320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Sai soovitust järgitud ja kõik peale selle pika nimega IPA proovitud.
    teisel ringil õnnestus ka selleni jõuda. samuti hea, kuid ses osas nõus, et Amarillo neist parim on.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Eile hängisin Naisega Tartu kesklinnas ja sattusime mingi õllepoe peale, kohe Möku kõrval. Pugesime sisse ja kui müüja tuli abi pakkuma, küsisin kohe oma lemmikut ehk läti õlut. Oli vaid üks sort, Valmiermuiža tume, mille hele partner olla väidetavalt läti parim õlu, aga just otsa saanud. No minu lemmik on Užavas (hele, aga tume on ka hea), aga võtsin siis kaks Valmiera mõisa. 5.7%, maitselt paras naistekas, ma ütleks. Mitte halb, aga midagi oli puudu. Nüüd lõpetasin Saku Tumeda ja kurat, paremat tumedat pole veel saanud.
      Hele Valmiermuiža on tõsiselt hea õlu. Lätis saab teda ka päris odavalt, Eestis pannakse pudeli hinnale aga rahulikult paar eurot otsa.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        stok, järgmine kord kui õllepoodi satud, siis võta ikka rochefort 10

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Juba üle kahe kuu on minu kõrist alla liikunud vaid Baltika 0, kuigi jah päris õllest on asi ikka kaugel
          enne jooks suht ükskõik mida kui alkoholivabasid õllesid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Las panevad, maaletooja tahab ka kuidagi ära elada ju. See konkreetne maksis 2.50€, mekkimiseks ei ole sugugi kallis.
            Pigem on see aktsiisi süü.

            Kommentaar


              Sai ka Põrgus käidud, Hollandi õlled mekkisid tõesti hästi. Paha ei olnud ka see 7 pluss-kraadine koduõlu. Nõustun, et Amarillo oli üle prahi. Mingist hetkest muidugi maitset enam väga ei tunnetanud ja asi läks üle käte aga Põrgusse lähen igatahes tagasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                Pigem on see aktsiisi süü.
                Kui see vaid oleks nii. Õllepudeli hinnast moodustab aktsiis u 15 senti. Valmiermuiza ei ole Läti skeenes odavaim õlu. 2 nädalat tagasi sai käidud Riias baltikumi "suurimal" õllefestivalil. Kui tavalise lätlase (Uzavas, Bralis, Piebalgas, Alus Nams) sai kätte umbes 80 santiimi kuni 1 latt kann. Siis Valmiermuiza eest tuli välja käia 1.20 kohaliku raha. Ei kurtnud sugugi, sest juurdehindlus poe hinnale oli minimaalne. Erinevalt meist, kus tuima molliga köetakse hind ebareaalseks.

                Kommentaar




                  Sai siis täna see õlle ostetud. Arvestades hinda (6.39 pluss pant vist), oleks oodanud vähekene paremat maitset. Nisuõlu muidu iseenesest maitseb mulle, praegu tundub aga, et kraad ei istu (8.4). Iseenesest täitsa joodav asi, natukene kange ainult.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Vastupidiselt teist joon mina õlut, et purju jääda. Seega minule loeb vaid protsent. Soovitan Presidendi8... see on odav... see on joodav... see on presidendi8
                    "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Sai siis täna see õlle ostetud. Arvestades hinda (6.39 pluss pant vist), oleks oodanud vähekene paremat maitset. Nisuõlu muidu iseenesest maitseb mulle, praegu tundub aga, et kraad ei istu (8.4). Iseenesest täitsa joodav asi, natukene kange ainult.
                      Maitse asi, eks ole. esiteks pole tegu päris nisuõllega. Teiseks on minu jaoks selles õlles maitset küll ja küll ning paljud teised ühinevad mu arvamusega. Lisaks rikkalikule maitsele on sellel joogil ka suurepärane aroom. Ega sa pudelit liialt külmaks lasknud? Mis kangusesse puutub, siis kui pudeli pealt ei loeks, siis kaheksat kraadi küll ei pakuks, nagu paljude teiste Belgia õlledega.

                      Hinna poolest on ta Eestis veidi odavam kui teised "nišiõlled", aga eelmisel nädalal oli võimalus kohapeal 1.20 eest nullkomakolmene ostukorvi tõsta, mis rõõmustas nii hinge kui rahakotti.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Nüüd lõpetasin Saku Tumeda ja kurat, paremat tumedat pole veel saanud.
                        Võimalik, et juba sügisest saad võrdluseks proovida Põhjala ÖÖd. Ja kui nad ei peakski laiatarbeturule tulema, siis sealtsamast Möku kõrvalt ikka saad, silmad-kõrvad lahti oled ja nobe oled.

                        Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                        stok, järgmine kord kui õllepoodi satud, siis võta ikka rochefort 10
                        Ootab kapis juba kolm nädalat oma otsa. Kui ilmad sama suviselt jätkuvad, siis sobib soojenduseks kenasti.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Maitse asi, eks ole. esiteks pole tegu päris nisuõllega. Teiseks on minu jaoks selles õlles maitset küll ja küll ning paljud teised ühinevad mu arvamusega. Lisaks rikkalikule maitsele on sellel joogil ka suurepärane aroom. Ega sa pudelit liialt külmaks lasknud? Mis kangusesse puutub, siis kui pudeli pealt ei loeks, siis kaheksat kraadi küll ei pakuks, nagu paljude teiste Belgia õlledega.
                          Maitse poolest ei nõustu sinuga. Liiga kange oli siiski, kuid punni lahti tehes tuli päris hea lõhn sealt, isegi naine nõustus. Kuid nagu sa ütlesid, maitse asi. ei sobi mulle need vähe kangemad õlled. Lisaks sellele sai veel sass ostetud, mis mekkis vähekene paremini
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Kas keegi on mõnes poes Hoegaardenit müügil märganud?

                            Kommentaar


                              tartus näiteks Vertigo veinipoes, kaubahallis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aandres Vaata postitust
                                tartus näiteks Vertigo veinipoes, kaubahallis.
                                nojah, tartusse ei satu. tallinnas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X