320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Megairw
    Nagu ma aru saan siis Piinatud geeniuse asemel näidatakse titanicut.
    Mnjaa,lollusel ei ole piire.Nad avasid ju täna mingi uue telekanali,venekeelse 3+ ju siis on klemmid koos.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Tra sama jama nagu oli The Mexican. Viimasel hetkel teatati, et täna on meil Notting Hill. Ja siis veel öeldi, et The Mexicani näeb jõululaupäeval. No vittu vittu vittuuuu. Kas seal TV3-s on puupead? Küll ei näidata õigeid filme, küll kaotatakse saateid, mis on eetris olnud paar korda, küll keeratakse perset CL-ga. No VITTTUUUU. Peaks vist mingi kirja kirjutama, ja rahulolematus näitama? Aga samas mis see annab? Some fat fuck on ikka puldis ja keelab, käseb, poob ja laseb.

      OK. Chill. Hinga kolm korda sisse välja. Aga qrt ma ju tahtsin näha piinatud geeniust , mitte aga Leonardo \"I´m the king of the world\" Di Caprio näolappi.

      PASKAAA
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas EgoTrip

        mitte aga Leonardo \"I´m the king of the world\" Di Caprio näolappi.
        kes nägid, need nägid, teised imege näppu..

        -251

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          vaatasin selle va \'Eurotripi\' ära lõpuks. Unrated version lausa.
          Täitsa hirmus, kuidas ma pettusin, olles varem kuulnud noorte kiitvaid hinnaguid. See film oli nii halb, et mul on seitsmekroonisest toorikust, millele ta kõrvetasin, pisarateni kahju.

          1/10

          (See 1, kuigi asi oleks väärt vabalt ka 0, on Vinnie Jonesi eest.
          Õigemini selle koha eest, kus ta prantsuses \'paris away\' mängule minnes vasakus reas sõitva ManU fännide bussi eesotsas kohalikel õigesse ritta palub pöörduda. Viisakalt, nagu te võib-olla arvasitegi.)

          edit: ay carramba! see kiilakas punk, kes laulab \'scotty doesnt know\' laulu, on matt damon! ega ei tundnud ära küll. selle üllatuse eest hinne kerkib - 1,5/10. you\'re most welcome.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Taking Lives

            Võtsin kätte ja vaatasin lõpuks ära. Ütlen kohe, et ega ma palju ei oodanud - vaadake, angelina jolie on ilus nagu maasikas, aga ei leia tema kontost kuigi palju häid rolle. Ja ethan hawke on mulle isiklikult üks ebasümpaatsemaid meesnäitlejaid. Pluss - kuna mõrvamüsteeriumide zhanris on latt täpselt nii kõrgel nagu ta on (vabandust vanameistrid, aga Se7en on minu jaoks maailmarekord) - siis ehk saate mu skeptitsismist aru küll.

            Ja no ega ei olegi hõisata kedagi. Iseenesest idee \'elu võtmisest\' kui mingi asja varastamisest, vähesest kasutamisest ja siis uue ja parema hankimisest on päris küüniline. Küüniline - see on ju peaaegu et hea, eks. Paraku jääb kogu loo võimalik sügavus saavutamata, selle asemel piirdutakse tavalise \'mommy didn\'t love me, so I don\'t wanna be me\' motiiviga. Nõrk, härrased.

            Kurjategija isik oli sealjuures algusest peale nii obvious, et ma tõesti ootasin filmi lõpuni, et tema asemel osutub pahalaseks keegi teine. Tühjagi! Vähemalt lõpplahenduse põnevuse huvides võiks tegijad lugeda mõnd klassikalist kriminulli. Või mis - isegi Monk lõppeb üllatavamalt.

            Kõige suurem müsteerium minu jaoks ses filmis oli - miks oli tegevus viidud Kanadasse? Mitte ainsatki mõistlikku põhjust ma sellele välja ei mõistnud mõelda. Ilmselt lõi kirjutajal pirn põlema - et \'ahaa, siuksi filme on ju tehtud küll, a oleme me innovaatorid ja kirjutame skripti sisse kanada. Sest siis me oleme ju lausa teerajajad, kas pole.\' Oli kuidas oli, aga terve filmi rõvedat prantsuse aktsendiga inglist kuulata oli tüütu. Vägagi.

            aga muidu, angelina oli päris tubli ja sai oma muidu üdini klisheeliku rolliga hakkama küll. \'Bone collectoris\' oli ta küll parem, aga tegu oli ka pisut nutikamalt kirjutatud looga kui \'Elude võtmine\'. Üks stseen (patukahetsemise oma, kes näind, see teab) rehabiliteerib teda vähemalt nii palju, et ma ei hakka teda otse näkku kehvades rollivalikutes süüdistama, kui järgmine kord kohtume. (Kuigi võib-olla peaks - \'Alexander\' on järjekordne krahh, ütlevad kriitikud ja olematu kassa).

            Siiski tunnistan, et viimane, kurjategija elimineerimise stseen üllatas mind natuke. Või noh, vähemalt hetkeks. Aga see ei paranda üldmuljet karvavõrki.

            Seega nice try, kutid, aga üle 3/10 ei anna.



            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              hmm, täna sai siis ära nähtud esmakordselt ka Shrek, no täitsa nunnu lugu teine ju, eesel sai seal konkreetselt lemmikuks tegelaseks , väga viis sell oli !!!

              Ent peale Shreki sai juhuslikult telekapulti klõpsides Kanal 2ni jõutud. Jäin hetkeks siis uurima, et millega tegu. Kohe ilmus pilti Kevin Costner, muud ei olnud vajagi, tema vastu on sümpaatia olnud päris päris pikka aega. Otsustasin ära proovida. \"Message In The Bottle,\" kus osades Kevin Costner, Robin Wright Penn ning vanameister Paul Newman.

              Ütlen ausalt välja, et selle filmi puhul ei huvita mind absoluutselt ühegi kriitiku arvamus, mida film edasi, seda paremaks asi läks ning pärast nii ootamatut lõppu minu jaoks võin julgelt väita - täna sain mina taaskord ühe filmielamuse. Väga viis !!! Emotsioonid on laes!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Fitti postitusest nopiks välja ja kinnitaks, et \"Se7en\" on tõepoolest üks klassikutest, alles millalgi suvel nägin seda esmakordselt ja avaldas tõepoolest muljet...

                Filmi Shrek piilusin isegi poole silmaga ja oli siuke kena lookena, aga nooh veidi vales järjekorras nähtuna tundus 2. osa mulle isegi pisut paremana... aga võib-olla oli siinkohal tegemist selle \"poole silma efektiga\"...

                Ja eelinfoks mainiksin, et esmaspäeva õhtul millalgi näitab Kanal2 teost \"Seitse aastat Tiibetis\" - jällegi, üks minu lemmikfilmidest. Kavatsen selle kindlasti ka seekord ära vaadata, kui just ka see telekanal meid millegi ebameeldivaga ei üllata...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Ahjaa, mainimata jäi see, et TV3 tegi väga tähelepanuväärse reklaamipausi Shreki ajal :P Reklaamilt naastes oli linti 2 minutit tagasi keritud ning lisaks näidati veel koguni minut aega eesli lõputantsu. hmm...oleks justkui olnd mõistlik see 1 minut ära lasta vaadata, aga samas...TV3 ja mõistlik ??

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas skint

                    Filmi Shrek piilusin isegi poole silmaga ja oli siuke kena lookena, aga nooh veidi vales järjekorras nähtuna tundus 2. osa mulle isegi pisut paremana... aga võib-olla oli siinkohal tegemist selle \"poole silma efektiga\"...
                    WORD!

                    Ise vaatasin eile veel lisaks Pianisti (ja ka Snatchi, aga toda ma olen mingi 8 korda näinud, nii et see ei loe). Et nagu auhindu saanud film ja puha, et peaks hea olema või nii. Ma ei ole mingi rahvusvahelise juutluse vandenõu nägija, aga see film (rezhissööriks Polanski Roman) tundus küll olevat kuuekümnendate propagandafilmide stiilis olevat. KÕIK sakslased olid üdini pahad, v.a. see kapten filmi lõpus. Muidu selline tore lugu, Schindleri nimekiri tuli meelde, aga Pianist Spielbergi tasemeni küll ei küündinud.

                    AHjaa. Sündinud 4. juulil. Väga hea film, noorusaastate Stone oma headuses. Mõningatest asjadest võin ehk teisit aru saada seal, kui väga paljud, aga hea film ikkagi.

                    PS: Odavate DVDde lett on nuhtlus rahakotile ja ajale.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      pardonks, et seda teemat nii palju risustan viimasel ajal, aga ma olen suurima mõnuga kõik jõulupühad filme vahtides veetnud.

                      Godsend

                      Kui selgub, et mingi meie kinodesse sattunud film on maale toodud mitte MPDE, vaid BDG poolt, on see omamoodi hoiatus. A la \'Viewer Advisory, full of crap\' vms. Ma ei mäletagi, millal nende poolt midagi head tuli. Nojah, \'Blueberry\' oli huvitav, aga kas just hea..?

                      Anyways. Sellest filmist on raske rääkida, ilma sisust midagi välja andmata. Kui jutuks on õudukas, mille sündmustik keerleb kloonitud lapse ümber, siis elavama fantaasiaga vaatajal võib tekkida mitmeid lootusi ja ootusi selle suhtes, mis filmis toimuma hakkab. Paraku ootusteks ja lootusteks see jääbki, sest peale lubavat algust tuli aina enam ette tuttavaid momente juba nähtud õudu-filmidest - näost kaame ja siniste silmaalustega kurjast vaimust vaevatud laps, kes hirmsaid nägemusi näeb ja ise ohtlikuks muutub jne. Been there, done that. Ja mida filmi lõpu poole, seda napakamaks asi muutus. Rääkimata sellest, et film lõppes sisuliselt ilma lõputa ehk kõik otsad jäid lahtiseks. Päh.

                      Hea küll, võib-olla ei meeldinud see film mulle, kuna pole suurem õudukate fanaatik (kuigi teisalt on \'The others\' ja \'Blair Witch\' mu lemmikute seas) ja/või ei oska seda zhanrit hinnata. Ses mõttes, et filmis on tõesti paar kohta, kus ma korralikult ehmatasin - seega horrori tiitel ei ole päris asjata külge kleebitud. Lisamiinusena olid ka karakterid ebahuvitavad ja lahti kirjutamata ning isegi sellised näitlejad nagu Greg Kinnear ja Robert de Niro ei suutnud asja paremaks teha. Üldsegi ei saa ma kusjuures aru, mis viimati nimetatu selles filmis tegi - ent olgem ausad, ilma tema nimeta ei oleks ma ehk vaevunud asja vaatama hakatagi.

                      5/10

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        just sai nähtud Saw, kohati võigas, lõpp oli ka täitsa hea, hea võitis ja ei võitnud ka.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Suurepärane võimalus saada osa ühest fantastiliselt sitast filmist.
                          Mullipoiss,tv3,preagu peal.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            vähemalt oli südamlik lõpp

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Ja see koht oli hea, kus südamlikult naeratav poedaam osutus hoopis vargaks.
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                oleksite võinud parem neloselt \'out of sighti\' vaadata, päris kobe põnevik.

                                lappasin imdb-s ka My Movies listi läbi - et ikkagi aasta lõpp ja kõik juba ammu soovivad teada saada, mis on Fitti Film 2004. Well, trummipõrin ja fanfaarid:

                                Minu lemmik sel aastal oli \'Eternal Sunshine of the Spotless Mind\'. Palju õnne.

                                edit: lugesin filmiteema lõpuks taaskord otsast otsani läbi. issand, küll ma olen ebaoriginaalne, \'ESotSM\' paistab vägagi mitmete foorumikasutajate seas kõrges hinnas olema... ah, ok, tegelikult see näitab, et teil on ka hea maitse.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X