320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas EgoTrip


    ostsin eile filmi \"Anything Else\" aka \"Midagi muud\"
    directed by woodi allen siis
    ei jõudnud veel vaadat, aga õhtul plaanis
    on keegi näinud seda? mida üldse oodata? biggs on ju tõestanud end pigem komöödiates. mängib tõsist rolli?
    Tahad sa äkki terve filmi sisu teada saada.
    Ja jalgpall on parem kui seks !!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      no mingi lühisisu viska siia ülesse
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas EgoTrip


        no mingi lühisisu viska siia ülesse
        Aga mis karbi peal kirjas on ?

        Edit. Alguses on sissejuhatus , siis on sisu vahepeal armutakse , siis on kisma aga lõpuks kõik sujub , kangelane tapab kõik noaga ära ja lõpp.

        ( kus kurat mina tean mis seal on , pole mina seda filmi näinud , vist )
        Ja jalgpall on parem kui seks !!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas No_Name


          Algselt postitas EgoTrip


          no mingi lühisisu viska siia ülesse
          Aga mis karbi peal kirjas on ?

          Edit. Alguses on sissejuhatus , siis on sisu vahepeal armutakse , siis on kisma aga lõpuks kõik sujub , kangelane tapab kõik noaga ära ja lõpp.

          ( kus kurat mina tean mis seal on , pole mina seda filmi näinud , vist )

          Mulle see tapmise värk meeldis, aga romantikat oli liiga palju.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas Sajets
            Mulle see tapmise värk meeldis, aga romantikat oli liiga palju.
            krt ma vihkan ka seda krdi romantikat, aga ärge seda mu tüdrukule öelge

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Kel huvi on ning midagi teha pole võib sel aadressil vaadata ära kõik Losti osad 1. hooajast live streamina channel4 kodukalt. Ise ehk võtan kätte, sest pole seda nagu eriti vaadanud, kuid tahaks huvi tekitada.

              Link

              Lisaks on ka muud infot, kui teisi asju menüüst vaadata.
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas Tanel


                Kel huvi on ning midagi teha pole võib sel aadressil vaadata ära kõik Losti osad 1. hooajast live streamina channel4 kodukalt. Ise ehk võtan kätte, sest pole seda nagu eriti vaadanud, kuid tahaks huvi tekitada.

                Link

                Lisaks on ka muud infot, kui teisi asju menüüst vaadata.
                \'


                Mingi jama, seal on ju ainult preview-d. Kõik on mingi 3:50 pikkad.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas manitaaz


                  Algselt postitas Tanel


                  Kel huvi on ning midagi teha pole võib sel aadressil vaadata ära kõik Losti osad 1. hooajast live streamina channel4 kodukalt. Ise ehk võtan kätte, sest pole seda nagu eriti vaadanud, kuid tahaks huvi tekitada.

                  Link

                  Lisaks on ka muud infot, kui teisi asju menüüst vaadata.
                  \'


                  Mingi jama, seal on ju ainult preview-d. Kõik on mingi 3:50 pikkad.
                  Krt on jah.

                  A no midagi saab ka sealt.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    kena filmi6htu oli eile,
                    Charlize Theron koguni 2 kanalilt

                    annette bening was robbed of the Oscar
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      käisin eile tudengipäevade raames vaatamas MATTI filmi. Super. minu kunagine lemmik sportlane. film oli üks parimaid, mis ma pika aja jooksul näinud olen. sobivad matti enda sõnad :\"Tämä on maailman paras elokuva\" Olen väga rahul.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Vaatasin ära filmi Requiem of a Dream. Pean ütlema et pole nii karmi, reaalset, mõtlemapanevat ja häirivat filmi näinud pärast Cidade de Deus\'t. Film oli nii jalustrabav et peale vaatamist istusin pool tundi rõdul ja tõmbasin suitsu. Karm reaalsus. Soovitan kõigil wannabe depressioonikatel see ära vaadata. Siis saate aru et teie elu ei olegi nii sitt...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas veltu69


                          Vaatasin ära filmi Requiem of a Dream. Pean ütlema et pole nii karmi, reaalset, mõtlemapanevat ja häirivat filmi näinud pärast Cidade de Deus\'t. Film oli nii jalustrabav et peale vaatamist istusin pool tundi rõdul ja tõmbasin suitsu. Karm reaalsus. Soovitan kõigil wannabe depressioonikatel see ära vaadata. Siis saate aru et teie elu ei olegi nii sitt...
                          mul see film juba natuke aega käes ja ootab vaba momenti, et ära vaadata... nüüd peaks võimalusi justkui tekkima, kuivõrd enam kooli suurt nagu pole

                          Aga see Matti meeldibki ilmselt ainult sellisel juhul, kui endal on Nykanen sümpaatne olnud kunagi... Pole mulle kunagi Soome suusahüppajad meeldinud ja ka film ei olnud suurem asi...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas veltu69
                            Soovitan kõigil wannabe depressioonikatel see ära vaadata. Siis saate aru et teie elu ei olegi nii sitt...
                            Täpne soovitus! Hästi on ülesehitatud loo kulg, kuidas pealtnäha suht süütutest asjadest äärmiste koledusteni jõutakse. Filmis keeratakse kuni lõpuni pidevalt vinti juurde ja näiteks minujaoks oli tolle vanamuti elektriravi vaatamine kordades räiget ebamugavustunnet tekitav, kui mõni lollakas õudukas, kus keegi kedagi sööb või katki kisub vms. Valitud muusika sellele filmi taustaks on samuti rusikas silmaauku. Annab palju juurde nendele äärmiselt hästi ülesvõetud ja kokkupandud stseenidele.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas -Marko-

                              Valitud muusika sellele filmi taustaks on samuti rusikas silmaauku.
                              Kronos Quartet - soovitan soojalt
                              Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
                              Cry welcome to the song.
                              And as it lifts you, time to move on.
                              We go!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Täna näitab TV3 minu jaoks maailma parimat filmi- Tavalised kahtlusalused (USA/Saksa 1995). Filmil on hea sü˛ee ning ka kurjategija on ootamatu. Asja teeb veel eriti mõnnaks Kevin Spacey kaasalöömine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X