320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    21.35. Etv-s kohustuslik- Man of the Moon.
    Üks minu lemmikfilme läbi aegade. Enne seda pidasin Jim Carrey totatakas, muide...

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas runno


      21.35. Etv-s kohustuslik- Man of the Moon.
      Üks minu lemmikfilme läbi aegade. Enne seda pidasin Jim Carrey totatakas, muide...
      Man on the Moon (1999)
      Re˛issöör Milos Forman. Kindlasti tuleb vaadata.

      Minu tuleva nädala totsid:

      T 14.12 ETV
      22.10 No Man\'s Land (2001)

      R 17.12 NEL
      21.10 Raiders of the Lost Ark (1981)

      R 17.12 YLE2
      22.50 The Insider (1999)

      L 18.12 ETV
      14.55 Orphée (1949)

      P 19.12 NEL
      21.10 I.J. and the Last Crusade (1989)

      Korralikke filme näidatakse, ma ütleksin.

      Lisaks: 1001 Movies You Must See Before You Die. Tutvustus nimetab mõned filmid, mis tekitavad siiski küsimärke. Samuti võib lugeda tutvustuse alt mõningaid narre kommentaare.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas runno


        21.35. Etv-s kohustuslik- Man of the Moon.
        Üks minu lemmikfilme läbi aegade. Enne seda pidasin Jim Carrey totatakas, muide...
        k6igepealt vist videolevist n2htud.. mingil yle-yleeelmisel Sotsio-n2dalal \'lugejatega kohtumise\' raames m2letan, ei suutnud ka muidu yli-irooniline Kivisilndnik seda filmi mainimata j2tta,

        k2imasoleva filmifestivaliga seoses-
        (meenutuseks eelmistest aastatest), t2na soome pealt In the Bedroom (Deconstructing Harry tv1000st on praeguseks kellaks juba l6ppenud),
        kellel aega on vaadata
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas yheksa


          Kõige ilasemad filmikillud

          1. \"Titanic\" — \"Ma olen maailma kuningas!\" / \"I\'m the king of the world!\" (Leonardo DiCaprio)
          2. \"Dirty Dancing\" — \"Keegi ei suru Babyt nurka seisma.\" / \"Nobody puts Baby in a corner.\" (Patrick Swayze)
          3. \"Neli pulma ja matus\" / \"Four Weddings and a Funeral\" — \"Kas ikka veel sajab? Ma ei pannud tähele.\" / originaali ei leidnud ja ise tölkima kah ei hakanud, et keegi piriseda ei saaks (Hugh Grant)
          4. \"Ghost\" — \"Ma armastan sind.\" \"Ditto.\" / \"I love you.\" \"Ditto\" (Patrick Swayze ja Demi Moore)
          5. \"Top Gun\" — \"Sa võid iga kell minu paarimees olla.\" / \"You can be my wingman any time.\" (Val Kilmer)
          6. \"Notting Hill\" — \"Ma olen tavaline tüdruk…\" / \"I\'m also just a girl...\" (Julia Roberts)
          7. \"Independence Day\" — \"Täna tähistame me oma iseseisvuspäeva!\" / \"Today we celebrate our Independence Day!\" (Bill Pullman)
          8. \"Braveheart\" — \"nad võivad võtta meie elu, kuid nad ei saa võtta meie vabadust...\" / \"they may take our lives, but they will never take our freedom...\" (Mel Gibson)
          9. \"Jerry Maguire\" — \"Ma olin sul juba tere-ütlemise ajal peos.\" / \"Aw, shut up. You had me at hello.\" (Renee Zellweger)
          10. \"The Postman\" — \"Sa oled Jumala saadet päästja.\" \"Ei, ma olen postiljon.\" / \"You\'re a Godsend. A savior.\" \"No. I\'m just... a postman.\" /
          No kurat - paar tükki neist on midagi enamat kui ilased. Nr 9 oli kindlasti päris kõva...Dodgeballis tehakse selle üle küll üks nali

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas ethan
            T 14.12 ETV
            22.10 No Man\'s Land (2001)
            Lühidalt öeldes - üks parimaid filme, mida kunagi näinud! Mitte ühtki ollivuudi-elementi, ning lõpp missugune...

            PS! Rääkimata sellest, et ma lõpukaadrit unustada ei suuda. Arvestades seda, et reaalsuse ja NML vahe on minimaalne. Täbaralt lõppes, või mis?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Lõpetasin just \"Ramones-We\'re Outta Here\" vaatamise.
              Hea neile, kes bändist midagi rohkem tahavad teada saada ja neile, kes Ramones\'i tõeliselt armastavad. teistele suhteliselt igav võibolla.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas eston#21
                käisin eelmine nädal karastusjoogi väljakul \"mies vailla menneisyyttä\" vaatamas. igati kõva soome film. ei akka sisust rääkima, kel vähegi aega minge vaatama.
                polegi vist varem nii vana postitust tsiteerinud - kuid esmaspäeval näitab Yle TV1 sedasama superfilmi. kaurismäki \"kauas pilvet karkaavat\" ja \"mies vailla menneisyytä\" on vist divx kujul kõige rohkem minu plaadilugejas käinud filmid ehk siis mulle meeldivad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  kohvi ja suitsud.
                  Jube naljakas.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas sarvik*


                    Lõpetasin just \"Ramones-We\'re Outta Here\" vaatamise.
                    Hea neile, kes bändist midagi rohkem tahavad teada saada ja neile, kes Ramones\'i tõeliselt armastavad. teistele suhteliselt igav võibolla.
                    Pliis ütle, kust sa seda nägid, kas seda avi kujula ka on saadaval??!!!!!!!
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      e-muulas näiteks
                      Algselt postitas greenday


                      Algselt postitas sarvik*


                      Lõpetasin just \"Ramones-We\'re Outta Here\" vaatamise.
                      Hea neile, kes bändist midagi rohkem tahavad teada saada ja neile, kes Ramones\'i tõeliselt armastavad. teistele suhteliselt igav võibolla.
                      Pliis ütle, kust sa seda nägid, kas seda avi kujula ka on saadaval??!!!!!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        aga täna vaadake 2230 mtv3-st kubricku \'the shiningut\'
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas dannar


                          e-muulas näiteks
                          Algselt postitas greenday


                          Algselt postitas sarvik*


                          Lõpetasin just \"Ramones-We\'re Outta Here\" vaatamise.
                          Hea neile, kes bändist midagi rohkem tahavad teada saada ja neile, kes Ramones\'i tõeliselt armastavad. teistele suhteliselt igav võibolla.
                          Pliis ütle, kust sa seda nägid, kas seda avi kujula ka on saadaval??!!!!!!!
                          that shit don\'t work
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas runno


                            kohvi ja suitsud.
                            Jube naljakas.
                            Üldse ei vaidle vastu. Pöff jätkub!
                            Esimesest sekundist viimaseni muheled rahulolevalt toolis.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              No Man\'s Landi pole siis keegi näinud? Sellisele teosele oleks lootnud ikka vastukaja saada. Siiamaani viimane kaader silme ees...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas runno


                                21.35. Etv-s kohustuslik- Man of the Moon.
                                Üks minu lemmikfilme läbi aegade. Enne seda pidasin Jim Carrey totatakas, muide...

                                tsitaat väga vanale postiusele

                                Hey Andy, did you hear about this one? Tell me, are you locked in the punch?
                                Hey Andy, are you goofing on Elvis? Hey baby, are you having fun?
                                If you believed they put a man on the moon, man on the moon
                                If you believe there\'s nothing up my sleeve, then nothing is cool

                                carrey elu highlight muuhulgas
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X