320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Oceans Twelve sai eile ära vaadatud. Mu noor daam vedas mind kinno, nagu tegi ka omal ajal esimese osa puhul. Päris meeldiv elamus tegelikult. Ise pean jätkuosast ehk rohkemgi lugu. Soderberghil olid palju vabamad käed seekord, polnud ju igiammust stsenaariumi kammitsemas. Seepärast õnnestus pisut tavapärasest erinev tempo ja ülesehitus. Elegantsemaks tegi loo ka vägivalla puudumine.
    Ei taha küll mõeldagi millised summad võisid selle staaridearmee palkadeks minna.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas mcnamara
      Mu noor daam vedas mind kinno...
      Kui palju noorem?
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas Martin
        Kui palju noorem?
        Piisavalt, aga mitte ülearu.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas mcnamara


          Algselt postitas Martin
          Kui palju noorem?
          Piisavalt, aga mitte ülearu.
          Kas Totside teemasse ka tekib?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Selle aasta esimesel päeval, mis juhuslikult oli laupäev, ja mil mu tervis polnud just kõige paremas seisukorras, juhtusin ETV-st vaatama üht andekat kodumaist mängufilmi. Pealkirja enam ei mäleta ja all mighty google ei aita mind selles mitte üks raas.
            Lugu rääkis elust ETVs 60ndate lõpul, mil ilma tegi Valdo Pant oma saatega \"Täna 25 aastat tagasi\". Peaosades figureerisid skisofreenikust Mati Talvik ning marsielanik Tipp(või oli see siiski Täpp?!), kes laskus Maale, et kõrvaldada kõigi laste sõber Ruth.
            Andekas. Ei Maie ja Valdur saa sellele ligilähedalegi!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas tembuu


              Selle aasta esimesel päeval, mis juhuslikult oli laupäev, ja mil mu tervis polnud just kõige paremas seisukorras, juhtusin ETV-st vaatama üht andekat kodumaist mängufilmi. Pealkirja enam ei mäleta ja all mighty google ei aita mind selles mitte üks raas.
              Lugu rääkis elust ETVs 60ndate lõpul, mil ilma tegi Valdo Pant oma saatega \"Täna 25 aastat tagasi\". Peaosades figureerisid skisofreenikust Mati Talvik ning marsielanik Tipp(või oli see siiski Täpp?!), kes laskus Maale, et kõrvaldada kõigi laste sõber Ruth.
              Andekas. Ei Maie ja Valdur saa sellele ligilähedalegi!
              Telemängufilm Kohtumine tundmatuga
              Alternatiivfantaasia kuuekümnendate lõpust Eesti Televisioonis ja ajast, mil jumalad oskasid inimeste keelt. Suhtepentagramm koosneb Valdo Pandist, Mati Tilbast, Tädi Rutist ning Tippist ja Täppist. Stsenarist Urmas Vadi, režissöör Jaak Kilmi, osades Raivo E Tamm, Tiit Sukk, Peeter Oja, Andrus Vaarik, Ülle Kaljuste, Maria Avdjushko jt.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas Martin
                Kas Totside teemasse ka tekib?
                Dzhentelman ei esitaks iialgi sellist küsimust.

                \"Kohtumist tundmatuga\" juhtusin vaatama vaid viimasel kümnel minutil. Tundus kaunikesti lõbus. Loodetavasti ei suuda Mati Talvik selle kordamist ära keelata.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas mcnamara
                  Algselt postitas Martin
                  Kas Totside teemasse ka tekib?
                  Dzhentelman ei esitaks iialgi sellist küsimust.
                  Vastupidi! Uudishimust ja sinu märkustest ajendatult on tekkinud tohutu lugupidamine daami vastu, kellega sa koos oled, sest tundub, et ta ületab kõiki neid, kes on teemas läbi käinud v.a. üks, kelle kohta sa ise ka vist kiitvalt midagi ütlesid
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    The Grudge.. Päris väga asjalik õudukas. Eriti pimedas toas ja väärt heliasjandusega.
                    Ja buffy oli ka seal filmis

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas Martin

                      Kui palju noorem?
                      kusjurues sarnane küsimus tekkis ka mul..

                      -135

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas eston#21


                        Algselt postitas Martin

                        Kui palju noorem?
                        kusjurues sarnane küsimus tekkis ka mul..

                        -135

                        mida te uurite v66rast elu?:P
                        R.I.P Dimebag Darrell


                        WE ARE BORN TO DIE

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          kui siin juba isa-tapmiseks läks..

                          it\'s like a string of **** student films

                          ausalt öeldes tuli (eriti just esimese poole ajal, mis oli igavuse tipp) uni peale
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Mitte küll päris teemasse aga võib-olla just...
                            Nimelt näitab Viasat History documentaryt jalgpalliagentidest, aeg ajalt.. Päris huvitav 2003 aasta toodang. Räägivad mitmete klubide bossi ja mõned kuulsamad agendid.. Iga üks muidugi oma mätta otsast.
                            Kuigi film jooksis eile suht hilja suutis keegi B. Mandic eiteamitmendatkorda mul tuju ja une ära rikkuda.. Ei tea miks?
                            Jälgige reklaami..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Kõigi Ameerika jalgpalli fännidele ja austajatele, kes Every Given Sunday nime kuuldes täielikult hulluvad.

                              Et mul eile piisavalt igav kodus oli, otsustasin oma hoomamatult suurest filmikataloogist ära vaadata Friday Night Lights. Kui proffidel käib asi pühapäeviti, siis Teksase 17-aastaste noorte mängude ajal reedeti on kah linnades vaikus.

                              Päris tore film oli, kuigi Sunday tasemele muidugist ei küündinud. Samas kolkapatriotismist ja tunnetest, mida jalgpall ühes väikeses linnas tähendada võib, räägib film kah toredasti. Või nagu üks kommentaar IMDBl ülteb: \"Sad, Depressing, Well Told Tale of Texas High School Football Passion Run Amok.\"

                              Vaadata tasub igatahes küll, päris tore on ja näiteks Remember the Titansist on ta küll minu arvates parem film.

                              Friday Night Lights
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Ja kuna mul on sitaks aega praegu veel kirjutada, siis mainiks ühte filmi veel, mida vaadata sain. Saw. Selline põnevus-õudukas värk. Kaks venda ärkavad üles ja on seeriamõrvari küüsis, kes tegelikult kedagi ise tapnud pole. Nimelt laseb too mõrtsukas inimestel ennast ise ära tappa - näiteks peavad nood kaks meest üksteisele otsa peale tegema. Varem tuli ühel paksmaol aga okastraadist täis toas ukseni jõuda, mis tunni jooksul oleks igavesti sulgunud. Selge see, et paksuke lõikas end okastraadiga ribadeks.

                                Et hinnete andmine on popp ja noortepärane, siis 9/10 oleks minu hinnang, väga seks film oli.


                                Saw
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X