320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Teiseks mini uudiseks on see, et Kochi Aidad, vanad soolalaod sadamas, on lõpuks hakanud oma õllesid tegema. Joachim ja Vunk kannatasid kah täitsa juua.
    Palusin Kochis ettekandjalt oma sarmikaima naeratuse saatel pindi Vunki. Too vaatas mind, nagu oleksin tellinud Bill Clintoni pea heeringakastmes, aga ütles, et noh, saab ka nii. Ja naases liitrise kannuga.

    Aga Vungil polnud viga. Võib ka liitri kaupa juua.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas dnb Vaata postitust
      nojah, tartusse ei satu. tallinnas
      Drink Shop kindlasti müüb ja minu arust ma nägin ka Järve Selveris.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Drink Shop kindlasti müüb ja minu arust ma nägin ka Järve Selveris.
        aitäh

        Kommentaar


          Algselt postitas aandres Vaata postitust
          tartus näiteks Vertigo veinipoes, kaubahallis.
          Pankrotis. Kinni.
          sigpic

          Kommentaar


            Ma ei tea, kas see nüüd suuremasi ilmutus on või juba teada värk, aga täna hakkasid Kadaka Selveri riiulitel silma Brewdogi toodangu esindajad. Täpsemalt siis Punk IPA, Hardcore IPA, Dead Pony Club, 5 A.M. Saint ja Libertine Black Ale. Hinnad alates 3,29+pant lahjemate eest ja kuskile 4,29+pant kanti vist kangemate eest.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Ma ei tea, kas see nüüd suuremasi ilmutus on või juba teada värk, aga täna hakkasid Kadaka Selveri riiulitel silma Brewdogi toodangu esindajad. Täpsemalt siis Punk IPA, Hardcore IPA, Dead Pony Club, 5 A.M. Saint ja Libertine Black Ale. Hinnad alates 3,29+pant lahjemate eest ja kuskile 4,29+pant kanti vist kangemate eest.
              järve selveris juba pikemat aega vist olnud. igatahes tore, et on selku lettidele ka jõudnud.

              Kommentaar


                Püha Andrust leidub kuskil poodides?

                Kommentaar


                  Põrgus on nüüd saadaval oma maja pruul nimega 'Esimene sorts'. Õnneks pole sellel midagi pistmist kunagise parmuõlu Saku Sortsuga, vaid tegu on päris tõsiseltvõetava ja ekstra humalase ale-tüüpi õllega. Võibolla nimetasid nad seda oma kavas isegi IPAks? Ei mäleta.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Saksamaa on endiselt väga tore riik.
                    Näiteks saab seal õlut juua toredas ümberehitatud tehase jahutustornis
                     
                    kannust
                    Kuid, võib ka poest osta
                     
                    hinnaga.

                    Isikikuks lempariks sai aga
                     


                    Leidsin selle lempari ka Selverist. Hind: 2,45+pant. Kolm korda kallim kui saksamaal...

                    Kommentaar


                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        hA.Le Koopia vs õige värk.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Ostsin täna oma esimese tumeda õlle. Siiani olen nagu aamen kirikus tarbinud tumedat kraami vaadimärjukesena ja klaasi panduna neid põlgava pilguga seiranud. Aga see Dublin ju täitsa hea.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kurb on vaadata, kui aluseks võetakse 1 'muriclaste veebileht, pritsitakse veits kommertsi juurde ja saadakse selline müstiline tabel.

                            "Esimene Sorts"- tume IPA, vägagi joodav kraam. Põrgu peakoka retsept, pruulitud Genikas. Ise nad veel päris rahul ei ole ja mõningaid vigu seal tõesti on ent siiski proovimist väärt. Käivad jutud, et varsti peaks neilt tulema ka üks porteri laadne õlu. Ootame.

                            Lisaks vanadele olijatele on turule tulnud uus tegelane. Vaikselt ja käratult juba 3 nädalat tegutsenud Spunka, Punane 1, Lasnamägi. http://www.spunka.eu/ Humulupu IPA, Dundulis Gyra ja Oatmeal stout olid täitsa kobedad joogid. Kali mekkis kah häste. Valik oli veel kesine (või juba otsas), aga rohkem kui nelja jooki neil kohapeal ei olnud. Müüakse nii tehases pakendatud PET pudelites, kui ka vaadist PET'i. Hinnad rahakotti auku ei teinud (erinevalt Pudelist).

                            Kommentaar


                              nii. Oleks vaja kingituseks osta mõned erilisemad õlled. Lisaks heale õllele (soovitatavalt hele) mängib olulist rolli ka kena disain. Kust ma saaks midagi sellist Tallinnas kätte? Tean, et on paar e-poodi, kust saaks tellida, aga hetkel kiire ja peaks olema pood, kuhu saaks füüsiliselt kohale minna kohe. On üldse selliseid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                nii. Oleks vaja kingituseks osta mõned erilisemad õlled. Lisaks heale õllele (soovitatavalt hele) mängib olulist rolli ka kena disain. Kust ma saaks midagi sellist Tallinnas kätte? Tean, et on paar e-poodi, kust saaks tellida, aga hetkel kiire ja peaks olema pood, kuhu saaks füüsiliselt kohale minna kohe. On üldse selliseid?
                                Drink Shop Müürivahe tänaval? (Ei ole üle pooleteise aasta Eestis elanud egaTallinnat külastades sinna konkreetsesse kohta sattunud, nii et ärge näkku lööge kui seda enam ei ole, aga loodetavasti James seal endiselt oma ärikest peab). Hea valikuga pood!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X