320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liiga hea...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    mis selle "vahetusmehega" on?
    Lihtsalt värava lõi siiski põhimees Siim Valtna, mis oli ka igal pool mujal kirjas.

    Kommentaar


      "Tammearu lisas, et komandode ümberkorralduse eesmärk on organisatsiooni jätkusuutlikkus ja senisest parema teenuse pakkumine senisest suuremale hulgale elanikkonnast. "

      Päästeamet keelas päästekomandodel austusürituse korraldamise, mille käigus lülitatuks tööle ka päästetehnika alarmseadmed. Päästeameti sõnul on tegu leinaseisakuga ning pole seetõttu kohane.


      Ajuvaba, ja selline vend siis on päästeameti peadirektori asetäitja.
      Last edited by RVN; 15.05.12, 21:49. Põhjus: parandus
      .

      Kommentaar


        Tammearu on pelgalt peadirektori asetäitja. Peadirektor ise on veel hullem uugu
        308

        Kommentaar


          Kas Kõlvarti ema pidas Kõu ruuterit pealtkuulamisseadmeks?

          Kommentaar


            Inglaste olümpialootus Jessica Ennis jooksis Manchesteris toimunud võistlustel 100 meetri tõkkejooksus uue isikliku tippmargi 12,75. Paraku see rekordina kirja ei lähe, sest kohtunikud unustasid ühe tõkke maha panna.

            Korraldajad panid rajale üheksa tõket reeglitepärase kümne asemel.

            Inglaste olümpialootus Jessica Ennis jooksis Manchesteris toimunud võistlustel 100 meetri tõkkejooksus uue isikliku tippmargi 12,75. Paraku see rekordina kirja ei lähe, sest kohtunikud unustasid ühe tõkke maha panna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fixer Vaata postitust
              Inglaste olümpialootus Jessica Ennis jooksis Manchesteris toimunud võistlustel 100 meetri tõkkejooksus uue isikliku tippmargi 12,75. Paraku see rekordina kirja ei lähe, sest kohtunikud unustasid ühe tõkke maha panna.

              Korraldajad panid rajale üheksa tõket reeglitepärase kümne asemel.

              http://sport.delfi.ee/news/kergejous....d?id=64423098
              Mõned aastad tagasi pandi Eesti meistrivõistlustel üks tõke rohkem maha
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Ma ei tea, kas see liiga hea just on ... aga

                    Canal oficial do maior festival de música e entretenimento do planeta. Um sonho que começou em 1985 e entrou para história de muitos. Paixão, transformação, diversidade e, é claro, muitos shows. Venha viver momentos inesquecíveis!


                    Siia streamitakse Rock In Rio festivali... ja kohe on lavale tulemas Metallica
                    Ma lükkan igastahes telku läpparile sappa ja hakkan suurelt ekraanilt vaatama !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      Ma ei tea, kas see liiga hea just on ... aga

                      Canal oficial do maior festival de música e entretenimento do planeta. Um sonho que começou em 1985 e entrou para história de muitos. Paixão, transformação, diversidade e, é claro, muitos shows. Venha viver momentos inesquecíveis!


                      Siia streamitakse Rock In Rio festivali... ja kohe on lavale tulemas Metallica
                      Ma lükkan igastahes telku läpparile sappa ja hakkan suurelt ekraanilt vaatama !

                      Aitähh. Kõrtsust koju tulles ja täiesti kogemata siia teemasse komistades on see päeva leid.

                      Kommentaar


                        Mis juhtub kui saata NBAs mängiv Kyrie Irving vanamehe maskeeringuga noorte täkkude vastu kossu mängima
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Sobib vist siia isegi paremini kui heade linkide teemasse. Kuidas 2 eesti meest läksid 38a vana ameeriklasega venemaale motoshowle

                          Just another WordPress.com site

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Pole minuga juhtunud, aga hea ikkagist.

                              "Käisin täna Rimis, et osta 20 kg kott Pedigree koeratoitu. Järjekorras seistes küsis mu taga seisev naine, kas mul on koer. Mida kuradit ta ometi mõtles, elevanti pean kodus? No igaljuhul otsustasin oma igavasse ellu lisada vähe vürtsi. Ma ütlesin naisele, et ei, mul ei ole koera, vaid olen otsustanud uuesti alustada Pedigree-dieediga. Lisasin, et see ei pruugi olla hea mõte, sest ... eelmine kord lõpetasin ma haiglas, kuid teisest küljest olin kaotanud 25 kilo selleks ajaks kui märkasin intensiivravi osakonnas, kanüül mõlemas käes ja voolik igas augus mis kehal leidub. Ma ütlesin naisele, et dieet töötab nii, et topitakse taskud Pedigreed täis ja igakord kui näljatunne üllatab visatakse paar tükikest suhu. Pedigree on täielikult tasakaalustatud toit, nii et dieet töötab väga hästi. (Selleks ajaks kuulaks kogu järjekord kõrvad kikkis) Naine küsis õudusega, kas olin sattunud intensiivravi osakonda, kuna sain koeratoidust mürgituse. Vastasin, et sugugi mitte: olin astunud ettevaatamatusest sõiduteele nuusutades armsa kuldse retriiveri perset ja auto sõitis must üle. Ees seisev mees naeris nii kövasti, et ma olin täiesti kindel, et ta saab infarkti. Kaupluse juhataja kutsuti kohale ja mul keelati edaspidi Rimisse minna. Homme lähen Selverisse..."

                              Kommentaar




                                fucking travel!
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X