320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla auhindade kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtke tuba endale...
    sigpic

    Kommentaar


      Sina, markofkin, vana pede, ära tule mulle sõnu suhu panema
      Kas su arvates on mu naine kole? Võimalik, et väljendasin end valesti ja lugesid välja, et minu arvates on Anna kole. Nii pole ma arvanud ja ka öelda tahtnud.

      Orbikule: minu elu ainus kohtumine Annaga oli Keskturu juures. Anna tuli juuksed ja seelik lehvimas ja samas läinud ta oligi. Ooo, kaunis hetk, viibi veel ....
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Mina pole sulle sõnu suhu seadnud, Rein. Mina ainult tsiteerisin. Tõlgendamine on igaühe enese südametunnistuse küsimus.

        Kommentaar


          Jube lahja on see Aasta auhindade teema hetkel veel. Loodetavasti hakkab aja möödudes rohkem huvitavat lugemist koos kommentaaridega tulema.

          Kommentaar


            Pean samuti nentima, et küsimustest kõrvalehiilimine on see aasta väga aktuaalne. Põhjalikumat osavõttu, härrased !
            Kuid lohutada võib end sellega, et paljud foorumi kuldsuud pole veel siia jõudnudki.

            Ps! Esimesed favoriidid alateemades - Markofkin parim, Ballack ropum !
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Sai siis veidi täiendatud/muudetud enda postitust

              E:tähelepanek - Eesti liigas figureerivad postitajad on saanud enam tähelepanu, kulda ja karda kui varasematel aastatel

              E2: Mazz võiks välja uurida, kellel on keskmiselt kõige rohkem postitusi päevas. Eelmisel aastal olnud ignore-listi top võiks ka olla

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Kõige optimistlikum postitaja: AnnaS. Aga küll elu õpetab...
                Paradoksaalselt on just elu see, mis õpetas mind olema igavene optimist Ma ei kujuta ette, kuidas ta mind vastupidises nüüd veenma hakkab...ma lihtsalt ei usuks
                “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                Kommentaar


                  Ma ütlen, et natuke vara on, poisid. Ükski varasem teema pole nii vara alanud ja isegi tänasel päeval oleks veel natuke vara olnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma ütlen, et natuke vara on, poisid. Ükski varasem teema pole nii vara alanud ja isegi tänasel päeval oleks veel natuke vara olnud.
                    Noore mehe asi, tuleb enneaegselt.
                    Edit: aga ju siis oli hirm nii suur, et kellegil tuleb veel varem.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      Paradoksaalselt on just elu see, mis õpetas mind olema igavene optimist Ma ei kujuta ette, kuidas ta mind vastupidises nüüd veenma hakkab...ma lihtsalt ei usuks
                      Einoh, mul poleks midagi selle vastu, et oma väites eksida.

                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Noore mehe asi, tuleb enneaegselt.
                      Edit: aga ju siis oli hirm nii suur, et kellegil tuleb veel varem.
                      Rein, mul on mure su pärast juba. Nokujutud, homojutud, vihjed ejakulatsioonile... Tahad sa sellest rääkida?
                      (Ja kui tahad, räägi sealt, kus sa oled, ära lähemale tule).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Rein, mul on mure su pärast juba. Nokujutud, homojutud, vihjed ejakulatsioonile... Tahad sa sellest rääkida?
                        (Ja kui tahad, räägi sealt, kus sa oled, ära lähemale tule).
                        Väike vihje sulle: homofoobia on märk homoseksuaalsusest.
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Ärge norige vana inimest.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                            Väike vihje sulle: homofoobia on märk homoseksuaalsusest.
                            mul tekkis täpselt sama mõte.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Vaatasin auhindade teemat. Martin, ma ei tea miks Sind ühtäkki enam ei armastata, aga minu arust oled Sa ikkagi ilus! Kõige ilusam!
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                Vaatasin auhindade teemat. Martin, ma ei tea miks Sind ühtäkki enam ei armastata, aga minu arust oled Sa ikkagi ilus! Kõige ilusam!
                                ega ma lits ole, et kõigile meeldima pean. sinu südamlikud sõnad annavad mulle jõudu ja rõõmu vähemalt jaanuari teise laupäevani, siis juba uuesti.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X