320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ekspressi lisaleht "Terve pere", selle esikaanel suurelt McDonaldsi reklaam. Armas.
    mäkil oli endal ka talvel väga ebaterve reklaam. uus tervislik seaburger vms. oleks mul pildistav telefon või arbuus, siis saaks täpselt meelde tuletada.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Ekspressi lisaleht "Terve pere", selle esikaanel suurelt McDonaldsi reklaam. Armas.
      Mulle meenus sellega, et aastate eest mingid karskusaktivistid vingusid kui lettidele saabus kärakas nimega "Tütrekese viin."

      Kommentaar


        Sisu kuulub muidugi pigem "liiga kurb" sektorisse aga visuaalid on head.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Aadu&co
          http://www.naine24.ee/808142/rootsi-...ega-tudrukuid/

          Nicolaigardeni juhataja jutt sellest, et ka mehe puhul on okei olla arg, pani mind aga meenutama paari kuu tagust juhtumit, kui sattusin ühes Kopli poes nägema, kuidas purjus mees ründas naismüüjat. Kas oleks tõesti olnud okei, kui ma oleks appi minemise asemel nutma puhkenud?

          Rajalin ja tema kolleegid jäid mõttesse ja selget vastust ma ei saanudki.
          Sa loed naine24.ee'd või? Veits gei.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Skele korv.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Skele korv.

              Kommentaar


                Ma annan Aadule ise vastuse - sellises situatsioonis pole vahet kas oled mees või naine, küsimus on isiku julguses.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aadu&co
                  http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=64273463


                  Teisipäeval, kui Harju maakohtu saali number 302 sisenes raudus kätega ülbelt muigav sonimütsis neeger, surisesid kaamerad ja sähvisid välklambid sama tempokalt kui vanal heal ajal.

                  Tuleb välja et, neeger on siiski ametlik sõna meil.

                  P.S Martin selle võid ka lisada ja pane see neegrid listi.
                  http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=neeger&F=M
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      MEHED. OLGE VALVSAD!!!!

                      Ma ei tea, kui paljud teist teevad oma sisseoste supermarketites, aga
                      mõtlesin, et hoiatan teid, et teiega ei juhtuks see, mis juhtus minuga.
                      Nimelt sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks, mille ohvriteks on
                      sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib.
                      Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2
                      tõesti hea välimusega kahekümnendates neidu, kes esitlevad ennast
                      kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su
                      auto esiklaasi. Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja
                      hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu
                      autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia
                      nad hoopis koju. Muidugi oled nõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu
                      ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks
                      neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi
                      suuseksiga.
                      Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti.

                      Asi tundub olevat organiseeritud ja laialt levinud. Minugi rahakott
                      varastati esmaspäeval, teisipäeval, kaks korda kolmapäeval, eile ja ilmselt
                      varastatakse ka täna.

                      Seega olge ettevaatlikud!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        http://www.youtube.com/watch?v=NicD9Sd96lM

                        koloriitne tüüp
                        .
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aadu&co

                          P.S Erilised tervitused martinile.
                          Ja mina lugesin "Etnilised tervitused"
                          308

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Ja mina lugesin "Etnilised tervitused"
                            see postitus on juba iseenesest siin teemas kohta väärt.

                            ja ühtlasi on leitud ebatervest huumorist parem paik wulffile.

                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ma tean, et olen ise sama ekslik, aga ikkagi on see PM tekst liiga hea, et mitte kopeerida.

                              Kuressare ja Tammeka mängisid viiki
                              08.05.2012 21:12
                              Meistriliiga 6. vooru järelepeetud kohtumine FC Kuressaare ning Tartu Tammeka vahel jäi 1:1 viiki. Tänu teenitud ühele punktile pääsesid tarltalsed tabeli viimasest positsioonist.

                              Kuressaarele asus avapoolajal Greger Könninge tabamusest juhtima, kuid kolme punktivõtta ei õnnestunud, sest vahetusmees Mikk Valtna lõi teisel poolajal viigivärava.

                              Kommentaar


                                mis selle "vahetusmehega" on?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X