ravi, ta surub sümptomid alla lihtsalt
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      ega antihistamiin ei ravi, ta surub sümptomid alla lihtsalt
                      Ega õietolmuallergiat ei olegi võimalik ravida ju? Ma võtan iga kevad paar claritini tabletti ja silm ei sügele

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Allergiad. Ja ma mõtlesin ca kuuke tagasi, et tea kas organism on tugevamaks saanud, et nii nõrgalt seekord tunda annab (natuke nina andis tunda aga oli nagu lapsemäng).
                        Nüüd ca nädal-paar jutti aevasta nagu loom (suutsin täna rekordina 14 korda jutti lasta. jei), üks hetk nina täiesti puhas järgmine hetk sügeleb mis hull ning vett tuleb nagu kraanist, silmad sügelevad ja on punased nagu oleks mingi narkouimas lasnakas... oeh.
                        Ja need igasugu tabletid asjad on mul ka vist juba mõttetud, kehal oleks nagu immuunsus tekkinud kuna mingit vahet pole kas on ravimit võetud pikka aega jutti juba või pole üldse midagi võetud.


                        Eestis sama nime all müügis ilma retseptita. Claritini ja muudega võib ahju kütta.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Ega õietolmuallergiat ei olegi võimalik ravida ju? Ma võtan iga kevad paar claritini tabletti ja silm ei sügele
                          Noh tavameditsiin ei oska. Teinekord keha ise muutub aja jooksul ja saad vaevast lahti. Mõned leiavad abi homöopaatiast või mingitelt tervendajatelt. Hiina meditsiini võib ka proovida, aga kas allergiast lahti ka saab, ei oska öelda.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Allergiad. Ja ma mõtlesin ca kuuke tagasi, et tea kas organism on tugevamaks saanud, et nii nõrgalt seekord tunda annab (natuke nina andis tunda aga oli nagu lapsemäng).
                            Nüüd ca nädal-paar jutti aevasta nagu loom (suutsin täna rekordina 14 korda jutti lasta. jei), üks hetk nina täiesti puhas järgmine hetk sügeleb mis hull ning vett tuleb nagu kraanist, silmad sügelevad ja on punased nagu oleks mingi narkouimas lasnakas... oeh.
                            Ja need igasugu tabletid asjad on mul ka vist juba mõttetud, kehal oleks nagu immuunsus tekkinud kuna mingit vahet pole kas on ravimit võetud pikka aega jutti juba või pole üldse midagi võetud.
                            Ptuiptuiptui, see aasta endal pole olnud. Tablakaid ei tarbi ka, kuna need lihtsalt ei aita.
                            Eelmine aasta oli päris hull endal. Leevendas võimalikult tihedalt näo ja käte pesemine jaheda veega. Õues olles peas kindlalt prillid olenemata sellest kas on päike või mitte. Suurema tuulega vältisin väljas käimist.
                            varupallivarupumpaja

                            Kommentaar


                              Möödund aasta kirjutas isand arst välja Aerius tablakad. Toimivad ideaalselt. (käsimüügi arstimitest olen juba ammu loobunud).

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Jalgratturid. Nagu peaaegu igal aastal, obv. Õhtul on vaja õigeks ajaks õigesse kohta jõuda, aga praegu puudub igasugune info, kuidas ma auto parklast kätte saan, kuidas ma koju saan ja kui palju pean aega varuma. Seni pole meediast ka infot leidnud, ainult Postimehes on mingi tasuline artikkel. Kuulipilduja unustasin ka maha raisk!
                                http://sport.delfi.ee/news/jalgratta...le?id=71591513 sina või?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X