320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas seda lauset üldse sai tõlgendada, et samal ajal? Selgelt ütles ju, et eri aegadel...mis siin veel segadust saab tekitada?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Ballacki ütlus pole legendaarne ajaliste näitajate tõttu - seal on mõni muu punkt olulisem. Näiteks kus?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        kuidas seda lauset üldse sai tõlgendada, et samal ajal? Selgelt ütles ju, et eri aegadel...mis siin veel segadust saab tekitada?
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          See ei aita.

          Jäämees küsis jututoas mingil ajal, et mis Fitti selle raamatuga mõtles.

          Kommentaar


            keegi nuiab aasta juhtme eripreemiat tundub

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              keegi nuiab aasta juhtme eripreemiat tundub
              Nooh, pigem leidsime esimese avaliku homofoorumlase.

              Kommentaar


                auhind seegi.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  kes ees, see mees.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Viimased 6 posti Liiga hea alateemasse copida !!!!
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      Kõige seksikamad postitajad: Ilmselgelt Diftong, aga mulle meeldib ka Rein, kuna ta nii vastik on, Ballack ja Nahkpea on jätnud ka üsna seksika mulje
                      Möhhh...ma olen vahel vastik, aga enamast olen ikka nummi.
                      Paljud foorumlased oleks võhivõõra FB kirja peale, võtnud vaevaks leida Levadia euromängu pileti ja saata see Belgiasse?

                      Edit: tänu Sinule, muidugi
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Möhhh...ma olen vahel vastik, aga enamast olen ikka nummi.
                        Paljud foorumlased oleks võhivõõra FB kirja peale, võtnud vaevaks leida Levadia euromängu pileti ja saata see Belgiasse?
                        Mis sa esined Ma olen oma valiku juba teinud!
                        “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                        Kommentaar


                          Rein, sa ei meeldi naistele vist

                          Kommentaar


                            Ainult koledatele meeldin.

                            Edit: legendaarsete Flora fännide vahel on hea olla. Ainult Aadu on veel puudu
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Rein, sa ei meeldi naistele vist
                              Mulle meeldib...aga nüüd tuleb välja, et...

                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ainult koledatele meeldin.
                              “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ainult koledatele meeldin.

                                Algselt postitas AnnaS Vaata postitust



                                Pilti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X