320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Paneme siis ikka pildi ka ülesse:

    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Pean tunnistama, et Da Vinci koodi vaadates ei keskendunud suuremat Dan Browni vaadetele maailma asjade kohta, sest need on tema jaoks ilmselgelt mujalt mahakirjutatud trilleriideed ja vähe enamat. Püüdsin seda justkui filmi vaadata ja raamatut lugemata võib ju seda enam-vähem talutavaks põnevikuks pidada. Kuigi - kas Tom Hanks on tõesti alati olnud nii uskumatult igav ja ilmetu näitleja? Vist mitte, aga seekord oli ta seda küll. See vajutas oma pitseri kogu filmile. Söör Ianis oli ainsana elu, teistes näitlejates mitte.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Issand jumal. Hehe.

        See raamat ja film on ju fiction. Väljamõeldis.

        Eriti vaja seda analüüsida. Sama tobe nagu kiriku käitumine.

        Filmi lähen vaatama, raamat meeldis väga-väga-väga-väga.

        Teised tema teosed on suht saastad - tema esimene katsetus - Digital Fortress - oli täiesti jama. Ja kolmas raamat - Deception Point - ka päris halb.

        Erand on ehk teine katsetus - Angels and Demons -, mis oli täitsa loetav.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas Martin


          Issand jumal. Hehe.

          See raamat ja film on ju fiction. Väljamõeldis.

          Eriti vaja seda analüüsida. Sama tobe nagu kiriku käitumine.
          seda küll, kõik on fiction, aga inimesed kipuvad uskuma asju ja süüdistama kirikut salatsemises. sellest ka kõmu.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas Martin


            Issand jumal. Hehe.

            See raamat ja film on ju fiction. Väljamõeldis.

            Eriti vaja seda analüüsida. Sama tobe nagu kiriku käitumine.

            Filmi lähen vaatama, raamat meeldis väga-väga-väga-väga.

            Teised tema teosed on suht saastad - tema esimene katsetus - Digital Fortress - oli täiesti jama. Ja kolmas raamat - Deception Point - ka päris halb.

            Erand on ehk teine katsetus - Angels and Demons -, mis oli täitsa loetav.
            raamat küll fiktsioon, kuid teema aktuaalne. katoliku kirik ja selle erinevad vahvad allorganisatsioonid on ajaloost kuulsad oma vahendeid mittevaliva eesmärkide saavutamise metoodika poolest. Opus Dei vennad on Jesuiitliku Orduga võrreldes muidugi poisikesed, kuid päris puhtad pole nendegi käed.
            eks see ongi raamatu fenomeni ja kiriku paanika taga, et väljamõeldis on sellest ainult osa, see osa ei eraldu hästi, ning mingi osa sellest kiriku poolt puhtaks fiktsiooniks peetavast osast on ilmselt ka üsna lähedal tõele.
            ning see, et keegi on peetruse naiseks joonistanud on juba iseenesest lahe fakt.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Päris fiction see asi nüüd ka ju ei ole. Ma mõtlen muidugi seda ajaloolist tausta. Dan Brown võttis minu arvates aluseks siiski täiesti reaalselt eksisteerivad teooriad. Kahtlused \"Püha Õhtusöömaaja\" kohta on ju igati õigustatud. Raamat oli küll palju parem, nagu on alati raamatu järgi tehtud filmidega, aga film oli minu jaoks isegi päris hea. Nii halba muljet Tom Hanks mulle ei jätnud, tubli töö! Paul Bettany mulle meeldis väga!
              Deception Point ja Digital Fortress täiesti läbikukkumised ei olnud, täitsa arvestatavad lugemised. Aga Angels and Demons mulle kohati isegi meeldis rohkem, kui Kood. Ja Kood mulle meeldis väga-väga.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Sain eile ühe kirja:

                Tõde on kusagil olemas. Kirik varjab midagi koledat. See kõik on üks suur vale ja pettus. Kardan oma elu pärast! Mind jälitatakse, see võib olla minu viimane kiri Teile. Oleksin vist pidanud vait olema.

                siiralt teie Opus Dei nuhk.



                Ei tea mis ma sellest arvama pean
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  wayne\'s world, wayne\'s world party time, exellent. Wayne\'s World siis, vägaviis film.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    üldiselt minu pang. ei olnud ristija johannes, vaid lihtsalt johannes. sai natukene konsulteeritud kiriku inimestega. jutt on sisi da vinchi koodi püha ühtusöömaajast
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Vaatasin hiljuti kaht filmi

                      1) Clint Eastwoodi - Million Dollar Baby. Soovitan kõigile filmihuvilistele. 4oscarit kah saanud. parim film, parim rezizöör , parim naispeaosatäitja, parim kõrvalosatäitja. 9/10

                      2) Pöidlaküüdi käsiraamat galaktikas. Seda niiväga ei soovitaks. Suht igav oli, vaid paaris kohas võttis naeru lahti. Kui aega on siis võite vaadata, kuid elamust ei saa. 5/10
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Parim film mida ma siiamaani oma elus näinud olen on \"Da Vinci kood\" ülihea film, kuid selleks, et midagi aru saada tuleb väga pingsalt jälgida..soovitan

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas Zavjalov

                          Parim film mida ma siiamaani oma elus näinud olen on \"Da Vinci kood\"

                          No pole hullu, elad veel.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas Zavjalov


                            Parim film mida ma siiamaani oma elus näinud olen on \"Da Vinci kood\" ülihea film, kuid selleks, et midagi aru saada tuleb väga pingsalt jälgida..soovitan
                            Oi, see on küll võimas steitment. Kas \"Rambo\" ja Edward Woodi filmid on kindlasti ikka kõik nähtud juba?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas mcnamara


                              Algselt postitas Zavjalov


                              Parim film mida ma siiamaani oma elus näinud olen on \"Da Vinci kood\" ülihea film, kuid selleks, et midagi aru saada tuleb väga pingsalt jälgida..soovitan
                              Oi, see on küll võimas steitment. Kas \"Rambo\" ja Edward Woodi filmid on kindlasti ikka kõik nähtud juba?
                              rambo ramboks, aga klassika jäta rahule!
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas mcnamara


                                Algselt postitas Zavjalov


                                Parim film mida ma siiamaani oma elus näinud olen on \"Da Vinci kood\" ülihea film, kuid selleks, et midagi aru saada tuleb väga pingsalt jälgida..soovitan
                                Oi, see on küll võimas steitment. Kas \"Rambo\" ja Edward Woodi filmid on kindlasti ikka kõik nähtud juba?
                                Kui inimene pole näinud Flesh Gordonit, siis ta ei tea üldse, mis hea film tähendab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X