320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eksamid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
    Sai enda proovile panekuks ka nüüd aastaid peale kooli lõpetamisest matemaatika eksam tehtud. Sain 51 punkti ja olen rahul
    kõik saavad nii vähe, palju parimad vennad said?

    Kommentaar


      Algselt postitas dnb Vaata postitust
      kõik saavad nii vähe, palju parimad vennad said?
      Eksam oli täiesti tehtav. Usun, et need, kes seda koolipingist tegema suundusid ja tunnis vähegi kaasa töötasid, said vähemalt 70+ punkti...Muidugi nende tulemusi võis pinge vms halvata.
      Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

      Kommentaar


        Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
        /.../ pühapäevast neljapäevani peaks non-stop õpe toimuma, et kaotatud aega tagasi teha /.../
        Võib-olla on asi lihtsalt minus. Ilmselt ongi. Aga ma ei ole iialgi adunud nende eksam-tuleb-pean-ööd-läbi-õppima tüüpide olemust. Mida te õppeaasta jooksul tegite?

        Ma läksin aastat 15 tagasi (siin küll keskkoolist jutt, ma saan aru, et ülevalpool hetkel tudengid arutlemas) kirjandit kirjutama pohmas peaga otse biitmuusikaõhtult (oli meil selline tore üritus väikeses maakohakeses, teismeline Eplik esines ja puha) ja sain 9/10. Sama väsinuna läksin ajalugu tegema, sain 89/100. Bioloogiat ma üldse ei punnitanudki, medaleid taga ei ajanud ja aine ka ei huvitanud, 65/100. Inglise keel 99/100, sealjuures imestan siiani, et eksamilt välja ei visatud, viinalõhn käis nokast välja nagu vendadel Tõnistetel...

        Ehk siis - mida tuupida? Milleks?

        Ei halvusta kedagi, lihtsalt täitsa siirast huvist küsin. Võib-olla ma olen ise lihtsalt mingi värdeksemplar.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Võib-olla on asi lihtsalt minus. Ilmselt ongi. Aga ma ei ole iialgi adunud nende eksam-tuleb-pean-ööd-läbi-õppima tüüpide olemust. Mida te õppeaasta jooksul tegite?

          Ma läksin aastat 15 tagasi (siin küll keskkoolist jutt, ma saan aru, et ülevalpool hetkel tudengid arutlemas) kirjandit kirjutama pohmas peaga otse biitmuusikaõhtult (oli meil selline tore üritus väikeses maakohakeses, teismeline Eplik esines ja puha) ja sain 9/10. Sama väsinuna läksin ajalugu tegema, sain 89/100. Bioloogiat ma üldse ei punnitanudki, medaleid taga ei ajanud ja aine ka ei huvitanud, 65/100. Inglise keel 99/100, sealjuures imestan siiani, et eksamilt välja ei visatud, viinalõhn käis nokast välja nagu vendadel Tõnistetel...

          Ehk siis - mida tuupida? Milleks?

          Ei halvusta kedagi, lihtsalt täitsa siirast huvist küsin. Võib-olla ma olen ise lihtsalt mingi värdeksemplar.
          Nõustun, õnneks või kahjuks tundub, et eksamiks eraldi ongi pea võimatu õppida. Kõik tuleb ikka korralikust kooliskäimisest ning loomulikust intelligentsist. Tegin sel aasta kõik riigieksamid ära ning ei saa küll õelda, et nendeks õppimine töös endas mingit kasu oleks andnud. Heaks näiteks on see, et ajaloos vist ei küsitudki mitte ühtegi aastaarvu..

          Kommentaar


            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Võib-olla on asi lihtsalt minus. Ilmselt ongi. Aga ma ei ole iialgi adunud nende eksam-tuleb-pean-ööd-läbi-õppima tüüpide olemust. Mida te õppeaasta jooksul tegite?
            http://en.wikipedia.org/wiki/Student_syndrome

            Kommentaar


              Ega kirjandiks ja inglise keeleks viimaste päevadega midagi õppida ei olegi. Need tulevad loomulikult või ei tule üldse. Mata ja ajalooga on enam-vähem sama lugu, aga mõningad asjad peab ikka vist üle vaatama.

              Öö läbi õppimisest ei saa ise ka aru, aga kui ülikoolis tuleb mõnes aines kõik pähe õppida, siis vist peab une loovutama. Ise õpin küll vähemalt sellist asja, kus A saamiseks peavad kõik asjad peas olema. Kuna ise öösel ei õpi, siis eksamitel üle C väga ei saa ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Ma läksin aastat 15 tagasi (siin küll keskkoolist jutt, ma saan aru, et ülevalpool hetkel tudengid arutlemas) kirjandit kirjutama pohmas peaga otse biitmuusikaõhtult (oli meil selline tore üritus väikeses maakohakeses, teismeline Eplik esines ja puha) ja sain 9/10. Sama väsinuna läksin ajalugu tegema, sain 89/100. Bioloogiat ma üldse ei punnitanudki, medaleid taga ei ajanud ja aine ka ei huvitanud, 65/100. Inglise keel 99/100, sealjuures imestan siiani, et eksamilt välja ei visatud, viinalõhn käis nokast välja nagu vendadel Tõnistetel...
                hmm, mis bändiga eplik 15 aastat tagasi esineda võis? claire's birthday loodi vist 1998. puhas uudishimu küsimus.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                  Sai enda proovile panekuks ka nüüd aastaid peale kooli lõpetamisest matemaatika eksam tehtud. Sain 51 punkti ja olen rahul
                  Algselt postitas dnb Vaata postitust
                  kõik saavad nii vähe, palju parimad vennad said?
                  Mu sõprade-tuttavate hulgas olid ikka üpris nukrad tulemused. Ja seejuures pole tegu olnud rumalate inimestega, vastupidi. Ei tea, mis värk. Huvi pärast tahaks üle-eestilist statistikat näha.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Võib-olla on asi lihtsalt minus. Ilmselt ongi. Aga ma ei ole iialgi adunud nende eksam-tuleb-pean-ööd-läbi-õppima tüüpide olemust. Mida te õppeaasta jooksul tegite?

                    Ma läksin aastat 15 tagasi (siin küll keskkoolist jutt, ma saan aru, et ülevalpool hetkel tudengid arutlemas) kirjandit kirjutama pohmas peaga otse biitmuusikaõhtult (oli meil selline tore üritus väikeses maakohakeses, teismeline Eplik esines ja puha) ja sain 9/10. Sama väsinuna läksin ajalugu tegema, sain 89/100. Bioloogiat ma üldse ei punnitanudki, medaleid taga ei ajanud ja aine ka ei huvitanud, 65/100. Inglise keel 99/100, sealjuures imestan siiani, et eksamilt välja ei visatud, viinalõhn käis nokast välja nagu vendadel Tõnistetel...

                    Ehk siis - mida tuupida? Milleks?

                    Ei halvusta kedagi, lihtsalt täitsa siirast huvist küsin. Võib-olla ma olen ise lihtsalt mingi värdeksemplar.
                    Ma eeldan, et 15. aastat tagasi polnud see eksamite tase nii kõrge kui praegu - eriti reaalainete puhul.

                    Milleks tuupida? See kõik oleneb ju inimesest. Mõnele piisab sellest, et ta hoiab loengus/tunnis oma kõrvad lahti. Teised vajavad aga rohkem aega, et kogu õppematerjal endale selgeks teha - siin ka see vahe, et üks tuubib enne eksameid, teine mitte.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                      hmm, mis bändiga eplik 15 aastat tagasi esineda võis? claire's birthday loodi vist 1998. puhas uudishimu küsimus.
                      Ta oli siis täitsa koolipoiss alles vist, ma usun, et ta mingi koolibändiga käis vast? Oli selline imeliku soenguga tagasihoidlik poiss, keda kohalikud punakaelad hirmsasti uhmerdada tahtsid kultuurimaja ees, sest, noh, ta oli ju erinev ja erinevatele tuleb turpi sõita!

                      Kui ma nüüd ei eksi, siis see aeg oli siukse bändi nagu The Claymakers tippaeg. Eplik muidugi seal polnud, aga mõtsin lihtsalt, et ehk aitab sul ajajoont paika panna. Aga jah, ise arvan pigem, et Eplik oli mingi oma koolipundiga väljas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Ta oli siis täitsa koolipoiss alles vist, ma usun, et ta mingi koolibändiga käis vast? Oli selline imeliku soenguga tagasihoidlik poiss, keda kohalikud punakaelad hirmsasti uhmerdada tahtsid kultuurimaja ees, sest, noh, ta oli ju erinev ja erinevatele tuleb turpi sõita!

                        Kui ma nüüd ei eksi, siis see aeg oli siukse bändi nagu The Claymakers tippaeg. Eplik muidugi seal polnud, aga mõtsin lihtsalt, et ehk aitab sul ajajoont paika panna. Aga jah, ise arvan pigem, et Eplik oli mingi oma koolipundiga väljas.
                        ahaa, okei, tänud, väga põnev. kas claymakers oli tol ajal alternatiivskeenes põhitegija ja/või murdis ka veidike juba mainstream'i? ma olen neid legendaarse 1993 aasta indikogumiku "sue darling" pealt kuulnud, aga üldiselt olen ma liiga noor, et 90ndate lõpu bändide käekäikudest midagi teada (kui nüüd 7 vapra hitid ja mõned obvious alternatiivasjad nagu borax välja jätta).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                          ahaa, okei, tänud, väga põnev. kas claymakers oli tol ajal alternatiivskeenes põhitegija ja/või murdis ka veidike juba mainstream'i? ma olen neid legendaarse 1993 aasta indikogumiku "sue darling" pealt kuulnud, aga üldiselt olen ma liiga noor, et 90ndate lõpu bändide käekäikudest midagi teada (kui nüüd 7 vapra hitid ja mõned obvious alternatiivasjad nagu borax välja jätta).
                          Claymakers oli tol ajal vist võib öelda oma suhtelise populaarsuse tipul. Gig'e oli neil ikka mõnusalt, igal vähegi tummisemal üritusel olid nad kohal. Tolle aja kohta väga kõva sõna oli naistrummari kasutamine. Bändi süda oli Jaarmann, bassimees, tema esinemisstiil oli väga mõnus. Eks nad muidugi pigem selline Tartu sõprade punt olid, aga seal tunti neid see-eest hästi ja olid alati oodatud. Seega oli nende näol vist tegu sellise kerge fusiooniga alternatiivist ja meinstriimist, ma arvan. Tartu on siukseid punte alati tootnud muidugi... Speculative Rock'n'Roll Band, Crybaby jne.

                          Tol nimetet biitmuusikaõhtul enne lõpukirjandit ma vandusin endale, et kaks õlut ja koju tuttu. Ja noh, siis tuli Claymakers peale. Asi lõppes sellega, et kaotasin prillid ära, põrkasin ringi nagu kummipall ja õhtust sai sujuvalt hommik koos väga õllese peavaluga. Ja kirjandiga. Olid ajad, oli jaksu... Oeh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RedMike Vaata postitust
                            . Seda nõmedam oli aga kooli suhtumine, kuna katseeksami hinne võrdsustati minu arusaamise järgi terve kursusehindega. Mis on minumeelest veidi ebaõiglane. 21. KK käib siis jutt.
                            Kõikidele koolidele edastati sõnum, et antud töid ei tohi hinnata ega kedagi seepärast koolist välja visata...
                            Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                            Kui siin juba eesti keele eksamist räägiti, siis sain 71 punkti ja hinne 5 jäi kahjuks kirjandi taha, kust tuli ainult 21 punkti. Muidu on kirjandi eest alati maksimum tulnud, aga no mis sa teed. Kui teiste ülesannete lahendamisele läheb 2 tundi, siis kirjandi ajaks enam mõte enam lihtsalt ei töötanud : p
                            Kui põhikoolis ka ei suuda eesti keelt viiele teha, siis peab küll päris sooda olema..
                            Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
                            Nõustun, õnneks või kahjuks tundub, et eksamiks eraldi ongi pea võimatu õppida. Kõik tuleb ikka korralikust kooliskäimisest ning loomulikust intelligentsist. Tegin sel aasta kõik riigieksamid ära ning ei saa küll õelda, et nendeks õppimine töös endas mingit kasu oleks andnud. Heaks näiteks on see, et ajaloos vist ei küsitudki mitte ühtegi aastaarvu..
                            Ajaloo gümnaasiumi materjali on vägagi võimalik paari õhtaga pähe õppida, ilma, et oleks midagi erilist kuulanud tunnis. Lõpeta targutamine loomuliku intelligentsi või kõrvad-peas olevuste kohta..
                            Algselt postitas rainis007
                            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Võib-olla on asi lihtsalt minus. Ilmselt ongi. Aga ma ei ole iialgi adunud nende eksam-tuleb-pean-ööd-läbi-õppima tüüpide olemust. Mida te õppeaasta jooksul tegite?

                              Ma läksin aastat 15 tagasi (siin küll keskkoolist jutt, ma saan aru, et ülevalpool hetkel tudengid arutlemas) kirjandit kirjutama pohmas peaga otse biitmuusikaõhtult (oli meil selline tore üritus väikeses maakohakeses, teismeline Eplik esines ja puha) ja sain 9/10. Sama väsinuna läksin ajalugu tegema, sain 89/100. Bioloogiat ma üldse ei punnitanudki, medaleid taga ei ajanud ja aine ka ei huvitanud, 65/100. Inglise keel 99/100, sealjuures imestan siiani, et eksamilt välja ei visatud, viinalõhn käis nokast välja nagu vendadel Tõnistetel...

                              Ehk siis - mida tuupida? Milleks?

                              Ei halvusta kedagi, lihtsalt täitsa siirast huvist küsin. Võib-olla ma olen ise lihtsalt mingi värdeksemplar.

                              Arstiteaduses tuupimata kukud välja lõpuks või siis on hinded väga kehvad. Materjali, mida töödeks ja eksamiteks peab valdama, on oluliselt rohkem kui enamikes erialades. 4 päeva enne eksamit õppida pole ikka päris see, et õpin ühe õhtuga, aga on ka neid allnightereid ette tulnud. See on muidugi minu laiskuse süü, et ma sujuvalt varem õppima ei viitsi hakata. Keskkooli ja põhikooli eksamiteks ma ka eriti ei õppinud ja läks hästi, nii et ei võrdleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                                Kui põhikoolis ka ei suuda eesti keelt viiele teha, siis peab küll päris sooda olema..
                                Aitäh, soovituse eest.

                                Endal olid siis 3 eksamit sellised:
                                eesti keel: 4
                                matemaatika: 3
                                inglise keel: 3

                                Kui matemaatikast pole mõtet rääkida(9. klasside peale ainult üks 4), siis inkas see kuulamisülesanne oli selline, et sealt üldse midagi aru ei saanud. Lihtsalt mingi tont luges mingisuguse sahina saatel..
                                Adiós amigos

                                Kommentaar

                                Working...
                                X