320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas Juveman


    Õudukad on lahedad

    Hell yeah!!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      A Nightmare On Elm Street 1-6

      Need filmid on suht nummid

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        lugesin täna SLõhtulehest \"Kariibi Mere Piraatide\" kohta
        Depp tõusis esimese osaga kui fööniks tuhast?
        no mida vittu, peale käärkätt on Depp koguaeg olnud a-kategooria filmitäht
        ja, et esimeselt osalt eeldati floppi?
        no qrt, kõik sellised perefilmid on juba eeldatavad kassatükid
        järgmine kord võiks artiklit teha isik, kes ikka tunneb asjast midagi
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          \"The Dukes of Hazzard\" , vot see vilm on kõva, Knoxville ja Seann William Scott on segased vennad, vilmis on nad tegelt cusins(eestikeeles sellele vastet ei tea ausaltöeldes), ja Jessica Simpson is a hottie . Vilm ise on absurdkoomiline, mulle igatahes meeldis sellestmillesttehaksesaia-ks. Ilusad naised ja autod ning nalja veel sinna otsa, mega

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Cousins peaks olema nõod

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas EgoTrip


              lugesin täna SLõhtulehest \"Kariibi Mere Piraatide\" kohta
              Depp tõusis esimese osaga kui fööniks tuhast?
              no mida vittu, peale käärkätt on Depp koguaeg olnud a-kategooria filmitäht
              ja, et esimeselt osalt eeldati floppi?
              no qrt, kõik sellised perefilmid on juba eeldatavad kassatükid
              järgmine kord võiks artiklit teha isik, kes ikka tunneb asjast midagi
              no a-kategooria tähendab enamasti seda, et näitleja võib oma osa eest küsida naeruväärsed mitukend miljonit. Depp enne kariibi seda siiski teha ei saanud, kuigi oli kindalsti väga hinnatud ja tuntud näitleja. Siiski tema nimi ju enne veel alati kassaedu ei taganud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                no kui mitte a-kategooria, siis väga tunnustatud ja kvaliteetne näitleja ikka
                lihtsalt mis närvi ajas, oli see \"tuhast tõusnud fööniks\"
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas EgoTrip


                  no kui mitte a-kategooria, siis väga tunnustatud ja kvaliteetne näitleja ikka
                  lihtsalt mis närvi ajas, oli see \"tuhast tõusnud fööniks\"
                  Seda maksa tähele panna, see lihtsalt inimlik lollus. Mida pole näind, seda pole olemas. No ja Depp eipolnd varem ju üheski n-ö suvefilmis mänginud, järelikult enne seda staar ei olnud ka. Madala inimese mõtlemine, kuid mis sa sopalehest ikka tahad saada.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Niih, ma soovitan Silent Hillsi ... sai täna pooljuhuslikult peale satutud, elamuse mulle andis, maybe sellepärast kuna õudukaid tavaliselt ei satu vaatama(mõni õuduka fanatt võib maha teha, pole ekspert), väga criipi ja omalaadne variant midagi nõiajahi teemal (sellel eelmise ja selle sajandi teemal). Ja isegi Lõpplahendus pole lihtsalt häppi end .

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Lõpp jäi minu jaoks Silent Hillis arusaamatuks ,et kas seal oli mingi ajavahe või ma ei tea
                      .

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        dimensioonivahe vast, minujaoks täitsa ootamatu ja seff lõpp

                        aga maybe see oli maapealne taevas

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas Juveman


                          The Hills Have Eyes

                          Sellist filmi käisin siis vaatamas kinos täna. Sisu nagu paljudel õudukatel ikka. Tore perekond võtab ette road tripi mööda riiki. Räbalas bensukas soovitab selle omanik perel maanteelt ära keerata, et säästa paar tundi sõitu. Kõik võtavad head soovitust meeleldi kuulda ning keeravadki liikluseta kõrvalteele. Mõne aja pärast juhtub autoga õnnetus, mille tagajärjel sõiduk kasutuskõlbmatuks muutub. Perekonna pea asub jalgsi tagasiteele bensaka poole, teine pereliige võtab suuna edasi. Ja siis hakkavadki juhtuma need igasugused hirmsad asjad, kuna seal kõrvalteel kõrbes mägede vahel ei ole nad sugugi üksi.

                          Säärase sisuga filme olen justkui päris päris mitu näind, ent miskipärast meeldis mulle ikkagi käesolev linateos. Pool tunnikest filmi keskel oli väga kift, süda lõi harilikust tempost kiiremaid lööke ja ärevus kestis kogu pooltunni, hetkekski katkemata.

                          Eks sellisele elamusele aitas kindlasti kaasa ka see, et ma filmilt midagi ei oodanud. Läksin kinno teadmata, mis filmiga üldse tegu on. Alles kohale jõudes sain teada, et õudukas. Filmi pealkirja vaatasin ka järgi alles nüüd koju jõudes. Vahepeal läks filmis igatahes nii ärevaks, et nii mõnigi noor neiu sellele vastu ei pidanud ja ohates kinost välja jalutas.

                          Üpris tobe filmi lõpuosa mu arvamust siiski ei mõjuta. Hädisest mobiiliärimehest saab ootamatult päästja, kes kolle ükshaaval elimineerib. Aga ei lasknud ma end sellest siis häirida, vahepealne pooltunnine elamus oli siiski piisav, et filmielamus kätte saada.

                          Õudukad on lahedad

                          mina olen näinud selle filmi originaalvarianti, kus bensukaomanik (kes oli sis põhi\"kolli\" isa tglt) ütles neile just, et stay on main road. Samuti püsis tapmisbalanss üsna ühtlaselt, kaks killi koerale ning ülejäänud 3 ellujääjat jagasid ülejäänute surmaau. aga noh, ju oli uusversioonis vaja nö. inetu pardipoja mudelit kasutada.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Mingi hullus ajas mind eile kinno vaatama Piraatide filmi järge. Selle suve \"oodatuim\" põnevusfilm.
                            Olge targemad ja ostke selle raha eest limpsu, õltsi ja jäätist.
                            Sellist sitta pole juba ammu näinud.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas Malfoy


                              Mingi hullus ajas mind eile kinno vaatama Piraatide filmi järge. Selle suve \"oodatuim\" põnevusfilm.
                              Olge targemad ja ostke selle raha eest limpsu, õltsi ja jäätist.
                              Sellist sitta pole juba ammu näinud.

                              Milleks selline kommentaar? Tundub, et sa ei saanud sellest filmist aru.
                              Usun pigem pikki ja argumenteeritud kommentaare kui ühelauselisi arvamusi.
                              Lihtsalt häirib, kui inimene arvab, et mina olen maailm ja lambist lahmima hakatakse.
                              Juba ainuüksi Johnny Deppi osatäitmine Jack Sparrowi rollis on nautimist väärt.

                              http://www.imdb.com/title/tt0383574/
                              http://www.postimees.ee/130706/esile...uur/208904.php


                              ps. Muide, homo tähendab kreeka keeles \"sama\" ja ladina keeles \"inimene\".
                              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                              I don’t care what you think of me!
                              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas Kebab
                                Usun pigem pikki ja argumenteeritud kommentaare kui ühelauselisi arvamusi.
                                Räägib mees, kes pasteerib foorumisse delfi kommentaare.

                                PotC2 on tõeliselt tüütu film. Esimene-film-tõi-sisse-teeme-paar-järge-veel-filmi etalon. Vähemalt tunni jagu liiga pikk film, \'aga nii lühikesi suvefilme teevad ju ainult peded\', nagu mu hea sõber ja respektaabel asjatundja selle peale ütles.

                                Mida on seal mitte aru saada? Peab olema suhteliselt raskekujuline päikesepiste, et nii lihtsakoelist sisu mitte ära jagada. Tiku, taku ja donald ehk tavaline disni. Ainult natuke rohkem kostüümidraamat ja stuudiol enam nutsu, et võimsam kärts ja mürts vahepeal unise vaataja üles ärataks. Ja no õnneks seesinane kärts ja mürts ka natuke heastab kogu seda klounaadi (JD ja tema ülepingutatud ekraanilvoolamine erilise \'naudinguna\'), rattas-sõidustseen oli eriti meeldejääv.

                                Aga noh, minu poolest võtke ka seda minu arvamust kui lambist lahmimist, sest säändse kuumaga ma ei suuda tühistest filmidest rohkem \'argumenteerida\'.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X