320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas vello99


    Paneme siis ikka pildi ka ülesse:

    kus on su saatkond, et sinna ette lippe põletama minna?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Veel üks film nähtud V for Vendetta. Siin mängib üks mu lemmiknäitleja Hugo Film ise selline klassikaline \"1984\" stiilis võimumäng. Nagu neid ikka on olnud. Minu meelest rohkem noortele suunatud film. Vaadatav, aga midagi vapustavat ei ole. 6/10.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas Zavjalov


        Parim film mida ma siiamaani oma elus näinud olen on \"Da Vinci kood\" ülihea film, kuid selleks, et midagi aru saada tuleb väga pingsalt jälgida..soovitan
        Oi, see on küll võimas steitment. Kas \"Rambo\" ja Edward Woodi filmid on kindlasti ikka kõik nähtud juba?
        Ah ära jaura. First Blood on väga väga hea film. Ülejäänud on juba kerge koomika aga see esimene osa on top notch.
        Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
        Cry welcome to the song.
        And as it lifts you, time to move on.
        We go!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Zaysen: \"Drop your weapons! Now! You have no chance of escape! Come forward! I wish to take you back alive! This is your last warning! The choice is yours!\"
          Colonel Trautman: \"What do you say John?\"
          Rambo: [loading his gun] \"Fuck \'em!\"

          Paremaks filmid minna ei saa....
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Eile oli võimalus näha jälle \"Pahat pojat\" nimelist linateost. Igati mõnus film, aga miks, oh miks küll TV 3 kahe esimese reklaami ajal filmil edasi lasi jooksta?

            Esmavaatajale võis arusaamatuks jääda, kuidas raha pliidialla sattus ja mis suhted ühel vennal selle postkontori tibiga olid. Müstika.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Oomen 6.6.6. seda tahaks näha

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Samas aga ka koos Pahade poegadega näidatud filmi ajal Kanal 2-es olnud mingi X-nimega teos oli kah hea. Donald Sutherland ikkagi

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas kyps


                  Eile oli võimalus näha jälle \"Pahat pojat\" nimelist linateost. Igati mõnus film, aga miks, oh miks küll TV 3 kahe esimese reklaami ajal filmil edasi lasi jooksta?

                  Esmavaatajale võis arusaamatuks jääda, kuidas raha pliidialla sattus ja mis suhted ühel vennal selle postkontori tibiga olid. Müstika.


                  Need jäid tõesti arusaamatuks Kõva sõna TV 3 poolt!

                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Te vist vähe TV3 vaatate, see üsna tavaline nali nende poolt. Antud kanal s..ub vaatajale pähe, kui aga saab.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas vincent


                      Te vist vähe TV3 vaatate, see üsna tavaline nali nende poolt. Antud kanal s..ub vaatajale pähe, kui aga saab.
                      aga vähemalt näitab meile kümneid puhastusvahendeid, millega selle sita ära peaks pühitud saama

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Praegu lõppes Kanal 2-s film Vutihiiglane (Mean Machine.) Kuigi film oli keskmine (6/10) sai näha palju häid ingilise filminäitlejaid. Jalgpallihullus vallutab maailma!!!
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          ma pole siia teemasse iidamastaadamast kirjutanud ja sel korral pikalt ei jaksakski kirjutada ja meenutada, aga küll paneks üles mõned soovitused filmisõpradele viimasel ajal meeldiva elamuse pakkunud filmidest:
                          1. jim jarmuschi \'night on earth\' öistest taksosõitudest los angeleses, new yorkis, pariisis, roomas ja, tõepoolest, helsinkis. kõigile neile, kellele on meeldinud mõni jarmuschi teos, eeskätt võib paralleele tuua \'kohvi ja sigarettidega\', ei pettu. ja üldse, tasub vaadata. ikkagi meie oma helsinkis viimane filmi pooltund. ja vägagi hästi mängitud sealsete näitlejate poolt, kusjuures.
                          2. woody alleni kaks krimidraamat. esmalt \'crimes and misdemeanours\', kuid veelgi enam soovitan vaadata vist siingi veel hiljuti kinodes jooksnud \'match pointi\'. kui esimesena nimetatu ei suuda suurt millegagi üllatada, alleni enda etteaste võtab minu jaoks veidike nö. thrilli maha, siis \'match pointis\' ta selle vea parandab. huvitav tüüp see j.r. meyers peategelasena. kvaliteetasi.
                          3. viimasel ajal vaadatud hitchcocki filmidest tõstaks esile \'rope\' nimelise pingedraama. väga kõvad osatäitmised ja geniaalne käsikiri, kõigest 80 minutit pikk, kuid närvid on pingul ka kõik see aeg.
                          4. \'hwal\' ehk \'vibu\', mis praegugi \'sõpruses\' jookseb on minu arust kauneim kim ki-duki senistest filmidest. vähe sõnu, nagu ikka, aga visuaalselt hämmastav. lõpp oli minu jaoks natuke liig ja ärritav, aga see oleneb vist ainult maitsetest. kui mahti, minge vaadake ilusat filmikunsti.
                          5. \'12 angry men\'... klassika, sõnu vist pole vaja.

                          ma parem lõpetan nüüd. ahjaa, suurim elamus oli kurikuulus triloogia sinine-valge-punane loomulikult: \'three colours\', aga seda on tõenäoliselt enamik juba näinud.

                          tänapäevakinost veel nii palju, et \'jarhead\' oli meeldiv üllatus, samal ajal kui \'munichilt\' oodanuks rohkem.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas mjkk


                            5. \'12 angry men\'... klassika, sõnu vist pole vaja.
                            Julgen täitsa soovitada ka sama linateose \'97. aasta remake\'i. Küll vaid telefilm, kuid ei jää originaalist palju maha. Jack Lemmonilt ja George C. Scottilt suurepärased rollid ning teisedki on tasemel - hea casting, mis antud stsenaariumi juures on ka kahtlemata kõige tähtsam.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Minu viimaseks vaadatud filmiks sai täna väga jõhker ning verine asi nimega Hostel. Asi räägib kolmest puhkajast, kes lähevad Bratislavasse keppi saama. Seal aga hakatakse neid järgemööda tapma kohas, kus iga tavaline vant saab suure raha eest suvalisi tegelasi surnuks piinata. Kohaliku väärtus oli 10 000$, eurooplase 15 000$ ning ameeriklase 25 000$. Filmis kasutati 150 gallonit verd, mis on liitritesse arvutatuna 567,8117676. Piina ning jõhkrust oli siin filmis ülimalt palju. Nõrganärvilistele ei soovita, kuid enda arust oli täiesti mõngel.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Seekordseks võikaks filmiks valisin psühholoogilise thrilleri-õuduka Saw. Igatahes, kel võimalust on, vaadake. Verd kahjuks niipalju pole, kui Hostelis, kuid hea film ikka. Õhtul peab teise osa ära vaatama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X