320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga rahvas mis "Karl"-ist arvate?

    Kommentaar


      minu jaoks ei kõlba.

      Kommentaar


        Mulle rääkis herra, et üritavad märtsist ametlikult turule tulla ja siis pole hind kah enam nii krõbe.
        Siltide eest tuleb kiita tõepoolest.
        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Hampelmanni nelipäkk jõudis minuni. Eksklusiivsust lisab asjaolu, et pudelid on 0.33, mis teeb asja kolm korda kallimaks kui Õllenaudi tooted. Nii peent kraami enne jõululaupäeva ei julgegi mekkida, aga vähemalt saab kuiva suuga tõdeda, et siltide disainiga on nähtud palju vaeva, nagu ka õllede nimetamisega. Nelipäkist leiab järgmised kesvamärjad:

        1. "Hull, kui lehm lõhkuma hakkab", kama stout, 6,9%
        2. "Mooramaamees peksab setukat", American Brown Ale, 4,9%
        3. "Armastuskiri Ladina-Eestist", IPA kadakamarjade ja sookailuvartega, 5.6%
        4. "Jooksja riist ei pea vett", Cream Ale, 5,2%

        Kuuldavasti ei pruuli Hampelmann oma õllesid ise, vaid tellivad selle teenuse väljast. Retseptid olla aga omad ja patenteeritud.
        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          minu jaoks ei kõlba.
          Kurat, olengi aru saanud, et ma üks vähestest kellele Karl meeldib, ainult isa hakkas Karli jooma peale seda kui üks kord kuuspakiga tema poole läksin...
          Pole muidu heleda õlle fänn, aga see on hea minu meelest

          Kommentaar


            Algselt postitas 47 Vaata postitust
            Kurat, olengi aru saanud, et ma üks vähestest kellele Karl meeldib, ainult isa hakkas Karli jooma peale seda kui üks kord kuuspakiga tema poole läksin...
            Pole muidu heleda õlle fänn, aga see on hea minu meelest
            Cannu on curmaan, talle meeldib Saku Originaal.

            Kommentaar


              Algselt postitas 47 Vaata postitust
              Aga rahvas mis "Karl"-ist arvate?
              Lihtne hele õlu ja käib küll. Originnist näiteks minu meelest parem, premiumiga suht samal pulgal, kui leviõlledega võrrelda.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Cannu on curmaan, talle meeldib Saku Originaal.
                ma jooks enne jalka kõrvale piima või mehukatit, kui orikat limpsima hakkaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ma jooks enne jalka kõrvale piima või mehukatit, kui orikat limpsima hakkaks
                  Vatta misteika tu meika.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    kui leviõlledega ....
                    Mulle meeldib see sõna! Makrolaager, mainstream õlu, suurtehase toodang, Sakucoq jne on kohmakad. Aga mis see täpne definitsioon võiks olla?
                    Leviõlu- üldnimetus (laager) tüüpi õludele, mida iseloomustab odav hind, vesine linnasemaitse ja lõhn ning piiramatu reklaam ja kättesaadavus kaubanduses? (kohmakas, tehke paremaks palun!)

                    Kommentaar


                      Rukkirääk is back!



                      Endiselt väga maitsev. Proovisin siit teemast leida üles eelmiset postitused antud õlle kohta, kuid ei leidnud. Kui keegi teine viitsib seda teha, siis võiks ta need siia postitada.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        See Rukkirääk on kõige rõvedam asi, mis mu keelt on kunagi puudutanud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Küsimus seoses Põhjala toodanguga neile, kes on saanud juua erinavate partiide Ööd ja Rukkirääku.

                          Kas on tunda olnud kvaliteedi muutumist?
                          Ise olen proovinud neid mõlemat ühe korra kõige hiljutisematest partiidest ja enam seda teha ei kavatse. Rukkirääk sai kuidagimoodi ära joodud, aga Ööd, milles oli eriti räigelt tunda alkoholi järelmekk, sai alla vägistatud kõigest mõned lonksud.

                          Kommentaar


                            Rabaõlu - https://www.facebook.com/pages/Raba-...08529889254743
                            Mia san mia

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kasutaja789 Vaata postitust
                              Küsimus seoses Põhjala toodanguga neile, kes on saanud juua erinavate partiide Ööd ja Rukkirääku.

                              Kas on tunda olnud kvaliteedi muutumist?
                              Ise olen proovinud neid mõlemat ühe korra kõige hiljutisematest partiidest ja enam seda teha ei kavatse. Rukkirääk sai kuidagimoodi ära joodud, aga Ööd, milles oli eriti räigelt tunda alkoholi järelmekk, sai alla vägistatud kõigest mõned lonksud.
                              viimane Öö oli tõesti kuidagi üle keeratud. see ei olnud enam õlu. arvatavasti siiski mu enda probleem. eks kvaliteet kõigub.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Mulle meeldib see sõna! Makrolaager, mainstream õlu, suurtehase toodang, Sakucoq jne on kohmakad. Aga mis see täpne definitsioon võiks olla?
                                Leviõlu- üldnimetus (laager) tüüpi õludele, mida iseloomustab odav hind, vesine linnasemaitse ja lõhn ning piiramatu reklaam ja kättesaadavus kaubanduses? (kohmakas, tehke paremaks palun!)
                                Kindlasti lihtsus, (arusaamatu)populaarsus, võimalikult neutraalne ja vähe vastukaja esile kutsuv maitse ja laialdane reklaam.
                                Eks leviõlle mõte ongi olla popp ja haaratav võimalikult laiale sihtgruppile, ehk siis peaks maitsema nagu enam vähem kõigile.
                                Ja eeldades, et siin teemas käib postitamas juba erudeeritud ja teadlikum õlletarbijate sihtgrupp, siis on ka normaalne, et leviõlled ei ole populaarseim maitse eelistus. Toonitan veelkord, et tegemist ei ole ilmtingimata halvustava terminiga.

                                Õlle joomisest ka. Haarasin eile teel tagasi koju ühest Läti tanklast kesvamärga. Valik oli vägev ja võttis kirjuks silmad, valisin 2 purki Aldarist. Juua kõlbas küll aga hommikuks toimetas kohale paraja peavalu, nagu lätlastel kombeks.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X