320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    yea, The Green mile oli ikka kõva film. Johni kehaehitus oli ka päris jõhker
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      roheline miil liig hea film

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        eelminse nädala film:
        Alien vs. Predator - Kahe tuntud koletise vägikaika vedu, kus ka inimestel oma roll. Ei midagi erilist ja uudset, kuid sellegipoolest vaadatav. Vaadata kõlbas ning seega saab ka korralikud 5,5 punkti


        ja vana võlg:P :

        Terminal - Hoopis teist masti film. Hea komöödia oma ala tippudelt, mida oli nauditav vaadata. Üks aasta parim komöödia, mida mina näinud olen. Filmist on meeles ainult positiivne ja seetõttu saab ka vägevad 8 punkti!




        See nädal siis loodetavasti Collateral
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          The Grudge

          Kuigi see on ameeriklaste toodetud, ütlen seda, et jaapanlased tõesti oskavad teha häid õudukaid.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Alien vs Predator- Ootasin vähe rohkem actionit ja möllu. Aga kõik said nii kuradi kiirelt surma. Ja üldse kogu film lõppes liiga kiirelt. Jäi enamus Alien filmidele ja Predatori mõlemale osale alla. Esimene osa oli ikka väga eht. Arnie peaosas ja puha.
            5/10

            The Girl Next Door- No selline normaalne. Ei olnud just selline tüüpiline noorte seks-komöödia.
            7/10

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              White Chicks

              ytleme nii, et sai ikka hoolega naerda
              SOOVITAN kõigile..
              kes veel näinud ei ole
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Collateral - Hea põnevsfilm. Haarav film palgamõrvarist ja tema tööst LA-s... Peaosas uutmoodi Tom Cruise Muidu on film väga hea, kuid lõpp on kuidagi kahtlane ja igav. Sellegipoolest 8 palli


                Täna juhtusin kah vaatama üht huvitavat teost - Any Given Sunday ehk Igal Pühapäeval. Vat see oli vinge film Ameerika jalgpallist ja selle ümber keerlevast. Tugev 8pluss või isegi 9 punkti
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas zaz


                  Collateral - Hea põnevsfilm. Haarav film palgamõrvarist ja tema tööst LA-s... Peaosas uutmoodi Tom Cruise Muidu on film väga hea, kuid lõpp on kuidagi kahtlane ja igav. Sellegipoolest 8 palli


                  Täna juhtusin kah vaatama üht huvitavat teost - Any Given Sunday ehk Igal Pühapäeval. Vat see oli vinge film Ameerika jalgpallist ja selle ümber keerlevast. Tugev 8pluss või isegi 9 punkti
                  10 out of 10 on muidugi soundtrack ja muusika selles filmis üldse.
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    kummas siis?
                    Where were you in '62?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas dimaggio


                      kummas siis?
                      Kummas? no kui ilusti lugeda, siis on aru saada, et ma mõtlen mõlemat
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas EgoTrip


                        Algselt postitas dimaggio


                        kummas siis?
                        Kummas? no kui ilusti lugeda, siis on aru saada, et ma mõtlen mõlemat
                        Vabanda, aga ei ole aru saada. Loe kah ilusti, näed ehk siis, miks ei ole.

                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          ahh ma olen väsinud, praegu lugedes on kõik tibi-tobi, kui homme loen uuesti, siis äkki saan aru, aga nüüd hääd-ööd.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas EgoTrip


                            ahh ma olen väsinud, praegu lugedes on kõik tibi-tobi, kui homme loen uuesti, siis äkki saan aru, aga nüüd hääd-ööd.

                            totu...
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas zaz


                              Collateral - Hea põnevsfilm. Haarav film palgamõrvarist ja tema tööst LA-s... Peaosas uutmoodi Tom Cruise Muidu on film väga hea, kuid lõpp on kuidagi kahtlane ja igav. Sellegipoolest 8 palli


                              Täna juhtusin kah vaatama üht huvitavat teost - Any Given Sunday ehk Igal Pühapäeval. Vat see oli vinge film Ameerika jalgpallist ja selle ümber keerlevast. Tugev 8pluss või isegi 9 punkti
                              Mitte halvas mõttes ei taha öelda ja võibolla see kõlab nii, aga - ma ei kujuta ette, mis elu sa olid siiani elanud, kui sa polnud Any Given Sundayd näinud?
                              Tegelt nii ei ole normaalne küsida, aga mind ajas närvi see \"juhtusin nägema üht huvotavat teost\"...Inimene kes huvitub spordist peaks olema seda filmi praeguseks vähemalt kolm korda näinud.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Natuke filosoofiline teema, aga siiski: \"juhtusin nägema üht huvitavat teost\" kõlbab sellise filmi juurde, milles mängivad tundmatud näitlejad, ning mille on valmistanud tundmatu kompanii, ning mida on juhatanud noored ja tundmatud filmimaailmas. Al Pacino filmid ei ole seda mitte kuidagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X