320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Laskesuuska siin oberhofiski 100k nii, et mis mõttes kedagi ei koti? Ralli polnud lähedalgi. Ilmselge, et need ei saa klikke niipalju kui nad on kuskil pooles lehes? Aga noh eks meedial on suur võim ja paratamatult eks läbi selle kujundatakse juba suht pikka aega tavainimestes seisukohta, et Tänak on ainus sportlane ja kõik teised on Balti jaama taga suvaharrastajad, kes ei lähegi kellelegi korda
    Üks mu tööpäeva tavaülesandeid on see, et ma vaatan, mis ja mida inimesed vaatavad, loevad, kui pikalt loevad, ostavad. Tänak on kogu ajakirjanduse kõige suurem fenomen, laskesuusatajad ei jõua kuhugi ühe teise kohaga. Täiesti siiralt, ma ise teeksin ja valiksin teemasid esilehele teistmoodi, aga lugejate huvi ei toeta seda.

    Kommentaar


      Jep, lisaks tšekkake ka *etsafe YT kanalilt, kui palju kordi on Tänaku intervjuu populaarsem, kui teised Kruusi podcasti episoodid.

      Ennast ajab ka närvi, aga teatud kontingent sai endale väljundi.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Üks mu tööpäeva tavaülesandeid on see, et ma vaatan, mis ja mida inimesed vaatavad, loevad, kui pikalt loevad, ostavad. Tänak on kogu ajakirjanduse kõige suurem fenomen, laskesuusatajad ei jõua kuhugi ühe teise kohaga. Täiesti siiralt, ma ise teeksin ja valiksin teemasid esilehele teistmoodi, aga lugejate huvi ei toeta seda.
        Huvitav tendents, et telekast vaadatakse rohkem laskesuuska, aga meedias loetakse rohkem rallit. Samas ega jah millalgi lugesin kuskilt sarnast asja, et mingid Iirimaa sportlased tegid ka järjest suuri saavutusi, aga olid kuskil 10nendal leheküljel, sest Conor on seal nagu meil Tänak. Lihtsalt eks minu emotsionaalne seisukoht põhinebki lihtsalt sellel, et kurb on vaadata, et üks sportlane katkestab ja teised tulevad teiseks ning ikkagi on sellised käärid. Aga noh eks erameedias kehtivad siiski kahjuks tõesti ainult turumajanduse põhimõtted ja vast ei tasugi üles kütta end.

        Kommentaar


          Ja näiteks Tänaku populaarsus on ka see põhjus, miks Eesti ajakirjanikud ei julge kirjutada tegelikku põhjust, miks teda aasta sportlase valimisel kotiti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Huvitav tendents, et telekast vaadatakse rohkem laskesuuska, aga meedias loetakse rohkem rallit. Samas ega jah millalgi lugesin kuskilt sarnast asja, et mingid Iirimaa sportlased tegid ka järjest suuri saavutusi, aga olid kuskil 10nendal leheküljel, sest Conor on seal nagu meil Tänak. Lihtsalt eks minu emotsionaalne seisukoht põhinebki lihtsalt sellel, et kurb on vaadata, et üks sportlane katkestab ja teised tulevad teiseks ning ikkagi on sellised käärid. Aga noh eks erameedias kehtivad siiski kahjuks tõesti ainult turumajanduse põhimõtted ja vast ei tasugi üles kütta end.
            Ja eks staari näitaja ole ka see, et kuidas teda tuntakse. Kas sa tunneksid tänaval Tänaku ära? Ilmselt jah. Kas ühegi laskesuusataja? Ilmselt ei. Ma äkki ise tunneks Tobrelutsu ära, aga peaksin teda ilmselt Märtiniks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja eks staari näitaja ole ka see, et kuidas teda tuntakse. Kas sa tunneksid tänaval Tänaku ära? Ilmselt jah. Kas ühegi laskesuusataja? Ilmselt ei. Ma äkki ise tunneks Tobrelutsu ära, aga peaksin teda ilmselt Märtiniks.
              Ma Regina Oja tunneks ära küll kui vaja.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ma Regina Oja tunneks ära küll kui vaja.
                Ma isegi ei teadnud, et selline inimene olemas on, eks...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ja näiteks Tänaku populaarsus on ka see põhjus, miks Eesti ajakirjanikud ei julge kirjutada tegelikku põhjust, miks teda aasta sportlase valimisel kotiti.
                  Niii?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ja eks staari näitaja ole ka see, et kuidas teda tuntakse. Kas sa tunneksid tänaval Tänaku ära? Ilmselt jah. Kas ühegi laskesuusataja? Ilmselt ei. Ma äkki ise tunneks Tobrelutsu ära, aga peaksin teda ilmselt Märtiniks.
                    Ma ei ole väga adekvaatne näide, sest kuna ma jälgin ülipalju, siis Ermitsad, Toberlutsud, Reginad, Tuulid, Johannad, Gaimid ma tunneks ära ja ma usun, et iga laskesuusatamist vaatav inimene tunneks enamuse, sest interviuusid nendega näidatakse ju palju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma isegi ei teadnud, et selline inimene olemas on, eks...
                      See oli nüüd küll väga väga ebaprofessionaalne. Sa ju loed ja töötad igapäev seda infot läbi nagu mainisid või tegelikult nagu välja tuleb, siis lihtsalt topite Tänaku uudised ette ja numbrid on head ja juhtkonnale sobivad ning ega tegelikult väga rohkem süveneda ei viitsi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        See oli nüüd küll väga väga ebaprofessionaalne. Sa ju loed ja töötad igapäev seda infot läbi nagu mainisid või tegelikult nagu välja tuleb, siis lihtsalt topite Tänaku uudised ette ja numbrid on head ja juhtkonnale sobivad ning ega tegelikult väga rohkem süveneda ei viitsi?
                        Ma ei jõua kõiki inimesi läbi ka töötada ja endale meelde jätta. Kui laskesuusk oleks popp, siis hakkaks ta läbi FB ja esika ka natuke madalamal tööle. Praegu on see järjestuses kuues lugu, saadetud pushid ja FB-d, aga lugemiste mõttes on ta napilt esikümnes. Ehk kui rahvast siiralt huvitaks, siis oleks see kindlalt horoskoobi järel hetkel teine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Niii?
                          Vihje: üks spordiajakirjanik pani esimeseks Martin Järveoja, aga mitte Ott Tänaku.

                          Ja kui ma hakkasin mingi hetk mõtlema, et äkki kirjutaks sellest, kuna mul pole ju suurt midagi kaotada, sest ma pole spordiajakirjanik, siis loeti sõnad peale, et ma seda ei teeks, kuna see lugu tähendaks Tänaku tiimilt kogu Eesti meediale blokki.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vihje: üks spordiajakirjanik pani esimeseks Martin Järveoja, aga mitte Ott Tänaku.
                            Blokib teatud osa väljaannetest vms?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Blokib teatud osa väljaannetest vms?
                              Ei, noh, Ott olla totaalne munn. Ja antud ajakirjanikku alandas ta umbes kõige rõvedamal kombel. Ehk kui keegi tema kohta miskit halvasti või kasvõi kahtlevalt on kirjutanud, siis saab liti sisse. Meeletult pikk viha, meeletult tujukas. Järveojal puudub see täielikult. Ja kui Tänak oleks samasugune suhtleja kui Kirt või Kanter, siis valitaks ta raudpolt iga aasta ka aasta sportlaseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ja antud ajakirjanikku alandas ta umbes kõige rõvedamal kombel. Ehk kui keegi tema kohta miskit halvasti või kasvõi kahtlevalt on kirjutanud, siis saab liti sisse. Meeletult pikk viha, meeletult tujukas. Järveojal puudub see täielikult. Ja kui Tänak oleks samasugune suhtleja kui Kirt või Kanter, siis valitaks ta raudpolt iga aasta ka aasta sportlaseks.
                                mis ta tegi siis - kuses peale talle?

                                see ikka eriti eidestunud suhtumine ajakirjanduselt.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X