320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pokker Internetis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nojah, tegelt tahaks ikka mängida. pean uurima, et kui raha peale ei tee, et äkki saan ka kaasa lüüa.

    Kommentaar


      ehk siis, peale järgmist turnat saab ka uustulnuk sisse trügida ennast?
      tuleks mingi vote vms teha kes üldse osaleda tahaks ja siis panna sinna pool saadud numbrist otsa, ehk tahaks keegi kutsuda veel mõnda sõpra vms, no tegelikult pole süsteem minu mõelda, aga jah, mängida võiks siiski normaalsed vennad (viitan sellele, et neti-pokkeris pre-flop all in on bulllshiiittt)
      When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

      Kommentaar


        Algselt postitas ek Vaata postitust
        Esimesel juhul polnud midagi teha, sitta juhtub.
        Teise puhul tegid "klassikalise" vea sellega, et läksin ahneks. Flopist oli ju näha et laual on reatõmme ja sa oleksid pidanud vastase välja panustama. Teoorias.

        No mul oli teada, et teine tüüp juba pikemat aega bluffinud, ning olin kindel, et ta pole midagi.. ja tal polnudki, no inside straight draw oli, aga see pole põhiliselt siiski mitte midagi. Lihtsalt üritas poti ära võtta.
        aga see, kuidas Cakepoker lihtsalt nii laob teistele nende sittade käikude eest ridasi, on lausa masendav.
        Olen üritanud igat moodi seal võita..alati mingi donkey callib enda 9 10'ga ja saab rea. Turniiril oli sama jama.. mul AK, teisel 10J ..ning kolmandal 910.. kõik 3 all in.. ja loomulikult siteim käsi võitis.. maha tuli siis K5687..pocket ässadega samuti ei mäleta millal seal võitsin.. 2 korda juba cakepokeris saanud ruttu 100$ peale.. ja siis ridamisi hakkas häid kaarte tulema, millega kaotasin donkeydele, kes ei suudal peale floppi/turni foldida enda rea või mastitõmmet. Isegi ei lase neil limpida midagi, tõstan korralikult.aga eiii.. lihtsalt callivad iga pasa käega. Eelmine kord tegin päevaga 8$ pealt 104$-ni.. ja siis järgmised 4 päeva ei olnud enam ühtegi võidukätt.

        Kommentaar


          arvuta välja need tõenäosused ja mõtle mitmel korral sa pügada oled saanud. Need tarkvarad on kontrollitud litsentsi saamiseks seal eksole.

          Kommentaar


            Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
            No mul oli teada, et teine tüüp juba pikemat aega bluffinud, ning olin kindel, et ta pole midagi.. ja tal polnudki, no inside straight draw oli, aga see pole põhiliselt siiski mitte midagi. Lihtsalt üritas poti ära võtta.
            aga see, kuidas Cakepoker lihtsalt nii laob teistele nende sittade käikude eest ridasi, on lausa masendav.
            Olen üritanud igat moodi seal võita..alati mingi donkey callib enda 9 10'ga ja saab rea. Turniiril oli sama jama.. mul AK, teisel 10J ..ning kolmandal 910.. kõik 3 all in.. ja loomulikult siteim käsi võitis.. maha tuli siis K5687..pocket ässadega samuti ei mäleta millal seal võitsin.. 2 korda juba cakepokeris saanud ruttu 100$ peale.. ja siis ridamisi hakkas häid kaarte tulema, millega kaotasin donkeydele, kes ei suudal peale floppi/turni foldida enda rea või mastitõmmet. Isegi ei lase neil limpida midagi, tõstan korralikult.aga eiii.. lihtsalt callivad iga pasa käega. Eelmine kord tegin päevaga 8$ pealt 104$-ni.. ja siis järgmised 4 päeva ei olnud enam ühtegi võidukätt.
            there are upswings and there are ... downswings

            Turnast nii palju, et kui umbes pooled järel ja mul tsipa üle avg stacki, floppasin 9 seti (maha tuli K9x) ja otsustasin natuke slowplay'da, kuna laud oli tight. Turnil (10) tuli mu suure betiga kaasa üks jorss (tema jaoks ca pool stacki) ja kui riverisse viskas Q, kartsin kõige hullemat. Kartus osutus õigeks, kui sain uue calli, sest donkil oli käes Jx(!!). Viimased 300 nuppu (3x BB) lükkasin BB peal sisse vist AT-ga, aga sain 2 calli ja läinud ma olingi.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              oleksin isegi arvatavasti käpp

              Kommentaar


                no turnadel on üldse suht kahtlane mängida, ma ei julge trios näiteks callida J J ga kellegi all ini... olin ühel turnal viimase 50 seas vist vms, stack oli üle 30k, 15k callida ikka ei julge, pre flop on seal üldse mõttetu proovima minna, 3 8 off vennal on sama hea võimalus sulle ära teha ja tihti ongi nii juhtunud. trios on taktika väheke raiseda näiteks AK ga ennem flopi, kui hitin A või K, siis tõstan, kui straight draw või mingi 3 3 6 flop on, siis tõstmise peale foldin, sest ma pole kunagi olnud see vend, kes luckib ära mingi sita käega, ja bluffida ei saa netis peaaegu üldse, sest lolle mängijaid, kes arvavad, et low pair on piisavalt hea... no neid ikka on küll, ja kui riveris vaatavad et, "oo, mul on nüüd kolm kolme ju" lähevad all-in või betivad 80% oma stackist ja no mida normaalne inimene tegema peaks oma 2 paariga? triobetis peaks olema "only all-in" turnad nendele ruletimängijatele
                When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

                Kommentaar


                  trios ei ole mõtet AA'ga ka all in'i callida või All in panna (samas foldida oleks ka loll). viiest korrast ühel korral ehk tuleb võit. aga tihti callib mingi 10J ja saab 2 paari või rea. Samas jah, lugesin ka hiljuti, et online pokkeris tuleks võimalikult vähe callida, sest kõik arvavad, et tema madal paar, või mingi tõmme on parim käsi, ja ei ole nõus seda foldima ka. näide siis eile jälle rahalauas mängides.
                  tüübil 33 mul AQ.. flop 57J ..raisen, ta callib..turn K ..raisen, ta callib, river 9..raisen poti..ta callib. lihtsalt närvi ajas, kuidas mitte mingisugust respecti ei saa..mängid mingi 1 käe 15 käe jooksul..ja siis ka lihtsalt mingi idioot callib enda madala pocketiga lõpuni.

                  Kommentaar


                    Palun ütle, kus ja mis nime all sa mängid. Palun palun palun palun!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                      tüübil 33 mul AQ.. flop 57J ..raisen, ta callib..turn K ..raisen, ta callib, river 9..raisen poti..ta callib. lihtsalt närvi ajas, kuidas mitte mingisugust respecti ei saa..mängid mingi 1 käe 15 käe jooksul..ja siis ka lihtsalt mingi idioot callib enda madala pocketiga lõpuni.
                      Vastase stat ja see konkreetne hand history palun convertida (mis laud ja mis panused, täpselt) ning kasuta sõnu õigesti.

                      Lisaks palun täida Jürka soov.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        Palun ütle, kus ja mis nime all sa mängid. Palun palun palun palun!!!
                        Oeh. Lugemisoskus on viimasel ajal ikka langenud - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...nks#post973704
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          nii, regasin turna ära. Kuna teisipäev muutus ka endal kahtlaseks, siis määrasin uue päeva ja algusaja, loodetavasti sobib. Kohaks ikka Triobet.

                          Table Name:Soccerneti foorumi Main Event 2009 :-!
                          ID: 2487542
                          Table Type: Multi Table Tournament
                          Game:Texas Holdem
                          Limit: No Limit
                          Date and Time for Tournament: 12 Jan 2009 - 20:00 CET
                          Buy-in: $3 + $0,3
                          Starting Stack: 1500

                          Andke siis huvist privasõnumi kaudu teada, lisage oma poker alias ja saadan vastu turna parooli. Aliased ja foorumi kasutajanimed kogun siia posti kokku.
                          Foorumiga liitumisaja tingimus ei kehti, ehk ka SergoV võib kaasa mängida
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SergoV Vaata postitust
                            no turnadel on üldse suht kahtlane mängida, ma ei julge trios näiteks callida J J ga kellegi all ini... olin ühel turnal viimase 50 seas vist vms, stack oli üle 30k, 15k callida ikka ei julge, pre flop on seal üldse mõttetu proovima minna, 3 8 off vennal on sama hea võimalus sulle ära teha ja tihti ongi nii juhtunud. trios on taktika väheke raiseda näiteks AK ga ennem flopi, kui hitin A või K, siis tõstan, kui straight draw või mingi 3 3 6 flop on, siis tõstmise peale foldin, sest ma pole kunagi olnud see vend, kes luckib ära mingi sita käega, ja bluffida ei saa netis peaaegu üldse, sest lolle mängijaid, kes arvavad, et low pair on piisavalt hea... no neid ikka on küll, ja kui riveris vaatavad et, "oo, mul on nüüd kolm kolme ju" lähevad all-in või betivad 80% oma stackist ja no mida normaalne inimene tegema peaks oma 2 paariga? triobetis peaks olema "only all-in" turnad nendele ruletimängijatele
                            friikatel ja väikese sisseostuga turnadel tuleb jah rahulikult oma nuts ära oodata, muidu on liiga suur oht :P
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              Oeh. Lugemisoskus on viimasel ajal ikka langenud - http://foorum.soccernet.ee/showthrea...nks#post973704
                              On sul Sergo Varese nimi ka?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                                nii, regasin turna ära. Kuna teisipäev muutus ka endal kahtlaseks, siis määrasin uue päeva ja algusaja, loodetavasti sobib. Kohaks ikka Triobet.

                                Table Name:Soccerneti foorumi Main Event 2009 :-!
                                ID: 2487542
                                Table Type: Multi Table Tournament
                                Game:Texas Holdem
                                Limit: No Limit
                                Date and Time for Tournament: 12 Jan 2009 - 20:00 CET
                                Buy-in: $3 + $0,3
                                Starting Stack: 1500

                                Andke siis huvist privasõnumi kaudu teada, lisage oma poker alias ja saadan vastu turna parooli. Aliased ja foorumi kasutajanimed kogun siia posti kokku.
                                Foorumiga liitumisaja tingimus ei kehti, ehk ka SergoV võib kaasa mängida
                                ehk siis jälle võivad täiesti lampi mehed kohale tulla ? regavad üks päev enne võistlust soccernetti ja saavad osaleda ? :O

                                Kommentaar

                                Working...
                                X