320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pokker Internetis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    (ma olen küll uustulnuk aga...) nüüd ma saan aru miks seda parooli ei jagata, lausa väga nõme tegelikult, et tulevad mingid suva vennad leedust ja lätist luckima sinna, aga esimeses lauas olid mul õnneks kõik eestlased
    mul tekkis veel selline küsimus, kas keegi kasutab mingit programmi ka, et arvutada oute ja pot oddse jms?
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      eino ma räägin. Mazz saadab privaga parooli vms. Pohh see auhind võis asi. Teeme nagu õiged mehed, repsketi peale
      Vaatasin, et Trios on privaturna tegemine suht lihtne, tuleb muidugi sobiv aeg, osavõtumaks jne. paika panna. Selle ja parooli jagamise võin enda peale võtta.
      Kuna Soccernetil on Triobetiga igati head suhted, siis äkki saab mingi 'added prizepooli' ka Peab rääkima

      Iseenesest pakuks välja näiteks järgmise nädala E või T kell 19 ja maksuks 2-3 taala.
      Rise and rise again until lambs become lions!

      Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

      Kommentaar


        Mina oleksin huviline. Freezout süsteem sobiks

        Kommentaar


          Pmst võiks mõelda, et kas see oleks ühekordne üritus või teeks sarja? Iga kuu ntx üks turna ja aasta lõikes kokkuvõtteks parim vms. Ega väga vahet pole, mõlemad on head Esimene turna niisama ära teha näitaks palju on huvilisi. Siis saaks edasi vaadata.

          Kommentaar


            Kui kellaaeg sobib siis ikka hüppaks punti.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              ja no ainult foorumi kuulsused saavad sinna.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                ja no ainult foorumi kuulsused saavad sinna.
                No palju me neist nõulaiferitest ikka seal kokku saame? Kellele ei sobi aeg, kes unustab, kes ei viitsi. Mul pole midagi selle vastu, kui mängivad ka mingid SergoVaresed ja friend of a friend a'la Karud kutsuvad mingi oma sõpruskonna tegelase, keda vahest veetakse mängudele ja muudele kogunemistele. A eks siis kui esimene katse tehtud saab paremini hinnata.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  eino triobet ei tundugi enam kõige hullem.
                  nimelt.. mul BB'l 5 10 ärtud.. teisel on 68..
                  flop 3 ärtut..1 nendest kaheksa.. ta all-in 13$..ma callin.. turn 6..river 6..
                  siis enne seda veidi.. mul KK ..teisel 99..flop KJ10.. ta checkis..ma checkisin.. turn 7..ta tõstab 1,50..ma tõstan 3$.. ta all in 13$..callin..river 8..
                  Nagu mida on!!??

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    No palju me neist nõulaiferitest ikka seal kokku saame? Kellele ei sobi aeg, kes unustab, kes ei viitsi. Mul pole midagi selle vastu, kui mängivad ka mingid SergoVaresed ja friend of a friend a'la Karud kutsuvad mingi oma sõpruskonna tegelase, keda vahest veetakse mängudele ja muudele kogunemistele. A eks siis kui esimene katse tehtud saab paremini hinnata.
                    Enne eilset tormi oli siin teemas sõna võtnud u. 15 tegelast, täiesti norm number ju. Kindlasti on huvilisi ka rohkem. Esimesed foorumi NLHE meistrivõistlused teeks neile, kes regasid enne 2009. a. Kui edaspidi teeme liiga, siis võib kutsuda nii SergoV kui InesK

                    Õhtupoole regan turna ära. Kui enamusel suuri vastuväiteid pole, siis äkki 13.01 kell 19 ja 3 taala? (Freezeout, struktuur sama, mis eile)
                    Mõtlesin, et ei hakka Trio-poolset sponsi taga ajama, meelitab jälle mingit imelikku rahvast kokku. Võib-olla siis liiga 'hooaja' üritaks teha korralike priisidega.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Mayhemi variant sobib hästi
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        ja no ainult foorumi kuulsused saavad sinna.
                        Aga kas ma olen kuulsus?

                        Kommentaar


                          ilmselgelt, ma ju tean sind kasutajanime järgi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                            Õhtupoole regan turna ära. Kui enamusel suuri vastuväiteid pole, siis äkki 13.01 kell 19 ja 3 taala? (Freezeout, struktuur sama, mis eile)
                            Mõtlesin, et ei hakka Trio-poolset sponsi taga ajama, meelitab jälle mingit imelikku rahvast kokku. Võib-olla siis liiga 'hooaja' üritaks teha korralike priisidega.
                            ma ise pakuks veel hilisemat kellaaega. jõuavad kõik trennidest tagasi jne. nii väikse osavõtjaskonnaga ei ole ka karta, et asi väga öö peale peaks minema.

                            see et teisipäeviti ükski kellaaeg mulle ei sobi, on minu isiklik probleem. aga kui valida antakse, siis esmaspäev ja kolmapäev sobiks mulle kõige paremini. aga väga ei maksa siin iga indiviidiga arvestama hakata, see ei vii kuhugi nagu aeg on näidanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Aga kas ma olen kuulsus?
                              Kuna sa registreerisid end liikmeks 2004, siis oled liiga kuulus ja arvesse ei lähe
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                eino triobet ei tundugi enam kõige hullem.
                                nimelt.. mul BB'l 5 10 ärtud.. teisel on 68..
                                flop 3 ärtut..1 nendest kaheksa.. ta all-in 13$..ma callin.. turn 6..river 6..
                                siis enne seda veidi.. mul KK ..teisel 99..flop KJ10.. ta checkis..ma checkisin.. turn 7..ta tõstab 1,50..ma tõstan 3$.. ta all in 13$..callin..river 8..
                                Nagu mida on!!??
                                Esimesel juhul polnud midagi teha, sitta juhtub.
                                Teise puhul tegid "klassikalise" vea sellega, et läksin ahneks. Flopist oli ju näha et laual on reatõmme ja sa oleksid pidanud vastase välja panustama. Teoorias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X