320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    \'i, robot\' - võib vist öelda, et hiilgeteos. esmaspäevane \'ali\' jäi vahele, aga tuleb tunnistada, et seni parim will smithi film, mida minu silmad on näinud. arvutiga on hästi mängitud ja loole endale ka täistabamuslikud punktid. soovitan..

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      .. ali on kindlasti kohe parim!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Isiklikult igasugust träni ei vaata (Ali nt. või üldse TV3-e esmaspäevaõhtused soperdised). Imelik, et keegi pole maininud eile soome pealt tulnud klassikat: Il buono, il brutto, il cattivo. Ju siis vaatasid kõik vutti.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          ``Teemandirööv``
          Ülekõige

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas ethan


            Isiklikult igasugust träni ei vaata (Ali nt. või üldse TV3-e esmaspäevaõhtused soperdised). Imelik, et keegi pole maininud eile soome pealt tulnud klassikat: Il buono, il brutto, il cattivo. Ju siis vaatasid kõik vutti.
            Teed nalja jälle jah? Mina ei maini teoseid, mida olen vaadanud kümneid kordi ja jätkuvalt vaatan. Eilegi Kanal 2 ja Desperaado vahel jäi Sergio Leone selgelt peale. Üle aasta oli minu telefonihelin sellest filmist - ja ka Ennio Morricone filmimuusika plaat on mul kuskil olemas.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Tais toi! - ehk Jää vait! on suurepärane Prantsuse krimikomöödia. Peaosades Prantsusmaa tippnäitlejad Gerard Depardieu ja Jean Reno. Ja tõesti hea komöödia on, isegi mõneti üllatusin Absoluutsel mõnus vaatamine. Hindeks saab 7, 10st
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                pmst on kõik filmid milles Jean Reno osaleb juba ilmudes klassika. Sama kehtib muidugi ka rezissöör Luc Bessoni kohta.

                Just my 5 cents...

                Cerveza.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Täna Raadio2\'st kuulsin kuidas ETV mingi filmipomo ütles, et ETV hakkab Star Trek\'ki näitama.Esmaspäeviti siis ja friigifilmi kellaajal, seega hiljaõhtul.Alustatakse kõige esimese osaga ja W.Shatneriga(capten Kirk aka T.J. Hooker )
                  Ja ma tsiteeriks siinkohal Kirk\'i ja uneskõndijat ..... beam me up Scotie!!!! ...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Sai käidud säändse filmi nagu Blueberry esikal.
                    Esialgu ei suuda ma otsusele jõuda, kas see oli nii sürr, et täitsa meeldis, või nii sürr, et ainult Tõmmu Hiid suudab mind kokku lappida.
                    Vincent Cassell, Michael Madsen ja Juliette Lewis on iseenesest juba piisav argument, et asjale tähelepanu pöörata - sellele vaatmata, et viimane neist mulle väga ebasümpaatne on. Ma ei ole veel otsustanud, kas see tuleb temast endast või rollidest, mida ta mänginud on, aga ega tegelikult vahet polegi.
                    Filmi sisust on suht keerukas mingit ühest ülevaadet anda. Tegevustik on viidud ülemöödunud sajandi kullapalaviku-aegsesse ameerikasse, peategelane on noor kutt (Cassell), kes paha mehega (Madsen, mõistagi) konflikti satub, haavatuna indiaanlaste juures elule tagasi tuuakse ja hiljem, väikelinna sherifina vana vaenlasega taas kokku juhtub. Suur roll on filmis mängida indiaanlaste magic potionil, deemonitel ja tõesti suurepärasel arvutigraafikal, mis selle raskestikujutatava mikstuuri vaatajani toob.
                    Tapvalt aeglane tempo ja vähene tegevustik oli see, mis küll ühelt poolt asja nii mõjuvaks tegi; kuid mis teisalt minusuguse kärsitu noorsandi jaoks pisut tüütavaks muutus - kuigi see võis tulla ka sellest, et filmi teiseks pooleks oli vein peast juba kergelt hajunud.
                    Elamuse see film igatahes andis ja juba see iseenesest on positiivne märk.

                    PS. Filmi lõpus on päris julged veealused kaadrid alasti ujuvast Lewisest.... she really should shave herself!!

                    edit: unustasin mainida, et filmi lavastaja Jan Kounen on ka Dobermanni rezhissöör - ja see tundub täiesti uskumatu, arvestades, kui erinevad need kaks asja on.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Riddicki kroonika-Vin Diesel meeldib, tänu sellele ka film enam-vähem.

                      See reede tuleb kinodesse Alien vs Predator, mis peaks kõva olema.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Palju on sel nädalal telekast filme, mida julgeksin soovitada.

                        K, TV3 23.25 \'Voina\' (Vene 2002) - Kultusnäitleja Bodrov jr eelviimaseks jäänud film, võrdlemisi karmid kaadrid Tshetsheenia sõjast - kuid seda kõike siiski venelase pilgu läbi.

                        N, MTV3 23.00 \'Village of the Damned\' (USA 1960) - omaaegne tipp-õuduulmekas, mõjub praegugi, kui asju väga tõsiselt ei võta.

                        R, Nelonen 23.40 \'Psycho\' (USA 1960) - kommentaar üleliigne, see reede varakult koju ja teleka ette (ma ei suuda kuidagi oma videomakki panna aja peale lindistama )

                        P, PBK 20.50 \'Kill Bill\' (USA 2003) - juba telekas! Nii et kes a)kinno ei raatsinud minna b)dvd või vhs sõber pole c)DivX versiooni ei ole viitsinud sikutada - siin on teie võimalus! Enamikel filmidel peaks sel kanalil olema lisaks neetud venekeelsele pealelugemisele ka eestikeelsed subtiitrid. (Samal ajal Nelosest muide suurepärane \'Blow\' Johnny Deppiga.)
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Ka mina julgen ühte päris kena filmi soovitada. Või vähemalt omapärast. Puhas meelelahutus Kanada hindude stiilis. Muidugi neile, kes seda juhuslikult PÖFF-il vaatamas ei käinud, nagu mina. PÖFF-il 2002 siis.
                          Teisipäev, 26.10 ETV 22.05 Bollywood/Hollywood.

                          Samuti pole kindlasti ka paha reedel YLE1 pealt kell 21.30 näidatav sakslaste \"Bella Martha\". Ka PÖFF-il näidatud, aga minul veel nägemata.

                          Aga viimase aja parim filmielamus oli 1972. aasta The Getaway. Muidugi olen seda varemgi näinud, aga aastaid tagasi. Lapsepõlvelemmik Steve McQueen ja imekaunis Ali McGraw. Vist on sama stoori järgi ka mingi hilisem variant vändatud, kuid Sam Peckinpahi originaal on üle prahi.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas peremees



                            See reede tuleb kinodesse Alien vs Predator, mis peaks kõva olema.
                            Sry, aga pole.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Nägin ükspäev telekast seda Politseiakadeemiat na ,mõnda osa olen juba enne näind ka ,aga seda üleeilset pold küll veel näind na

                              Nüüd on see mu lemmik Akadeemia osa na. Nalja sai jube palju na ,eriti meeldis mulle see maalusegängi juht na kesse käunus koguaeg na

                              Pärast oli see sama mees ju ise ka politseis na ,nüüd nägin ka mida ta enne seda tegi na
                              Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Quills - ei ole ja ei tule ka paremat filmi.
                                You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X